Šiukšlių dėžės

-35%
30.25€ 46.54€

SAVYBĖS :Medžiaga:PolipropilenasGaminio matmenys:Plotis: 25 cmIlgis: 39 cmAukštis: 38 cmTalpa:25LPRODUKTO PRIVALUMAI:Kvapų filtro talpykla įdėta į dangtelį,Įrengta patogia rankena,Lengva valyti – nereikia maišelioModulinis – idealiai tinka net ir mažoje namų erdvėjePo kriaukle – maži konteinerio matmenys leidžia tradiciniu būdu laikyti šiukšles.Dėk..

-44%
8.15€ 14.55€

5 L TALPOS ŠIUKŠLIADĖŽĖ, PILKA..

6.14€

KILIMO DAUŽIKLIS..

-35%
9.80€ 15.07€

Miniatiūrinis plieninis šiukšlių krepšys su atvartu, skirtas padėti ant stalo. Krepšelis idealiai tinka naudoti virtuvėje, valgomajame ir restorane, taip pat ant darbo stalo. Į jį galima išmesti arbatos ir cukraus pakelius bei kitas smulkias atliekas. Krepšelis yra paprastos formos ir universalaus dizaino - jis tiks prie bet kokio interjero. Prod..

-44%
3.51€ 6.27€

MINI ŠIUKŠLIADĖŽĖ 1L BALTA ..

-35%
49.18€ 75.66€

Plieninė šiukšliadėžė su atvartu, atidaromu pedalu. „Berlinger Haus“ gaminys iš AQUAMARINE kolekcijosPedalu atidarytas atvartas padeda išlaikyti higieną.Krepšelis turi paprastą formą ir universalią išvaizdą - tiks bet kokiam interjerui. Nuimamas plastikinis indas palengvins jo ištuštinimą. Krepšelis idealiai tinka namams, vonios kambariui, biurui i..

-35%
60.11€ 92.48€

Plieninė šiukšliadėžė su atvartu, atidaroma pedalu. „Berlinger Haus“ produktas iš Burgundijos kolekcijosPedalu atidarytas atvartas padeda išlaikyti higieną.Krepšelis yra paprastos formos ir universalios išvaizdos - jis tiks bet kokiam interjerui. Nuimamas plastikinis indas palengvins jo ištuštinimą. Krepšelis idealiai tinka namams, vonios kambariui..

73.65€

RANKINIS DULKIŲ SIURBLYS JASIA .Matmenys 27 x 20 cm. Rankenos ilgis 92 cm...

20.99€

Pristatome geriausią atliekų tvarkymo sprendimą - metalinę šiukšliadėžę su pedalais! Ši elegantiška ir stilinga šiukšliadėžė sukurta taip, kad palengvintų jūsų gyvenimą ir kartu suteiktų elegancijos jūsų erdvei.Lengvas ir higieniškas atliekų šalinimasDėl patogaus metalinio pedalo šią šiukšliadėžę galima valdyti laisvomis rankomis, užtikrinant higie..

29.82€

Pristatome geriausią švarios ir tvarkingos erdvės sprendimą - mūsų metalinę pedalinę šiukšliadėžę. Ši elegantiška ir stilinga šiukšliadėžė sukurta tam, kad palengvintų ir pagerintų jūsų gyvenimą, o bet kuriai patalpai suteiktų elegancijos.Patyrinėkite patogumo galiąAtsisveikinkite su netvarkingomis ir perpildytomis šiukšliadėžėmis. Su mūsų metaline..

-20%
76.67€ 95.83€

Pristatome geriausią šiukšliadėžę: tobulas ilgaamžiškumo ir stiliaus derinys!Pavargote nuo trapių šiukšliadėžių, kurios lengvai lūžta ir gadina jūsų erdvės estetinį vaizdą? mūsų 100 % galvanizuota šiukšliadėžė pakeis jūsų atliekų tvarkymo patirtį. Neprilygstamas ilgaamžiškumasŠi šiukšliadėžė pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl atlaiky..

-20%
51.89€ 64.86€

Pristatome geriausią šiukšliadėžę: tobulas patvarumo ir stiliaus derinysPavargote nuo trapių šiukšliadėžių, kurios lengvai lūžta ir gadina jūsų erdvės estetiką? mūsų 100 % galvanizuota šiukšliadėžė yra čia, kad iš esmės pakeistų jūsų atliekų tvarkymo patirtį. Nepakartojamas patvarumas ir ilgaamžiškumasŠi šiukšliadėžė pagaminta iš geriausio cinkuoto..

