Stalai

-12%
100.65€ 114.13€

SPECIFIKACIJA     Kodas: FH-CT0210     Bendras svoris: 6 KG     Pakuotės išmatavimai: 65 x 65 x 13 cm     Viršutinis skersmuo: 60 cm     Aukštis: 40 cm     Pakuotės tipas: specialiai sutvirtinta siuntimo dėžutė     Surinkimo laikas: 10 min     Kūrėjas: „ModernHome“..

-20%
332.42€ 415.52€

Pertvarkykite savo erdvę naudodami modernią ir pramoninę konsolęPagerinkite savo svetainės atmosferą su mūsų stulbinančia konsole. Jos modernus ir pramoninis dizainas akimirksniu pakylės jūsų erdvės stilių, todėl ji taps svarbiausiu bet kurio kambario akcentu. Daugybė daiktų saugyklųMūsų konsolėje yra daugybė lentynų ir erdvus stalčius, todėl joje ..

-49%
10.71€ 20.89€

 specifikacija:Prekės kodas: 06228Tinka 12-17 colių nešiojamiesiems kompiuteriamsPlonas ir modernusprailgina kompiuterio komponentų tarnavimo laikąDuos USB prievadus3 darbo režimai5 apšvietimas ir patrauklusJungiklisVentiliatoriaus skersmuo: 7,5 cmMaitinimo šaltinis USB 2.0 / USB 3.0 prievadasUSB laido ilgis: 45 cmNuolydžio kampo reguliavimas kojom..

-20%
38.22€ 47.78€

Pristatome nuostabų ir universalų kavos staliuką - tikrą šedevrą, kuris pagerins bet kurios gyvenamosios erdvės stilių ir atmosferą. Elegantiško ir modernaus dizaino žurnalinis staliukas - puikus elegancijos ir funkcionalumo derinys. Padidinkite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžia elegancijaŠis kavos staliukas, pagamintas itin preciziškai ir s..

-20%
475.02€ 593.78€

Pakeiskite savo valgymo patirtį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu!Atnaujinkite savo valgomojo erdvę naudodami elegantišką ir funkcionalų valgomojo komplektą. Šis rinkinys pagamintas itin preciziškai, kad išryškintų jūsų namų grožį ir užtikrintų maksimalų komfortą bei patogumą.Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškumasMūsų valgomo..

-20%
468.13€ 585.17€

Pakeiskite savo valgymo patirtį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu!Prie šio elegantiško ir universalaus valgomojo komplekto kurkite prisiminimus ir dalinkitės maistu su artimaisiais. Šis rinkinys pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, todėl yra ilgaamžis ir atlaikys laiko išbandymą. Elegantiška juoda spal..

-20%
506.48€ 633.11€

Pakeiskite savo valgymo patirtį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu!Atnaujinkite savo valgomojo erdvę naudodami stilingą ir universalų išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą. Šis rinkinys pagamintas itin preciziškai, kad pagerintų jūsų valgymo patirtį ir sukurtų neišdildomus prisiminimus su artimaisiais.Nepakartojama..

-20%
473.08€ 591.35€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę šiuo elegantišku ir universaliu išskleidžiamu valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu!Sukurkite nepamirštamus prisiminimus su savo artimaisiais prie šio nuostabaus valgomojo rinkinio. Šis rinkinys pagamintas itin preciziškai ir su didžiausiu dėmesiu detalėms, kad pakylėtų jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas. Nepakarto..

-20%
511.42€ 639.28€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę elegancija ir funkcionalumuPristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, kuris yra puikus stiliaus ir praktiškumo derinys. Pagerinkite savo valgymo patirtį naudodami šį nuostabų komplektą, kuris privers jūsų svečius aikčioti iš nuostabos. Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškumasŠis valgomojo ..

-20%
487.95€ 609.94€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę šiuo elegantišku ir universaliu išskleidžiamu valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu.Sukurkite nepamirštamus prisiminimus su savo artimaisiais prie šio nuostabaus valgomojo rinkinio. Šis preciziškai ir kruopščiai pagamintas rinkinys skirtas pakylėti jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas.Nepakartojama kokybė ir ilgaamži..

-20%
510.85€ 638.57€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, kuris puikiai papildys bet kokius namus. Šis rinkinys, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, skirtas pakylėti jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas. Atskleiskite melaminu dengtos medžio drožlių plokštės grožįŠis valg..

