Alyvos ir tepalai

Alyvos ir tepalai 

-29%
23.97€ 33.77€

ALYVOS KEITIMO KANISTRAS 10L Alyvos keitimo kanistras leidžia greitai ir švariai pakeisti alyvą. Kanistras turi padėkliuką alyvai pilti ir dangtelius su sandarikliais, kad išvengtumėte nuotėkio. Pagamintas iš medžiagų, atsparių daugumai tirpiklių, tokių kaip alyvos, rūgštys, šarmai, benzinas, alkoholiai. Talpykla turi patogias rankenas, skirtas neš..

-29%
19.98€ 28.14€

PNEUMATINIS TEPALO PISTOLETAS 400ML Vokiečių prekės ženklo "BITUXX" gaminys, šis pneumatinis rankinis tepalinis purkštuvas skirtas darbui dirbtuvėse ir visur, kur reikalingas tikslumas ir preciziškumas. Naudojant tawotinius tepalus privalumas tas, kad tepalo vamzdelis ištuštinamas beveik iki galo ir be jokio nuotėkio. 400 ml talpos bakelis, su ven..

-29%
23.61€ 33.26€

UNIVERSALUS LAŠINIMO DUBUO 16LDubenėlio dėka galite greitai ir saugiai pakeisti alyvą savo automobilyje. Dubuo pagamintas iš atsparios polietileno medžiagos, kuri yra atspari tokiems skysčiams kaip: benzinas, aliejus, tirpikliai, alkoholis, rūgštys ir šarmai. Išskirtinis atsparumas leidžia naudoti įvairius dubenėlius. Praktiška rankena ir mažas svo..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)