Papuošalų dėžutės

-8%
12.28€ 13.41€

Elegantiška  dežute turi daug skyriu, korpusas turi elegantišką juodą spalvą ir baltas siules, kurios suteikia eleganciją ir stiliu. Deklo dangtis yra skaidrus, todel dežute gali buti naudojama ne tik saugoti, bet ir elegantiškai pristatyti turini. Akiniu dežute bus sekminga ir naudinga dovana, kurią tikrai vertina visi. Ji tinka bet kokiam interj..

--1%
19.35€ 19.23€

Deka 20 skirtingu skyriu ir ertmiu, deklas pades puikiai kontroliuoti papuošalus kolekcijoje. UŽDARYTA RAKTU -  pridedame raktą,galime buti tikri, kad niekas, išskyrus mus, nenaudoja deklo, nežiuri ir nesiskolina papuošalu; yra papildoma vertingu daiktu apsauga. SPECIFIKACIJA - uždaros dežes matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 17,5 / 13,8 / 13,5..

--2%
22.91€ 22.35€

Šis papuošalu deklas yra ypač elegantiška dežute, skirta papuošalams laikyti ir apsaugoti nuo bet kokios žalos. Pats dėklas atrodo labai prašmatniai. Megaukites savo papuošalais vienoje vietoje, tvarkingai sudėtais ir visiškai saugiais. Šis praktiškas papuošalu deklas turi 20 skirtingu skyriu su specialiu laikikliu, kurie leis organizuoti savo kol..

-15%
26.19€ 30.71€

BEAUTYLUSHH Dėžutę sudaro: nuimamas gaubtas su 2 skyriais su ritineliais žiedams, 4 skyriai kitiems papuošalams, nuimamas deklas. Po juo yra 6 papildomi skyriai, 2 laikrodžiu ideklai ar apyrankes ir 1 didelis stačiakampis skyrius didesniems daiktams laikyti. Skyriai buvo iškloti minkšta medžiaga, siekiant apsaugoti subtilius papuošalus nuo ibrežimu..

Išparduota
-15%
30.40€ 35.76€

PARDUOTUVES DEŽUTE - BEAUTYLUSHH KONTEINERIS - bagažinę sudaro: nuimamas gaubtas su 2 skyriais su ritineliais žiedams, 4 skyriai kitiems papuošalams, nuimamas deklas. Po juo yra 6 papildomi skyriai, 2 laikrodžiu ideklai ar apyrankes ir 1 didelis stačiakampis skyrius didesniems daiktams laikyti. Skyriai buvo iškloti minkšta medžiaga, siekiant apsau..

Išparduota
-15%
16.29€ 19.16€

BEAUTYLUSHH PRAKTINE - ją sudaro du lygiai. Pirmasis yra ištraukiamas stalčius su 9 mažais skyriais, kuriuose galite laikyti pvz., mažus auskarus. Antrame lygyje yra ilga sekcija skyriu su žiediniais voleliais ir dvi dideles detuvės šonuose likusiems papuošalams, pvz., grandineles, apyrankes, pakabučiai, laikrodžiai ir daugelis kitu. Noredami apsa..

Išparduota
-15%
26.75€ 31.47€

 BEAUTYLUSHH Dėžutę sudaro: nuimamas gaubtas su 2 skyriais su ritineliais žiedams, 4 skyriai kitiems papuošalams, nuimamas deklas. Po juo yra 6 papildomi skyriai, 2 laikrodžiu ideklai ar apyrankes ir 1 didelis stačiakampis skyrius didesniems daiktams laikyti. Skyriai buvo iškloti minkšta medžiaga, siekiant apsaugoti subtilius papuošalus nuo ibrežim..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)