Plaukų sruogos ir perukai

-12%
2.65€ 3.01€

PERUKA DŁUGA GĘSTA DAMSKA Z GRZYKĄ NIEUCZULAJĄCE ŁOSY SYNTETYCZNE – peruka z łosia syntetycznego doskonale spradzi się do codziennego użytkoania jak i z ielu okazji, taki jak bar karnaałoy, imprezy tematyczne, ieczory panieńskie itp. Jest to rónież śietny pomysł dla kobiet, które boją się zmian, bądź mają krótkie łosy, a zasze marzyły o dług..

-12%
1.92€ 2.19€

OMBRE SINTETINIAI PLAUKAI OMBRE -   yra plauku spalvos tendencija, kuri tęsiasi kaip   keliu sezonu hitas.Daugelis moteru megsta eksperimentuoti su pokyčiais, tačiau kartais bijo poveikio. Tokiu atveju nera jokios rizikos!   Jus juos užsidedate ir nuimate, kai tik norite . SINTETINIS -   Sintetiniu plaukų pyne puikiai tinka kasdieniam naudojimui ir..

-12%
2.05€ 2.33€

OMBRE SINTETINIAI PLAUKAI OMBRE -   yra plauku spalvos tendencija, kuri tęsiasi kaip   keliu sezonu hitas. Sintetines plauku pynes yra puikus sprendimas. Daugelis moteru megsta eksperimentuoti su pokyčiais, tačiau kartais bijo poveikio. Tokiu atveju nera jokios rizikos!   Jus juos užsidedate ir nuimate, kai tik norite . SINTETINIS -   Sintetiniu pl..

-12%
8.60€ 9.82€

Vaikai naturaliai susidomeję pasauliu, imituodami viską, su kuo susiduria suaugusieji. Mažasis virėjas su daugybe aksesuaru vaikams yra puikus budas pasiekti ši entuziazmą.  Musu komplektą sudaro graži virėjo prijuoste, virejo kepure ir kiti reikmenys, tokie kaip orkaites pirštines, puodo laikiklis ir tokie virtuves reikmenys: ritininis kaištis, me..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)