Žurnaliniai, kavos staliukai

-12%
100.65€ 114.13€

SPECIFIKACIJA     Kodas: FH-CT0210     Bendras svoris: 6 KG     Pakuotės išmatavimai: 65 x 65 x 13 cm     Viršutinis skersmuo: 60 cm     Aukštis: 40 cm     Pakuotės tipas: specialiai sutvirtinta siuntimo dėžutė     Surinkimo laikas: 10 min     Kūrėjas: „ModernHome“..

-20%
38.22€ 47.78€

Pristatome nuostabų ir universalų kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pagerins bet kurios gyvenamosios erdvės stilių ir atmosferą. Elegantiško ir modernaus dizaino žurnalinis staliukas - puikus elegancijos ir funkcionalumo derinys. Padidinkite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžia elegancijaŠis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir s..

-20%
92.96€ 116.20€

Pristatome išskirtinį skandinavišką kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers elegancijos ir stiliaus oaze. Šis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, sukurtas taip, kad sužavėtų jūsų pojūčius ir sukeltų šilumos bei ramybės pojūtį. Atskleiskite paprastumo grožįŠvarių linijų ir minimalistinio dizaino mūs..

-20%
114.03€ 142.54€

Pristatome tobulą kavos staliuką jūsų moderniai gyvenamajai erdveiPadidinkite savo svetainės erdvę su mūsų nuostabiu kavos staliuku, kuriame funkcionalumas dera su šiuolaikiniu dizainu. Šis kavos staliukas pagamintas itin preciziškai, jį privalo turėti tie, kurie vertina kokybę ir stilių. Atskleiskite vientisų spalvų grožįŠis kavos staliukas, pasi..

-20%
114.03€ 142.54€

Pristatome tobulą kavos staliuką jūsų moderniai gyvenamajai erdveiPadidinkite savo svetainės erdvę su mūsų nuostabiu kavos staliuku, sukurtu taip, kad jūsų namuose atsirastų šiuolaikinės elegancijos. Šis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, yra tikras šedevras, kuris akimirksniu pavers jūsų gyvenamąją erdvę stiliaus ir rafinu..

-20%
114.03€ 142.54€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pakylės jūsų gyvenamąją erdvę į naujas elegancijos ir rafinuotumo aukštumas. Elegantiško ir modernaus dizaino staliukas puikiai papildys bet kokius šiuolaikiškus namus. Išlaisvinkite paprastumo galiąSu mūsų vienspalviu kavos staliuku pajuskite paprastumo grožį. Jo švarios linijos ir minima..

-20%
225.61€ 282.01€

Pristatome išskirtinį antracito spalvos kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pavergs jūsų širdį ir pakylės jūsų gyvenamąją erdvę į naujas elegancijos ir rafinuotumo aukštumas. Šis kavos staliukas pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, jis liudija nesenstantį medžio masyvo grožį. Nepakartojamas grožis ir ilgaamžiškumasPagamintas iš 100 % medžio..

-20%
302.22€ 377.78€

Pristatome mūsų išskirtinį kavos staliuką, sukurtą su aistra ir skirtą jūsų gyvenamajai erdvei suteikti elegancijos. Šis staliukas pagamintas iš 100 % medžio masyvo, todėl jis liudija natūralių medžiagų grožį ir ilgaamžiškumą. Nepakartojamas meistriškumasKiekvieną šio kavos staliuko centimetrą kruopščiai pagamino kvalifikuoti meistrai, užtikrindami..

-20%
302.22€ 377.78€

Pajuskite laikui nepavaldžią eleganciją su mūsų išskirtiniu kavos staliukuPadidinkite savo gyvenamosios erdvės grožį su mūsų nuostabiu kavos staliuku, pagamintu itin preciziškai ir kruopščiai. Pagamintas iš 100 % medžio masyvo, šis staliukas dvelkia šiluma ir rafinuotumu, kuris akimirksniu pagerins jūsų namų interjerą. Išlaisvinkite medžio masyvo g..

-20%
223.87€ 279.84€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - nuostabų bet kurios gyvenamosios erdvės papildymą, kuris pavergs jūsų širdį ir pakylės jūsų namų interjerą į naujas aukštumas. Šis šedevras, pagamintas itin preciziškai ir su didžiausiu dėmesiu detalėms, sukurtas taip, kad sukeltų emocijas ir sukurtų šiltą bei kviečiančią atmosferą jūsų svetainėje. Nepakartoja..

