Kameros

-20%
15.58€ 19.47€

Didelis kameros privalumas yra imontuotas mikrofonas, skirtas triukšmo mažinimui. Tai daro jusu balsą aišku net triukšmingoje aplinkoje. Kompiuterio kamera yra patogi galimybe kompiuteriams, kuriuose nera imontuotos internetines kameros. Jis veikia ne tik staliniams kompiuteriams, bet ir nešiojamiesiems kompiuteriams ir kitu tipu irenginiams.  30 k..

-60%
57.17€ 142.92€

 Teninės specifikacijos:Aukštos kokybėsBelaidis ryšysbalta spalva ..

-60%
0.52€ 1.29€

KAMEROS dangtelis 1 (2000)..

-60%
10.94€ 27.36€

Tinka montuoti:NamaiParduotuvėsSandėliaiSklypaiIr kitaTechninės specifikacijos:Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagųTai primena tikrovišką pramoninę kamerąJame mirksi raudonas šviesos diodas, signalizuojantis apie įrenginio veikimąGalima montuoti pastatų viduje ir išorėjeTuri praktišką sieninį laikiklį su reguliavimo galimybeVisiškai reguliuojamas ..

-60%
6.29€ 15.76€

Tinka montuoti:NamaiParduotuvėsSandėliaiSklypaiIr kitaTechninės specifikacijos:Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagųTai primena tikrovišką pramoninę kamerąJame yra mirksintis raudonas šviesos diodas, signalizuojantis apie prietaiso veikimąGalima montuoti pastatų viduje ir išorėjeTuri praktišką sieninį laikiklį su galimybe reguliuotiAtsparus oro sąl..

-60%
4.61€ 11.52€

PRAMONINĖ KAMERA SU LEDKUPOLASTinka montuoti:NamaiParduotuvėsSandėliaiSklypaiIr kitaTechninės specifikacijos:Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagųMaitinimas: 3 x AA baterija (nepridedama)Jame yra mirksintis raudonas šviesos diodas, signalizuojantis apie prietaiso veikimąManekeną galima pritvirtinti prie paviršiaus naudojant komplekte esančius išsip..

-60%
13.74€ 34.36€

PRAMONĖS KAMERABIGSU Blyksinčiu LEDIRĮRENGTA SAULĖS PANELETinka montuoti:NamaiParduotuvėsSandėliaiSklypaiIr kitaTechninės specifikacijos:Aukštos kokybėsJis primena tikrovišką pramoninę kamerąJame yra mirksintis raudonas šviesos diodas, signalizuojantis apie prietaiso veikimąGalima montuoti pastatų viduje ir išorėjeJame yra praktiškas sieninis arba ..

-20%
7.07€ 8.83€

SPECIFIKACIJA Fotoaparato spalva sidabras Maitinimas 2x 1,5 V (be komplekto) Matmenys 21x17x8cm Svoris 295 g Manekeninė kamera CCTV, tai yra: objektyvas, kabelis ir rankena suteikia  tikslią apsaugines kameros kopiją. Tai nereikalauja brangiu licenciju žmonems stebeti. Irenginys turi imontuotą pulsuojanti raudoną šviesos diodą. Galimybe p..

Išparduota
-20%
72.58€ 90.72€

LAUKO WIFI IP FULL HD KAMERALYGUS IR TIKSLUS VAIZDAS - lauko kamera išsiskiria dideliu vaizdo ryškumu (skiriamoji geba: 1920x1080), todėl joje galite lengvai pamatyti daugybę detalių.NAKTIS - stebėjimo kamera yra aprūpinta infraraudonuoju spinduliu, kuris sugeba apšviesti stebimą teritoriją iš 20 metrų atstumo.3,6 mm objektyvas, turi platų žiūrėjim..

Išparduota
-60%
0.71€ 1.77€

KAMEROS dangtelis 3 (2000)..

Išparduota
-60%
5.94€ 14.84€

Tinka montuoti:NamaiParduotuvėsSandėliaiSklypaiIr kitaTeninės specifikacijos:Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagųTai primena tikrovišką pramoninį kamerąJame mirksi raudonas šviesos diodas, signalizuojantis apie įrenginio veikimąGalima montuoti pastatų viduje ir išorėjeTuri praktišką sieninį laikiklį su reguliavimo galimybeAtsparus oro sąlygomsMedž..

Išparduota
-60%
3.04€ 7.60€

PRAMONINĖ KAMERA SU LEDKUPOLASTinka montuoti:NamaiParduotuvėsSandėliaiSklypaiIr kitaTechninės specifikacijos:Maitinimas: 2 x AA baterija (nepridedama)Jame yra mirksintis raudonas šviesos diodas, signalizuojantis apie prietaiso veikimąMaketą prie paviršiaus galima pritvirtinti išsiplėtimo kaiščiaisMatmenys: 11,5 cm x 7 cm (skersmuo x aukštis)Produkt..

Išparduota
-60%
9.63€ 24.08€

Techninės specifikacijos:Tai primena tikrovišką pramoninę kamerąJame yra mirksintis raudonas šviesos diodas, signalizuojantis apie prietaiso veikimąJame yra įjungimo / išjungimo jungiklisGalima montuoti pastatų viduje ir išorėjeJame yra praktiškas sieninis laikiklis su galimybe reguliuotiFotoaparatas nėra atsparus vandeniuiMedžiaga: ABSSpalva: sida..

Išparduota
-20%
6.05€ 7.56€

Kamerą nustatote taip, kaip jums reikia. Taigi galite pritaikyti irengini pagal savo poreikius ir galimybes. Didelis privalumas yra imontuotas mikrofonas, skirtas triukšmo mažinimui. Tai daro jusu balsą aišku  net triukšmingoje aplinkoje. Kompiuterio kamera yra patogi galimybe kompiuteriams, kuriuose nera imontuotos internetines kameros. Ji veikia ..

Išparduota
-20%
41.86€ 52.32€

PLAČIOS NAUDOJIMO GALIMYBĖS - išmanioji kamera ne tik puikiai tiks stebėti patalpas, bet ir bus sėkmingai naudojama kaip bevielė auklė, leidžianti tėvams greitai patikrinti, kas vyksta vaiko kambaryje. Judantis objektyvas reiškia, kad „WiFi“ kamera gali lengvai stebėti viso kambario plotą.DIDELĖ ATMINTIS - besisukanti kamera palaiko iki 128 GB talp..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (viso puslapių - 1)