Tortinės ir serviravimo indai

-30%
38.68€ 55.25€

Elegantiškas ir stilingas torto pristatymasPristatome išskirtinį tortų serviravimo rinkinį, skirtą jūsų desertų stalui suteikti rafinuotumo. Šis 6 dalių rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, yra puikus priedas bet kokiai ypatingai progai ar kasdieniam pasimėgavimui. Išlaisvinkite porceliano galiąPagamintas iš 100 % porceliano, mūsų tort..

-30%
57.24€ 81.77€

Pagerinkite savo tortų serviravimo patirtį su mūsų išskirtiniu 6 dalių tortų serviravimo rinkiniuPasimėgaukite gardžių tortų serviravimo džiaugsmu su mūsų nuostabiu 6 dalių tortų serviravimo rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir tiksliai, kad pagerintų jūsų tortų pateikimą ir sukurtų nepamirštamų akimirkų. Išlaisvinkite savo kūrybišk..

-30%
17.02€ 24.31€

Pagerinkite savo tortų serviravimo patirtį su mūsų išskirtiniu rinkiniuPasimėgaukite gardžių tortų serviravimo džiaugsmu su mūsų nuostabiu tortų serviravimo rinkiniu. Šis 6 dalių rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, yra skirtas tam, kad desertų pateikimas būtų tikrai nepamirštamas. Išlaisvinkite savo vidinį menininką su puikia spalvų ..

-30%
26.30€ 37.57€

Pagerinkite savo torto pateikimą su mūsų išskirtiniu torto serviravimo rinkiniuPasimėgaukite mūsų tortų serviravimo rinkinio grožiu ir elegancija, sukurtu torto pristatymui pagerinti ir sukurti neišdildomus prisiminimus. Šis rinkinys pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, todėl puikiai tinka bet kokiai progai - gimtadienio šventei, vestuvėms ar..

-30%
26.30€ 37.57€

Pasimėgaukite elegancija ir patogumu su mūsų tortų serviravimo rinkiniuPagerinkite savo torto pjaustymo patirtį su mūsų išskirtiniu torto serviravimo rinkiniu. Šis 6 dalių rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir tiksliai, kad bet kokia proga suteiktų rafinuotumo. Patirkite 100 % keramikos džiaugsmąMūsų tortų serviravimo rinkinys pagamintas iš aukšt..

-30%
29.39€ 41.99€

Pagerinkite savo tortų serviravimo patirtį su mūsų išskirtiniu keramikos rinkiniuPasimėgaukite gardžių tortų serviravimo džiaugsmu su mūsų tortų serviravimo rinkiniu. Šis 6 dalių rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, skirtas pagerinti jūsų valgymo patirtį ir kiekvieną progą paversti išties ypatinga. Neprilygstam..

-30%
83.93€ 119.90€

Pagerinkite savo torto pateikimą su mūsų išskirtiniu torto serviravimo rinkiniuPristatome mūsų nuostabų tortų serviravimo rinkinį, skirtą jūsų torto pristatymui suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Šis rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir preciziškai, jis puikiai tinka bet kokiai ypatingai progai ar šventei. Patyrinėkite 100 % marmuro grožįMūsų t..

Išparduota
-35%
30.17€ 46.42€

32 CM SKERSMENS TORTINĖ SU RUTULIUKAIS..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)