-20%
223.87€ 279.84€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - šedevrą, kuris pakylės jūsų gyvenamosios erdvės atmosferą į naujas aukštumas. Elegantiško ir modernaus dizaino staliukas yra puikus elegancijos ir funkcionalumo derinys, todėl jį būtina turėti kiekvienuose namuose. Padidinkite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžia elegancijaMūsų žurnalinis staliukas, pagam..

-20%
223.87€ 279.84€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - puikų elegancijos ir funkcionalumo derinį, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers stiliaus oaze. Šis nuostabus kūrinys, pagamintas itin preciziškai, sukurtas taip, kad pavergtų širdis ir paliktų neišdildomų įspūdžių. Išlaisvinkite elegancijos galiąElegantiško ir modernaus dizaino mūsų žurnalinis staliukas yra tikr..

-20%
298.76€ 373.45€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką, kuris puikiai papildys jūsų gyvenamąją erdvę ir suteiks šilumos bei elegancijos pojūtį. Šis staliukas pagamintas itin kruopščiai, jis pagamintas iš 100 % pušies medienos, todėl yra patvarus ir ilgaamžis.Atskleiskite gamtos grožįSu mūsų kavos staliuku pasinerkite į gamtos grožį, nes jis išsiskiria nuostabia Atla..

-20%
1 540.44€ 1 925.55€

Padidinkite savo gyvenamąją erdvę su išskirtiniu ąžuoliniu kavos staliukuPristatome nuostabų ąžuolinį kavos staliuką - šedevrą, kuris pavers jūsų svetainę elegancijos ir rafinuotumo oaze. Šis staliukas pagamintas itin kruopščiai ir preciziškai, kad užburtų jūsų pojūčius ir paliktų neišdildomą įspūdį kiekvienam, kuris į jį pažvelgs.Neprilygstamas gr..

-20%
1 540.44€ 1 925.55€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - šedevrą, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers elegancijos ir stiliaus oaze. Šis staliukas, pagamintas itin preciziškai, yra tikras gamtos grožio liudijimas. Išlaisvinkite ąžuolo galiąPagamintas iš 100 % ąžuolo, šis žurnalinis staliukas spinduliuoja nesenstančiu žavesiu, kuris užburs jūsų pojūčius. Sodri, natūral..

-20%
286.98€ 358.72€

Pagerinkite savo gyvenamąją erdvę su išskirtiniu antracito kavos staliukuPristatome nuostabų antracito spalvos kavos staliuką, skirtą suteikti elegancijos ir rafinuotumo jūsų svetainei. Šis kavos staliukas, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, yra tikras šedevras, kuris pavers jūsų erdvę stiliaus ir prabangos oaze. Išlaisvinkite grūdinto stiklo ..

-20%
286.98€ 358.72€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - nuostabų bet kurios gyvenamosios erdvės papildymą, kuris gniaužia kvapą. Pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, šis kūrinys sukurtas taip, kad pagerintų jūsų namų interjerą ir sukurtų šiltą bei kviečiančią atmosferą. Nepakartojama elegancija ir ilgaamžiškumasPagamintas iš 100 % grūdinto stiklo, mūsų kavos sta..

-20%
286.98€ 358.72€

Pagerinkite savo gyvenamąją erdvę su išskirtiniu grūdinto stiklo kavos staliukuPristatome mūsų nuostabų kavos staliuką, sukurtą tam, kad jūsų svetainei suteiktų elegancijos ir rafinuotumo. Šis staliukas pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, jis yra tikras šedevras, kuris pavers jūsų erdvę stiliaus ir prabangos oaze. Nepakartojamo grožio ir ilgaam..

-20%
286.98€ 358.72€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - puikų elegancijos ir funkcionalumo derinį, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers stiliaus ir komforto oaze. Išlaisvinkite emocijų galiąPatirkite mūsų kavos staliuko grožį - jis pagamintas itin preciziškai ir sukurtas taip, kad sukeltų baimės ir susižavėjimo jausmą. Jo elegantiškas ir modernus dizainas akimirksniu..

-20%
286.98€ 358.72€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - puikų elegancijos ir funkcionalumo derinį, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers stiliaus oaze. Išlaisvinkite elegancijos galiąŠis itin preciziškai pagamintas kavos staliukas yra rafinuotumą spinduliuojantis šedevras. Jo elegantiškas ir modernus dizainas be vargo pakylės bet kurio kambario atmosferą ir taps svarb..