-20%
487.95€ 609.94€

Išbandykite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį su mūsų išskleidžiamu valgomojo stalo ir kėdžių komplektuKurkite nepamirštamus prisiminimus su artimaisiais prie mūsų išskirtinio išskleidžiamo valgomojo stalo. Šis valgomojo komplektas pagamintas itin preciziškai ir su didžiausiu dėmesiu detalėms, kad pakylėtų jūsų valgymo patirtį į naujas aukštu..

-20%
128.42€ 160.53€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę su mūsų nuostabiu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu!Su šiuo išskirtiniu valgomojo komplektu patirsite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį. Šis rinkinys pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, todėl yra ilgaamžis ir atlaikys laiko išbandymą. 18 mm storio stalviršis užtikrina pat..

-20%
414.03€ 517.54€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę šiuolaikiškai elegantišku išplečiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuSukurkite nepamirštamus prisiminimus su artimaisiais prie mūsų nuostabaus išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių komplekto. Šis rinkinys pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, todėl jis atlaikys laiko išbandymą ir tuo pačiu ..

-20%
414.03€ 517.54€

Patyrinėkite tobulą modernumo ir kaimiško žavesio derinį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu.Sukursite neišdildomus prisiminimus su artimaisiais prie šio nuostabaus dizaino valgomojo rinkinio.Šis rinkinys pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, todėl yra ne tik patvarus, bet ir lengvai valomas bei prižiūri..

-20%
396.00€ 495.00€

Sukurkite neišdildomus prisiminimus su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuPaverskite savo valgomojo erdvę šilta ir kviečiančia erdve su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis su meile ir dėmesiu detalėms pagamintas rinkinys skirtas sukurti neišdildomus prisiminimus su artimaisiais.Elegantiškas skand..

-20%
414.03€ 517.54€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę su išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu.Kurkite neišdildomus prisiminimus su artimaisiais, kai susirinksite prie šio nuostabaus baldo.Elegantiškas dizainasŠis valgomojo komplektas, pagamintas su dėmesiu detalėms, sujungia kaimišką žavesį ir skandinavišką paprastumą. Atlanto pušies ir akmens sp..

-20%
396.00€ 495.00€

Patyrinėkite nesenstančią skandinaviško dizaino elegancijąPaverskite savo valgomojo erdvę stiliaus ir komforto oaze su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šiame rinkinyje, pagamintame itin kruopščiai ir kruopščiai, lengvai suderinamas funkcionalumas ir skandinaviškas žavesys.Atskleiskite melaminu dengtos medžio drožlių plokštės g..

-20%
396.00€ 495.00€

Patirkite skandinaviško dizaino grožį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis 4 dalių komplektas puikiai papildys jūsų valgomojo erdvę, derindamas funkcionalumą ir stilių.Elegantiškas ir universalusŠis valgomojo komplektas pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, todėl yra ilgaamžis. Dėl 18 mm storio užtikr..

-20%
396.00€ 495.00€

Patirkite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis 4 dalių rinkinys sukurtas taip, kad pagerintų jūsų valgomojo erdvę ir sukurtų šiltą bei kviečiančią atmosferą jūsų šeimai ir draugams.Atskleiskite skandinaviško dizaino grožįSu mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu pajuski..

-20%
396.00€ 495.00€

Sukurkite neišdildomus prisiminimus su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuPaverskite savo valgomojo erdvę šilumos ir elegancijos oaze su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis su meile ir dėmesiu detalėms pagamintas rinkinys skirtas sukurti neišdildomus prisiminimus su artimaisiais.Nepakartojama kok..

-20%
406.92€ 508.65€

Patyrinėkite nesenstančią eleganciją su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuPasimėgaukite skandinaviško dizaino grožiu su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, yra tobulas funkcionalumo ir stiliaus derinys.Atskleiskite melaminu dengtų medžio drožl..

-20%
406.92€ 508.65€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę elegantišku ir universaliu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuSukurkite šiltą ir kviečiančią atmosferą savo valgomajame su išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, todėl yra ne tik patvarus, bet ir suteikia ra..

-20%
406.92€ 508.65€

Sukurkite neišdildomus prisiminimus su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuPaverskite savo valgomąjį erdve, kurioje kuriami brangūs prisiminimai, naudodami išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą. Šis su meile ir dėmesiu detalėms pagamintas rinkinys jūsų namams suteiks šilumos ir elegancijos.Pagerinkite savo va..

