Tortinės ir serviravimo indai

-20%
48.65€ 60.82€

Elegantiškas ir stilingas torto pristatymasPristatome išskirtinį tortų serviravimo rinkinį, skirtą jūsų desertų stalui suteikti rafinuotumo. Šis 6 dalių rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, yra puikus priedas bet kokiai ypatingai progai ar kasdieniam pasimėgavimui. Išlaisvinkite porceliano galiąPagamintas iš 100 % porceliano, mūsų tort..

-20%
71.03€ 88.78€

Pristatome išskirtinį tortų serviravimo rinkinį, kurį privalo turėti kiekvienas desertų mėgėjas! Pagerinkite savo valgymo patirtį su šiuo nuostabiai pagamintu rinkiniu, kuris dvelkia elegancija ir rafinuotumu. Išlaisvinkite emocijasPasimėgaukite džiaugsmu patiekdami savo gardžius kūrinius su mūsų tortų serviravimo rinkiniu. Elegantiškas dizainas ir..

-20%
71.03€ 88.78€

Pagerinkite savo tortų serviravimo patirtį su mūsų išskirtiniu 6 dalių tortų serviravimo rinkiniuPasimėgaukite gardžių tortų serviravimo džiaugsmu su mūsų nuostabiu 6 dalių tortų serviravimo rinkiniu. Šis rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir tiksliai, kad pagerintų jūsų tortų pateikimą ir sukurtų nepamirštamų akimirkų. Išlaisvinkite savo kūrybišk..

-20%
21.66€ 27.07€

Pagerinkite savo tortų serviravimo patirtį su mūsų išskirtiniu rinkiniuPasimėgaukite gardžių tortų serviravimo džiaugsmu su mūsų nuostabiu tortų serviravimo rinkiniu. Šis 6 dalių rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai, yra skirtas tam, kad desertų pateikimas būtų tikrai nepamirštamas. Išlaisvinkite savo vidinį menininką su puikia spalvų ..

-20%
32.56€ 40.70€

Pasimėgaukite elegancija ir patogumu su mūsų tortų serviravimo rinkiniuPagerinkite savo torto pjaustymo patirtį su mūsų išskirtiniu torto serviravimo rinkiniu. Šis 6 dalių rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir tiksliai, kad bet kokia proga suteiktų rafinuotumo. Patirkite 100 % keramikos džiaugsmąMūsų tortų serviravimo rinkinys pagamintas iš aukšt..

-20%
35.96€ 44.96€

Pagerinkite savo tortų serviravimo patirtį su mūsų išskirtiniu keramikos rinkiniuPasimėgaukite gardžių tortų serviravimo džiaugsmu su mūsų tortų serviravimo rinkiniu. Šis 6 dalių rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, skirtas pagerinti jūsų valgymo patirtį ir kiekvieną progą paversti išties ypatinga. Neprilygstam..

-20%
23.24€ 29.05€

Pagerinkite savo torto pateikimą su mūsų išskirtiniu torto serviravimo rinkiniuPasimėgaukite tortų serviravimo menu su mūsų nuostabiu 6 dalių tortų serviravimo rinkiniu. Šis itin preciziškai pagamintas rinkinys skirtas desertų stalui suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Su meile ir kruopštumu rankomis tapytasKiekvieną šio rinkinio detalę kruopščiai..

-20%
27.22€ 34.03€

Pristatome išskirtinę desertų lėkštę - tikrą šedevrą, kuris pakylės jūsų valgymo patirtį į naujas aukštumas. Ši lėkštė, pagaminta itin preciziškai ir kruopščiai, yra puikus elegancijos ir funkcionalumo derinys. Išlaisvinkite emocijų galiąPasiruoškite būti sužavėti šios desertinės lėkštės grožio. Jos švytinti aukso spalva skleidžia prabangos ir rafi..

-20%
83.80€ 104.75€

Pagerinkite savo torto pateikimą su mūsų išskirtiniu torto serviravimo rinkiniuPristatome mūsų nuostabų tortų serviravimo rinkinį, skirtą jūsų torto pristatymui suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Šis rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir preciziškai, jis puikiai tinka bet kokiai ypatingai progai ar šventei. Patyrinėkite 100 % marmuro grožįMūsų t..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)