-20%
106.10€ 132.62€

Pristatome tobulą kavos staliuką jūsų moderniai gyvenamajai erdveiPadidinkite savo svetainės erdvę su mūsų nuostabiu kavos staliuku, sukurtu taip, kad jūsų namuose atsirastų modernumo ir naujumo. Pagamintas itin kruopščiai ir tiksliai, šis žurnalinis staliukas yra būtinas tiems, kurie vertina ir stilių, ir funkcionalumą. Neprilygstamas ilgaamžišku..

-20%
62.13€ 77.67€

Pristatome nuostabų ir žavų kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pakylės jūsų gyvenamąją erdvę į naujas elegancijos ir rafinuotumo aukštumas. Padidinkite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžiu grožiuŠis kavos staliukas pagamintas itin preciziškai ir su didžiausiu dėmesiu detalėms - tikras meno kūrinys. Jo abstraktus ir modernus dizainas skleidži..

-20%
65.56€ 81.94€

Pristatome nuostabų 2 pakopų kavos staliuką - šedevrą, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers stiliaus ir rafinuotumo oaze. Elegantiško dizaino ir modernios koncepcijos kavos staliukas puikiai papildys bet kokius šiuolaikiškus namus. Pagerinkite savo gyvenamąją erdvę stiliumi ir rafinuotumuŠis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir su didžiaus..

-20%
65.56€ 81.94€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris jūsų gyvenamajai erdvei suteiks elegancijos. Modernaus ir naujoviško dizaino kavos staliukas yra ne tik baldas, bet ir stiliaus bei rafinuotumo pareiškimas. Padidinkite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžiu grožiuŠis kavos staliukas pagamintas itin preciziškai, jis pagamintas iš 100 % m..

-20%
65.56€ 81.94€

Pristatome tobulą kavos staliuką jūsų moderniai gyvenamajai erdveiAr pavargote ieškoti idealaus kavos staliuko, kuriame dera stilius, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas? Daugiau neieškokite! Mūsų 2 pakopų kavos staliukas padės jūsų svetainę paversti šiuolaikiška oaze. Išlaisvinkite elegancijos ir praktiškumo galiąŠis kavos staliukas, pagamintas itin ..

-20%
288.26€ 360.32€

Pristatome nuostabų kavos staliuką - šedevrą, kuris jūsų gyvenamajai erdvei suteiks elegancijos ir rafinuotumo. Šis žurnalinis staliukas pagamintas itin kruopščiai, kad būtų ryškus ir paliktų neišdildomą įspūdį. Padidinkite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžiu grožiuElegantiško ir modernaus dizaino žurnalinis staliukas - puikus stiliaus ir funk..

-20%
288.26€ 360.32€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - nuostabų daiktą, kuris pagerins bet kurios gyvenamosios erdvės atmosferą. Šis staliukas pagamintas itin preciziškai, jis turi 100 % grūdinto stiklo stalviršį, kuris dvelkia elegancija ir rafinuotumu. Permatomas paviršius leidžia demonstruoti mėgstamus dekoro elementus, sukurdamas žavų centrinį tašką jūsų kamba..

-20%
139.40€ 174.25€

Pristatykite mūsų nuostabų kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers stiliaus ir rafinuotumo oaze. Neprilygstama kokybė ir ilgaamžiškumas: itin preciziškai pagamintas kavos staliukas pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, užtikrinančios išskirtinį tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Jos 18 mm storis garantuoja..

-20%
139.40€ 174.25€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pakylės jūsų gyvenamąją erdvę į naujas elegancijos ir rafinuotumo aukštumas. Šis kavos staliukas, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, yra modernaus dizaino įsikūnijimas, kuriame sklandžiai susilieja naujumo ir pramoniniai elementai, kad būtų sukurtas išties unikalus kūrinys.Išlaisvinki..

-20%
82.78€ 103.47€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - puikų elegancijos ir funkcionalumo derinį, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers stiliaus ir komforto oaze. Pagerinkite savo gyvenamąją erdvęPagerinkite savo namų atmosferą su mūsų nuostabiu kavos staliuku. Jo elegantiškas dizainas ir nepriekaištingas meistriškumas akimirksniu padidins bet kurio kambario estetinį..