48.38€

Šiukšliadėžė NATURE 1..

-20%
10.17€ 12.71€

Pristatome revoliucinę raudoną plastikinę šiukšliadėžę - puikų sprendimą visiems jūsų sandėliavimo poreikiams!Patirkite neprilygstamą patogumą ir organizuotumąPavargote nuo netvarkos ir netvarkos namuose ar biure? mūsų raudona plastikinė šiukšliadėžė sukurta tam, kad jūsų erdvėje būtų tvarka ir efektyvumas. Didelė 22,5 x 16 x 27,5 cm dydžio ir 5 li..

-20%
10.17€ 12.71€

Pristatome geriausią sandėliavimo sprendimą jūsų namams - 100 % PLASTIKINĘ šiukšliadėžę! Dėl elegantiško dizaino ir patvarios konstrukcijos ši šiukšliadėžė turi būti bet kurioje organizuotoje erdvėje. Organizuokite savo gyvenimą stilingaiPavargote nuo perkrautų stalviršių ir perpildytų spintelių? atsisveikinkite su chaosu ir pasisveikinkite su graž..

-20%
10.17€ 12.71€

Pristatome revoliucinę antracito spalvos šiukšliadėžę, kuri puikiai papildys jūsų namus ar biurą. Ši šiukšliadėžė yra ne tik atliekų konteineris, bet ir elegantiško dizaino ir funkcionalumo daiktas, kuris pakels bet kurios patalpos estetiką. Padidinkite savo erdvęAtsisveikinkite su nuobodžiomis, neišvaizdžiomis šiukšliadėžėmis, kurios menkina jūsų..

-20%
14.88€ 18.60€

Pristatome geriausią sandėliavimo sprendimą - 100 % PLASTIKINĘ šiukšliadėžę! Ši universali ir patvari šiukšliadėžė sukurta tam, kad jūsų gyvenimas taptų lengvesnis ir labiau organizuotas. Erdvi 10 l talpa puikiai tinka įvairiems daiktams - nuo žaislų ir drabužių iki būtiniausių namų apyvokos reikmenų ir biuro reikmenų - laikyti. Išlaikykite tvarką,..

-20%
14.88€ 18.60€

Pristatome puikų sandėliavimo sprendimą jūsų namams - 100 % PLASTIKINĘ šiukšliadėžę!Organizuokite savo erdvę stilingai ir patogiaiAr pavargote nuo netvarkos, užvaldžiusios jūsų gyvenamąją erdvę? atsisveikinkite su netvarka ir pasisveikinkite su gražiai sutvarkytais namais su mūsų universalia šiukšliadėže. Ši šiukšliadėžė, sukurta atsižvelgiant į fu..

-20%
12.33€ 15.41€

Išbandykite puikų organizavimą su mūsų 100 % plastikine šiukšliadėžeAr pavargote nuo netvarkos savo namuose? ar norėtumėte tvarkingesnės ir švaresnės gyvenamosios erdvės? neieškokite daugiau! mūsų 100 % plastikinė šiukšliadėžė yra čia, kad iš esmės pakeistų jūsų organizacinį žaidimą. Efektyvumas ir ilgaamžiškumasŠi šiukšliadėžė pagaminta itin preci..

-20%
14.88€ 18.60€

Pristatome revoliucinę šiukšliadėžę, kuri pakeis jūsų namų atliekų tvarkymo būdą. Ši šiukšliadėžė - tai ne šiaip paprastas atliekų konteineris, jis keičia žaidimo taisykles. Patyrinėkite 100 % plastiko galiąŠi šiukšliadėžė pagaminta iš 100 % plastiko, todėl yra ne tik ekologiška, bet ir neįtikėtinai tvirta bei ilgaamžė. Atsisveikinkite su trapiomi..

-20%
62.13€ 77.67€

Pristatome revoliucinę raudoną plastikinę šiukšliadėžę - puikų priedą jūsų namams ar biurui!Patirkite neprilygstamą patogumą ir stiliųAtsisveikinkite su netvarka ir pasveikinkite organizuotumą su mūsų raudona plastikine šiukšliadėže. Ši šiukšliadėžė sukurta atsižvelgiant į jūsų poreikius, joje yra erdvi 20 litrų talpa, todėl joje rasite pakankamai ..