-20%
498.14€ 622.68€

Paverskite savo valgomojo erdvę stilinga ir kviečiančia erdve su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas itin preciziškai, kad pagerintų jūsų valgymo patirtį ir sukurtų neišdildomus prisiminimus su artimaisiais.Elegancija ir funkcionalumas100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės konstrukcija ..

-20%
498.14€ 622.68€

Sukurkite neišdildomus prisiminimus su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuPatirkite džiaugsmą susirinkti prie gražaus dizaino valgomojo stalo kartu su artimaisiais. Mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių komplektas - puikus jūsų namų priedas, sukuriantis šiltą ir kviečiančią atmosferą kiekvienam valgymui.Pagerinkite savo val..

-20%
21.66€ 27.07€

Patirkite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, todėl yra ilgaamžis ir atlaikys laiko išbandymą.Elegantiškas dizainas kiekvienai progaiŠis valgomojo komplektas, pasižymintis elegantišku ir moderniu dizainu, bet kuria..

-20%
498.14€ 622.68€

Paverskite savo valgomojo erdvę elegancijos ir komforto oaze su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys, pagamintas itin preciziškai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, skirtas pagerinti jūsų valgymo patirtį ir sukurti neišdildomus prisiminimus su artimaisiais.Nepakartojamas stilius ir rafinuotumasElegantišk..

-20%
46.10€ 57.62€

Transformuokite savo valgomojo erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą - puikų papildymą, kuris pagerins jūsų valgymo patirtį. Šis rinkinys, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, skirtas paversti jūsų valgomojo erdvę elegancijos ir stiliaus oaze.Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškum..

-20%
498.14€ 622.68€

Paverskite savo valgomojo erdvę stilinga ir kviečiančia erdve su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, skirtas pagerinti jūsų valgymo patirtį ir sukurti neišdildomus prisiminimus su artimaisiais.Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškumasŠis valgomojo komplektas pagamintas iš 100 % m..

-20%
498.14€ 622.68€

Patirkite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, todėl yra ilgaamžis ir atsparus kasdieniam naudojimui. Prabangus aksomo audinys suteikia elegancijos ir komforto jūsų valgymui.Atskleiskite savo valgomojo erdvės grožįP..

-20%
498.14€ 622.68€

Transformuokite savo valgomojo erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, skirtą pakylėti jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas. Šis rinkinys, pagamintas itin preciziškai ir atidžiai, yra puikus funkcionalumo ir estetikos derinys.Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškumasŠis valgomojo kompl..

-20%
498.14€ 622.68€

Paverskite savo valgomojo erdvę elegancijos ir stiliaus oaze su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas itin preciziškai ir atidžiai, kad jūsų valgymo patirtis pakiltų į naujas aukštumas.Nepakartojamas grožis ir ilgaamžiškumasŠis valgomojo komplektas pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drož..

-20%
498.14€ 622.68€

Paverskite savo valgomojo erdvę elegancijos ir komforto oaze su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas itin preciziškai ir atidžiai, kad jūsų valgymo patirtis pakiltų į naujas aukštumas.Atskleiskite savo valgomojo erdvės grožįŠis valgomojo komplektas, pasižymintis elegantišku ir moderniu dizainu, ..

-20%
498.14€ 622.68€

Sukurkite neišdildomus prisiminimus su elegantišku ir universaliu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuPaverskite savo valgomąjį erdve, kurioje kuriami brangūs prisiminimai, naudodami išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą. Šis rinkinys pagamintas itin preciziškai ir su didžiausiu dėmesiu detalėms, kad pakylėtų jūsų..

-20%
498.14€ 622.68€

Pristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių rinkinį - puikų namų papildymą, kuris sukels daugybę emocijų.Padidinkite savo valgymo patirtį su laikui nepavaldžia elegancijaPasinerkite į šio valgomojo rinkinio, pagaminto itin preciziškai ir su didžiausiu dėmesiu detalėms, grožį. 100 % melaminu dengta medžio drožlių plokštė užtikrina ..

-20%
498.14€ 622.68€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę su išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu!Patirkite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį su šiuo nuostabiu valgomojo komplektu. Pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, jis užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Prabangus aksomo audinys suteiks elegancijos jūsų valgomajam, ..

-20%
498.14€ 622.68€

Patirkite stiliaus ir funkcionalumo įsikūnijimą su mūsų išskleidžiamu valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis itin preciziškai pagamintas rinkinys skirtas pakylėti jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas.Nepakartojama elegancija100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės konstrukcija užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą, o prabangus aksomo audin..