-20%
210.30€ 262.88€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - puikų stiliaus ir funkcionalumo derinį, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers elegancijos ir komforto oaze. Padidinkite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžiu grožiuMūsų kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai, pasižymi nuostabiu dizainu, kuris lengvai papildo bet kokį interjero dekorą. Jo aptakios linijos..

-20%
87.08€ 108.85€

Pristatome nuostabų skandinaviško stiliaus kavos staliuką, kuris būtinai papildys jūsų gyvenamąją erdvę. Dėl elegantiško dizaino ir elegantiško baltos ir kordobos spalvų derinio šis kavos staliukas akimirksniu pagerins bet kurio kambario stilių. Padidinkite savo gyvenamąją erdvę skandinaviška elegancijaPagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio dr..

-20%
92.83€ 116.04€

Papildykite savo gyvenamąją erdvę puikiu kavos staliukuNorite savo svetainei suteikti elegancijos ir stiliaus? ieškokite tik mūsų nuostabaus žurnalinio staliuko. Šis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir tobulai suprojektuotas, pavers jūsų gyvenamąją erdvę rafinuotumo oaze. Neprilygstama kokybė ir ilgaamžiškumasŠis žurnalinis staliukas pa..

-20%
92.67€ 115.83€

Sukurkite stilingą ir patrauklią gyvenamąją erdvę su mūsų bohemišku kavos staliukuPaverskite savo svetainę jaukia ir kviečiančia erdve su mūsų nuostabiu bohemišku kavos staliuku. Šis kavos staliukas pagamintas itin kruopščiai ir su didžiausiu dėmesiu detalėms, todėl jis suteiks elegancijos ir žavesio bet kokiam namų interjerui. Patyrinėkite vientis..

-20%
90.95€ 113.69€

Pristatome išskirtinį vienspalvį kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris jūsų gyvenamajai erdvei suteiks bohemiškumo atspalvį. Pagamintas su aistra ir dėmesiu detalėms, šis žurnalinis staliukas sukurtas taip, kad pavergtų jūsų širdį ir pakylėtų jūsų namų interjerą į naujas aukštumas. Išlaisvinkite emocijų galiąPasinerkite į kerintį šio staliuko grožį..

-20%
101.72€ 127.15€

Pristatome išskirtinį ir universalų kavos staliuką, kuris puikiai papildys jūsų gyvenamąją erdvę. Šis kavos staliukas, pasižymintis žavingu dizainu ir nepriekaištingu meistriškumu, neabejotinai sukels įvairias emocijas - nuo susižavėjimo iki susižavėjimo. Pagerinkite savo gyvenamąją erdvęPagerinkite savo namų atmosferą šiuo nuostabiu kavos staliuku..

-20%
78.34€ 97.92€

Papildykite savo gyvenamąją erdvę puikiu kavos staliukuPristatome mūsų išskirtinį kavos staliuką, sukurtą jūsų svetainei suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Šis staliukas pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, jis yra tobulas stiliaus ir funkcionalumo derinys. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą su stulbinamu dizainuŠis kavos s..

-20%
78.34€ 97.92€

Pristatome išskirtinį safyrinio ąžuolo kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris jūsų gyvenamąją erdvę pavers elegancijos ir stiliaus oaze. Šis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, sukurtas taip, kad sužavėtų jūsų pojūčius ir sukeltų šilumos bei rafinuotumo jausmą. Atskleiskite safyrinio ąžuolo grožįStulbinančios safyrinio ąžuolo..

-20%
78.34€ 97.92€

Pristatome išskirtinį safyrinio ąžuolo ir baltos spalvos kavos staliuką - nuostabų bet kurios gyvenamosios erdvės papildymą, kuris pavergs jūsų širdį ir pakylės jūsų interjero dekorą į naujas aukštumas. Padidinkite savo gyvenamąją erdvęĮsivaizduokite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį, įkūnytą viename balde. Mūsų safyrinio ąžuolo ir baltos spa..

-20%
78.34€ 97.92€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - nuostabų bet kurios gyvenamosios erdvės papildymą, kuris pavergs jūsų širdį ir pakylės jūsų namų interjerą į naujas aukštumas. Elegancija ir funkcionalumasŠis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir tobulai suprojektuotas, sklandžiai sujungia eleganciją ir funkcionalumą. Jo elegantiškas ir modernus diz..