-20%
19.08€ 23.85€

Pristatome geriausią sandėliavimo sprendimą jūsų namams - 100 % PLASTIKINĘ šiukšliadėžę! Ši universali ir stilinga šiukšliadėžė sukurta taip, kad patenkintų visus jūsų saugojimo poreikius ir kartu suteiktų elegancijos bet kuriam kambariui. Lengvai organizuokite savo erdvęAtsisveikinkite su netvarka ir pasisveikinkite su tvarkinga ir organizuota gyv..

-20%
19.08€ 23.85€

Pristatome geriausią sandėliavimo sprendimą - 100 % PLASTIKINĘ šiukšliadėžę! Ši universali ir patvari šiukšliadėžė sukurta taip, kad atitiktų visus jūsų organizacinius poreikius ir kartu suteiktų stilių bet kuriai erdvei. Lengvai organizuokite savo gyvenimąAtsisveikinkite su netvarka ir pasisveikinkite su tvarkingais ir organizuotais namais ar biur..

-20%
35.46€ 44.32€

Pristatome išskirtinę smėlio spalvos plastikinę šiukšliadėžę, kuri puikiai papildys jūsų namus ar biurą!Padidinkite savo erdvę elegancijaŠi nuostabi smėlio spalvos plastikinė šiukšliadėžė sukurta taip, kad bet kokiam kambariui suteiktų rafinuotumo. Jos elegantiškas ir modernus dizainas lengvai dera prie bet kokio interjero, suteikdamas jūsų erdvei ..

-20%
13.59€ 16.99€

Pristatome "Claret Red" plastikinę šiukšliadėžę - tai privalomas bet kokių namų ar biuro patalpų priedas. Ši šiukšliadėžė - tai ne tik įprasta šiukšlių dėžė, bet ir išskirtinis elementas, kuriame funkcionalumas dera su stiliumi. Padidinkite savo erdvęRyškios bordo raudonos spalvos šiukšliadėžė bet kuriai patalpai suteiks asmeniškumo. Atsisveikinkit..

-20%
13.59€ 16.99€

Pristatome tobulą šiukšliadėžę jūsų namamsPavargote nuo netvarkingų ir perpildytų šiukšliadėžių savo namuose? daugiau neieškokite! mūsų 100 % plastikinė šiukšliadėžė yra čia, kad pakeistų jūsų atliekų tvarkymo patirtį. Patirkite patogumą ir ilgaamžiškumąŠi šiukšliadėžė yra kompaktiško 32 x 17 x 22 cm dydžio, todėl puikiai tinka bet kurioje jūsų nam..

-20%
49.50€ 61.88€

Pristatome revoliucinę 100 % PLASTIKINĘ šiukšliadėžę - puikų priedą jūsų namams ar biurui!Pajuskite, kad su mūsų naujoviška šiukšliadėže erdvėje neliks netvarkosAr pavargote nuo netvarkingos aplinkos? Atsisveikinkite su netvarka ir pasisveikinkite su organizuotumu su mūsų modernia šiukšliadėže! Ši kompaktiška, bet erdvi šiukšliadėžė, sukurta atsižv..

-20%
13.79€ 17.24€

Pristatome revoliucinę 100 % plastikinę šiukšliadėžę, puikiai papildysiančią bet kokią namų ar biuro erdvę. Ši elegantiška ir stilinga šiukšliadėžė sukurta taip, kad ne tik patenkintų jūsų kasdienius atliekų šalinimo poreikius, bet ir sukeltų emocijų bei tikslo jausmą. Padidinkite savo erdvęAtnaujinkite savo erdvę su mūsų modernia ir rafinuota šiuk..

-20%
16.74€ 20.93€

Pristatome revoliucinę 100 % plastikinę šiukšliadėžę, puikiai papildysiančią bet kokią namų ar biuro erdvę. Ši šiukšliadėžė yra ne tik funkcionali, bet ir estetiška, nes pasižymi elegantišku dizainu ir kompaktiškais 32 x 17 x 22 cm matmenimis. Patyrinėkite skirtumąAtsisveikinkite su trapiomis šiukšliadėžėmis, kurios lengvai lūžta ar įlinksta. Mūsų ..

-44%
3.44€ 6.14€

Šiukšlių dėžė 10L pilka..

5.66€

ŠLUOTOS KOTAS 130CM..

6.19€

ŠLUOTOS KOTAS 130CM..

70.11€

STOVAS – 2 DALIES ATLIEKŲ KREPŠELIS NATURE 2..

Rodoma nuo 1 iki 33 iš 33 (viso puslapių - 1)