Kosmetinės kėdės

-14%
80.09€ 93.12€

Kokteilių stalas GALA 80 cm baltas Sulankstomas apvalus maitinimo stalas eHokery Gala 80 cm yra puikus sprendimas visiems renginiams, banketams, vestuvėms ir atskiriems vakarėliams. Dėl tvirto rėmo, pagaminto iš milteliniu būdu dengto plieno, jis yra labai stabilus. Dėl storo HDPE viršaus ant jo sėkmingai galėsite padėti kalną maisto, sunkias vazas..

-14%
83.74€ 97.38€

Kokteilių stalas GALA 80 cm juodas Gala 80 cm sulankstomas apvalus maitinimo stalas yra puikus sprendimas visiems renginiams, banketams, vestuvėms ir atskiriems vakarėliams. Dėl tvirto rėmo, pagaminto iš milteliniu būdu dengto plieno, jis yra labai stabilus. Dėl storo HDPE viršaus ant jo sėkmingai galėsite padėti kalną maisto, sunkias vazas su gėlė..

-14%
53.20€ 61.86€

GAMMA kosmetikos išmatos juodos Nepriklausomai nuo darbo intensyvumo, jokiu būdu negalima pamiršti savo sveikatos. Profesijoms, kuriose reikia valandų valandas sėdėti prie kompiuterio, labai svarbi patogi ir ergonomiška kėdė. Gamma taburetė gali padėti išlaikyti taisyklingą laikyseną. Mūsų kėdės suderina funkcionalumą ir estetiką. Jos užtikrina mak..

-14%
24.08€ 28.01€

Užvalkalas kokteiliniam stalui 80 cm baltas Užvalkalas kokteiliniam stalui - elastinga staltiesė Spalva: Balta Dydis: 80 cm stalui Specifikacija: Naudotos medžiagos: Poliesteris ir spandeksas tankiai išaustas, lygios tekstūros, hidrofobiškas turi specialias kišenėles kojoms Nesiraukšlėja ir nesiraukšlėja elastingas, jo nereikia lyginti Matmenys: Už..

-14%
24.08€ 28.01€

Užvalkalas kokteiliniam stalui 80 cm juodas Užvalkalas kokteiliniam stalui - elastinga staltiesė Spalva: juoda Dydis: stalui 80 cm Specifikacija: Naudotos medžiagos: Poliesteris ir spandeksas tankiai išaustas, lygios tekstūros, atstumiantis vandenį Turi specialias kišenes kojoms Nesiraukšlėja ir nesiraukšlėja Elastinga, jos nereikia lyginti Matmeny..

-14%
72.77€ 84.62€

WOODLAND sulankstomas maitinimo stalas 180 cm dėkle antracito spalvos Praktiškas antracito spalvos sulankstomas stalas WOODLAND sulankstomas maitinimo stalas yra stabilus ir funkcionalus gaminys, idealiai tinkantis naudoti bet kokioje situacijoje. Dėl efektyvios ir tvirtos konstrukcijos išskleidimo ir sulankstymo sistema veikia nepriekaištingai, to..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)