-20%
498.14€ 622.68€

Transformuokite savo valgomojo erdvę elegantiškai ir patogiaiPristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, skirtą pakylėti jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas. Šis rinkinys, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, yra puikus stiliaus, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo derinys.Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškumasŠis ..

-20%
498.14€ 622.68€

Paverskite savo valgomojo erdvę elegancijos ir komforto oaze su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, kad pakylėtų jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas.Nepakartojamas stilius ir rafinuotumasŠis rinkinys, pasižymintis nuostabiu riešutmedžio ir tamsiai mėlynos spalvo..

-20%
498.14€ 622.68€

Patirkite tobulą stiliaus ir funkcionalumo derinį su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis išskirtinis rinkinys sukurtas taip, kad pagerintų jūsų valgomojo erdvę ir sukurtų nepamirštamų akimirkų su artimaisiais.Padidinkite savo valgomojo erdvęPaverskite savo valgomojo erdvę rafinuotu prieglobsčiu su mūsų išskleidžiamu valgomojo..

-20%
498.14€ 622.68€

Pristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, kuris puikiai papildys jūsų valgomojo erdvę ir sukels daugybę emocijų.Pagerinkite savo valgymo patirtįPasinerkite į šio modernaus, tačiau kaimiško, skandinaviško stiliaus įkvėpto rinkinio grožį. Itin preciziškai pagaminta 100 % melaminu dengta medžio drožlių plokštė užtikrina ..

-20%
498.14€ 622.68€

Pristatome nuostabų išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą - puikų namų papildymą, kuriame dera stilius, funkcionalumas ir patogumas.Pagerinkite savo valgymo patirtįPatirkite džiaugsmą susirinkti prie gražaus valgomojo stalo su artimaisiais. Mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių komplektas sukurtas taip, kad sukurtų nepamirštamas ..

-20%
498.14€ 622.68€

Pristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą - šedevrą, kuris jūsų valgomojo erdvę pavers elegancijos ir stiliaus oaze. Šis rinkinys, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, skirtas pakylėti jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas.Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškumasMūsų valgomojo komplektas pagamintas iš 100 % melam..

-20%
498.14€ 622.68€

Sukurkite neišdildomus prisiminimus su mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuPakeiskite savo valgymo patirtį su mūsų elegantišku ir universaliu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis su meile ir dėmesiu detalėms pagamintas rinkinys sukurtas taip, kad jūsų namuose sukurtų šiltą ir kviečiančią atmosferą.Nepakartojama kok..

-20%
498.14€ 622.68€

Sukurkite neišdildomus prisiminimus su mūsų elegantišku išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuPaverskite savo valgomojo erdvę stilinga ir kviečiančia erdve su mūsų išskirtiniu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniu. Šis rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, skirtas sukurti neišdildomus prisiminimus su artimaisiais.Ne..

-20%
498.14€ 622.68€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę elegantišku ir universaliu išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių rinkiniuKurkite neišdildomus prisiminimus su šeima ir draugais prie šio nuostabaus išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių komplekto. Šis rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, kad pagerintų jūsų valgymo patirtį ir suteiktų jūsų namams rafin..

-20%
498.14€ 622.68€

Pakeiskite savo valgomojo erdvę modernia elegancija, kurią suteikia mūsų išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių komplektasKurkite nepamirštamus prisiminimus su šeima ir draugais prie išskirtinio išskleidžiamo valgomojo stalo ir kėdžių komplekto. Šis aistringai ir preciziškai pagamintas rinkinys skirtas pakylėti jūsų valgymo patirtį į naujas aukštu..

-20%
498.14€ 622.68€

Pristatome nuostabų ir universalų išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, kuris turi būti bet kurių šiuolaikinių namų priedas. Šis išskirtinis rinkinys sukurtas taip, kad sukeltų įvairias emocijas - nuo susižavėjimo iki komforto, todėl jis puikiai tinka jūsų valgomojo zonai.Nepakartojama elegancija ir ilgaamžiškumasŠis komplektas pagamin..

-20%
498.14€ 622.68€

Pristatome išskirtinį išskleidžiamą valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, kuris turi papildyti jūsų valgomojo erdvę. Šis rinkinys sukurtas taip, kad keltų elegancijos ir rafinuotumo emocijas, kartu būtų funkcionalus ir universalus.Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškumasŠis valgomojo komplektas pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokšč..

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 4211 (viso puslapių - 85)