-20%
91.70€ 114.63€

Pristatome nuostabų ir universalų kavos staliuką, kuris privalo papildyti jūsų gyvenamąją erdvę. Dėl elegantiško dizaino ir aukščiausios kokybės medžiagų šis staliukas neabejotinai papuoš bet kurį kambarį. Padidinkite savo erdvės rafinuotumąŠis staliukas pagamintas iš dūminio grūdinto stiklo, jis dvelkia elegancija ir rafinuotumu. Gražus stiklinis ..

-20%
220.39€ 275.49€

Pristatome nuostabų modernų glamūrinį kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris suteiks stiliui ir elegancijai bet kurioje gyvenamojoje erdvėje. Išlaisvinkite emocijų galiąPasiruoškite būti sužavėti šio staliuko grožio ir rafinuotumo. Jo elegantiškas ir šiuolaikiškas dizainas akimirksniu pavers jūsų svetainę modernios prabangos oaze. 100 % grūdinto sti..

-20%
224.37€ 280.46€

Pristatome nuostabų ir universalų kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pagerins bet kurios gyvenamosios erdvės atmosferą. Išlaisvinkite emocijų galiąPatirkite mūsų kavos staliuko grožį ir eleganciją, kruopščiai sukurtą taip, kad sukeltų įvairias emocijas. Jo elegantiškas ir modernus dizainas be vargo dera prie bet kokio interjero stiliaus, nesvar..

-20%
224.37€ 280.46€

Pristatome nuostabų ir universalų kavos staliuką, kuris akimirksniu pagerins jūsų gyvenamosios erdvės atmosferą. Elegantiško ir modernaus dizaino žurnalinis staliukas yra tikras šedevras, kuriame lengvai dera stilius ir funkcionalumas. Pagerinkite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžia elegancijaŠis kavos staliukas pagamintas itin preciziškai, ji..

-20%
91.73€ 114.66€

Išbandykite puikų stiliaus ir funkcionalumo derinį su mūsų pramoniniu kavos staliuku.Pagerinkite savo gyvenamosios erdvės atmosferą su mūsų išskirtiniu pramoniniu kavos staliuku. Šis itin preciziškai pagamintas žurnalinis staliukas skirtas bet kuriam kambariui suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Nepakartojamas ilgaamžiškumas ir kokybėPagamintas iš..

-20%
46.10€ 57.62€

Pristatome nuostabu pušies juodumo kavos staliuka - tikra šedevra, kuris jusu gyvenamaja erdve pavers stiliaus ir rafinuotumo oaze. Pagerinkite savo gyvenamaja erdveElegantiško ir modernaus dizaino zurnalinis staliukas akimirksniu pagerins bet kurio kambario atmosfera. Jo pramonine koncepcija suteikia šmaikšcios elegancijos, todel jis puikiai tinka..

-20%
91.73€ 114.66€

Pristatome išskirtinį kavos staliuką - nuostabų bet kurios gyvenamosios erdvės papildymą, kuris sukels įvairias emocijas - nuo susižavėjimo iki malonumo. Šis itin kruopščiai ir preciziškai pagamintas žurnalinis staliukas skirtas pakylėti jūsų namų interjerą ir sukurti šiltą bei kviečiančią atmosferą jums ir jūsų artimiesiems. Elegancija ir funkcion..

-20%
158.30€ 197.88€

Pristatome mūsų nuostabų ir universalų kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pagerins jūsų gyvenamosios erdvės atmosferą. Atskleiskite gamtos grožį su mūsų kavos staliuku, pagamintu iš 100 % aukščiausios kokybės buko medienos. Jo sodrūs ir šilti tonai akimirksniu sukurs jaukią ir kviečiančią atmosferą jūsų namuose. 4 cm storio staliukas suteikia el..

-20%
101.92€ 127.40€

Pristatome stulbinantį ir žavų stiklinį kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pagerins jūsų gyvenamosios erdvės stilių ir atmosferą. Sukurtas itin elegantiškai ir rafinuotai, šis staliukas garantuotai paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam, kuris jį pamatys. Nepakartojama elegancija ir stiliusŠis žurnalinis staliukas, pagamintas iš 100 % stiklo, dvel..

-20%
150.07€ 187.59€

Pristatome išskirtinį ir žavų auksinio stiklo kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pagerins jūsų gyvenamosios erdvės atmosferą. Elegantiško ir modernaus dizaino žurnalinis staliukas yra ne tik baldas, bet ir elegancijos bei rafinuotumo pareiškimas. Nepakartojama elegancija ir rafinuotumasŠis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir atidžiai..

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 1059 (viso puslapių - 22)