Papuošalų dėžutės

-12%
13.48€ 15.32€

Elegantiška  dežute turi daug skyriu, korpusas turi elegantišką juodą spalvą ir baltas siules, kurios suteikia eleganciją ir stiliu. Deklo dangtis yra skaidrus, todel dežute gali buti naudojama ne tik saugoti, bet ir elegantiškai pristatyti turini. Akiniu dežute bus sekminga ir naudinga dovana, kurią tikrai vertina visi. Ji tinka bet kokiam interj..

-20%
45.42€ 56.78€

Pakeiskite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinę dekoratyvinę dėžutę - tikrą šedevrą, kuris pagerins bet kurios patalpos atmosferą. Ši dėžutė, pagaminta itin kruopščiai ir atidžiai, yra puikus funkcionalumo ir grožio derinys. Rašyta su meileKiekvieną dėžutę kruopščiai rankomis gamina kvalifikuoti meistrai, todėl kiekvienas kūrinys ..

-20%
31.77€ 39.72€

Pakeiskite savo erdvę naudodami išskirtinę dekoratyvinę dėžutęPristatome nuostabią dekoratyvinę dėžutę - šedevrą, kuris pagerins bet kurios patalpos atmosferą. Ši dėžutė, pagaminta itin kruopščiai ir su didžiausiu dėmesiu detalėms, yra tikras rankų darbo grožio įrodymas. Išlaisvinkite savo kūrybiškumąŠi elegantiško dizaino ir universalaus funkciona..

-20%
4.71€ 5.89€

Pristatome puikią papuošalų dėžutę jūsų brangiųjų papuošalų kolekcijaiPavargote ieškoti mėgstamos grandinėlės ar auskarų netvarkingoje juvelyrinių dirbinių maišalynėje? mūsų išskirtinė juvelyrinių dirbinių dėžutė yra čia, kad pakeistų jūsų brangiųjų papuošalų kolekcijos laikymo ir eksponavimo būdą. Patirkite neprilygstamą eleganciją ir funkcionalum..

-20%
6.47€ 8.09€

Pristatome mūsų išskirtinę papuošalų dėžutę - privalomą kiekvieno papuošalų mylėtojo aksesuarą! ši nuostabi dėžutė skirta saugiai ir tvarkingai saugoti brangakmenius ir smulkmenas, o jūsų tualetiniam staliukui suteikti elegancijos. Elegancija ir funkcionalumasMūsų papuošalų dėžutė, pagaminta itin kruopščiai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, yra ..

-20%
6.47€ 8.09€

Pristatome išskirtinę papuošalų dėžutę: lobis jūsų brangakmeniamsPagerinkite savo papuošalų kolekciją elegancija ir stiliumiAtraskite puikius namus savo mylimiems juvelyriniams dirbiniams su mūsų nuostabia juvelyrinių dirbinių dėžute. Ši dėžutė, pagaminta itin kruopščiai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, sukurta taip, kad jūsų brangakmeniai atsi..

-20%
6.47€ 8.09€

Pristatome puikią papuošalų dėžutę jūsų brangenybėmsAr pavargote ieškoti tobulos papuošalų dėžutės, kurioje saugiai ir tvarkingai laikytumėte savo brangius aksesuarus? daugiau neieškokite! mūsų išskirtinė papuošalų dėžutė sukurta taip, kad atitiktų visus jūsų poreikius ir pranoktų jūsų lūkesčius. Elegantiškas ir nesenstantis dizainasMūsų papuošalų ..

-20%
5.75€ 7.19€

Saugokite ir tvarkykite savo brangius papuošalus su mūsų stilinga papuošalų dėžute!pavargote ieškoti mėgstamos grandinėlės ar auskarų netvarkingame stalčiuje? norite, kad brangūs papuošalai būtų saugūs ir apsaugoti nuo dulkių ir įbrėžimų? mūsų išskirtinė papuošalų dėžutė padės išspręsti visas jūsų problemas ir suteiks elegancijos jūsų tualetiniam s..

-20%
5.75€ 7.19€

Pristatome puikią papuošalų dėžutę jūsų brangakmeniamsPavargote nuo to, kad jūsų papuošalai susipainioja ir pasiklysta? daugiau neieškokite! mūsų išskirtinė papuošalų dėžutė yra čia, kad jūsų brangakmeniai būtų saugūs ir tvarkingi. Elegantiškas dizainas, neprilygstamas funkcionalumasElegantiško ir modernaus dizaino mūsų papuošalų dėžutė yra ne tik ..

-20%
9.30€ 11.63€

Pristatome išskirtinę papuošalų dėžutę, kurią privalo turėti kiekvienas papuošalų entuziastas!Elegantiškas ir funkcionalus dizainasŠi papuošalų dėžutė sukurta taip, kad pavergtų jūsų širdį savo elegantišku ir laikui nepavaldžiu dizainu. Ji pagaminta itin kruopščiai, todėl joje puikiai dera grožis ir funkcionalumas. Dėžutė apgalvotai suprojektuota t..

-12%
15.10€ 17.18€

Deka 20 skirtingu skyriu ir ertmiu, deklas pades puikiai kontroliuoti papuošalus kolekcijoje. UŽDARYTA RAKTU -  pridedame raktą,galime buti tikri, kad niekas, išskyrus mus, nenaudoja deklo, nežiuri ir nesiskolina papuošalu; yra papildoma vertingu daiktu apsauga. SPECIFIKACIJA - uždaros dežes matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 17,5 / 13,8 / 13,5..

-12%
13.90€ 15.79€

Šis papuošalu deklas yra ypač elegantiška dežute, skirta papuošalams laikyti ir apsaugoti nuo bet kokios žalos. Pats dėklas atrodo labai prašmatniai. Megaukites savo papuošalais vienoje vietoje, tvarkingai sudėtais ir visiškai saugiais. Šis praktiškas papuošalu deklas turi 20 skirtingu skyriu su specialiu laikikliu, kurie leis organizuoti savo kol..

-12%
16.28€ 18.52€

PARDUOTUVES DEŽUTE - BEAUTYLUSHH KONTEINERIS - bagažinę sudaro: nuimamas gaubtas su 2 skyriais su ritineliais žiedams, 4 skyriai kitiems papuošalams, nuimamas deklas. Po juo yra 6 papildomi skyriai, 2 laikrodžiu ideklai ar apyrankes ir 1 didelis stačiakampis skyrius didesniems daiktams laikyti. Skyriai buvo iškloti minkšta medžiaga, siekiant apsau..

-12%
18.07€ 20.56€

 BEAUTYLUSHH Dėžutę sudaro: nuimamas gaubtas su 2 skyriais su ritineliais žiedams, 4 skyriai kitiems papuošalams, nuimamas deklas. Po juo yra 6 papildomi skyriai, 2 laikrodžiu ideklai ar apyrankes ir 1 didelis stačiakampis skyrius didesniems daiktams laikyti. Skyriai buvo iškloti minkšta medžiaga, siekiant apsaugoti subtilius papuošalus nuo ibrežim..

Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (viso puslapių - 1)