Makiažo priemonės

-50%
5.54€ 11.08€

 Techninės specifikacijos:     LED apšvietimas     Veidrodžio skersmuo su korpusu: 13 cm     Veidrodžio skersmuo: 10,5 cm     Padidinimas: 8x     Maitinimas: 2 x AAA  ..

-23%
4.20€ 5.43€

MAKEUP BRUSH rinkinys - 12 vnt ANTIALERGINIS PLAUKAS - šepečiu gamyboje buvo naudojami sintetiniai šeriai, kurie nejautrina odos;   12 SKIRTINGU ŠEPEČIU = 12 GALIMYBIU - ivairiu tipu šepeteliu deka galite puikiai sutvarkyti visą veidą, iskaitant akis ir lupas; kiekvienas šepetys gali atlikti skirtingą funkciją. Šepeteliu šereliai buvo gaminami omb..

-10%
1.46€ 1.62€

Savybės:Turi guminę juostelę, kuri neleis pažeisti blakstienų.Spalva: juoda ir violetinė..

-30%
35.58€ 50.83€

Pakeiskite savo erdvę su išskirtiniu dekoratyviniu drožlių plokštės veidrodžiuPadidinkite savo gyvenamosios erdvės grožį su mūsų nuostabiu dekoratyviniu drožlių plokštės veidrodžiu. Šis išskirtinis kūrinys sukurtas taip, kad bet kuriam kambariui suteiktų elegancijos ir rafinuotumo. Elegantiško ir modernaus dizaino veidrodis puikiai papildys jūsų na..

-30%
54.15€ 77.35€

Pristatome nuostabų dekoratyvinį drožlių plokštės veidrodį, kurį būtina turėti tiems, kurie savo erdvėje ieško elegancijos ir stiliaus. Papildykite savo gyvenamąją erdvę laikui nepavaldžiu dekoratyvinio drožlių plokštės veidrodžio grožiu. Šis veidrodis pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, jis pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožli..

-30%
115.98€ 165.68€

Pakeiskite savo erdvę kerinčio grožio dekoratyviniu medžio drožlių plokštės veidrodžiu. Pagerinkite savo namų interjerą šiuo nuostabiu kūriniu, kuriame lengvai dera elegancija ir funkcionalumas. Šis veidrodis pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, todėl yra ilgaamžis ir užtikrina ilgametį naudojimą bei malonumą. 1,5 cm storio..

-30%
66.52€ 95.03€

Papildykite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinį dekoratyvinį veidrodį - nuostabų bet kurio kambario priedą, kuris savo elegancija ir stiliumi akimirksniu pakylės jūsų erdvę. Šis veidrodis - tai ne tik jūsų atvaizdo atspindys; tai jūsų asmenybės ir skonio atspindys. Neprilygstamas meistriškumasŠis veidrodis, pagamintas itin preciz..

-30%
66.52€ 95.03€

Papildykite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinį dekoratyvinį veidrodį - nuostabų bet kokio kambario priedą, kuris akimirksniu pakylės jūsų erdvę elegancija ir stiliumi. Šis veidrodis - tai ne tik jūsų grožio atspindys, bet ir išskirtinis elementas, kuris sužavės kiekvieną, įžengusį į jūsų namus. Atspindi jūsų unikalią asmenybęEle..

-30%
27.85€ 39.78€

Papildykite savo erdve elegancija ir stiliumiPristatome išskirtini dekoratyvini veidrodi - nuostabu kurini, kuris bet kuri kambari pavers rafinuotumo oaze. Elegantiško dizaino ir nepriekaištingo meistriškumo veidrodis yra puikus priedas, kuris pagerins jusu gyvenamosios erdves atmosfera. Išlaisvinkite atspindzio galiaŠio veidrodzio grozis slypi jo ..

-30%
30.94€ 44.20€

Papildykite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinį dekoratyvinį veidrodį, kuris turi būti bet kurių namų ar biuro interjero detalė. Šis stulbinantis kūrinys sukurtas taip, kad jūsų erdvei suteiktų rafinuotumo ir spindesio, pakylėtų ją į naujas elegancijos aukštumas. Šis veidrodis, pasižymintis elegantišku juodu rėmu ir nepriekaištin..

-30%
30.94€ 44.20€

Papildykite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinį dekoratyvinį veidrodį - privalomą priedą, kuris pagerins bet kurio kambario atmosferą. Šis veidrodis, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, skirtas jūsų gyvenamajai erdvei suteikti rafinuotumo ir prabangos. Nepakartojama kokybė ir ilgaamžiškumasPagamintas iš 100 % plastiko, šis..

-30%
30.94€ 44.20€

Pakeiskite savo erdve elegancija ir stiliumiPristatome išskirtini dekoratyvini veidrodi - privaloma prieda, kuris pagerins bet kurio kambario atmosfera. Šis veidrodis, pagamintas itin preciziškai ir atidziai atsizvelgiant i detales, sukurtas taip, kad jusu gyvenamajai erdvei suteiktu spindesio ir rafinuotumo. Nepakartojamas grozis ir ilgaamziškumas..

-30%
30.94€ 44.20€

Papildykite savo erdvę išskirtiniu dekoratyviniu veidrodžiuPaverskite savo gyvenamąją erdvę elegancijos ir stiliaus oaze su mūsų nuostabiu dekoratyviniu veidrodžiu. Šis veidrodis, pagamintas itin preciziškai, yra skirtas sužavėti ir hipnotizuoti, suteikiant rafinuotumo bet kuriam kambariui. Nepakartojamas grožis ir ilgaamžiškumasPagamintas iš 100 %..

-30%
112.92€ 161.32€

Papildykite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinį dekoratyvinį veidrodį, kuris puikiai tinka bet kurio kambario atmosferai pagerinti. Šis veidrodis, pagamintas itin preciziškai ir atidžiai, skirtas jūsų gyvenamajai erdvei suteikti rafinuotumo. Atspindėkite savo unikalią asmenybęElegantiško ir modernaus dizaino dekoratyvinis veidrod..

-50%
6.95€ 13.99€

Teninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Pagaminta iš skaidraus akrilo su lygiais kraštais     Jame yra daug skirtingų skyrių papuošalams ir įvairių rūšių kosmetikai     Stalčiai yra nuimami, minkštiMatmenys:     Organizatoriaus matmenys: 23,5 cm x 13,5 cm x 18 cm     12 skyrių: 2,5 cm x 3 cm x 4 cm     2 skyriai: 4,8 cm x 2,5 cm x 7,5 cm   ..

-48%
4.88€ 9.37€

Teninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Jame yra įmontuotas 16 LED foninis apšvietimas (2 x 8LED)     Maitinimas: 4 x AA / R6 baterijos (į komplektą neįeina)     Galinėje pusėje yra papildomas įjungimo / išjungimo jungiklis     Pasukta 180 ° kampu     balta spalvaMatmenys:     Veidrodis: 22 cm x 17 cm x 2 cm     Pagrindas: 16 cm x 12 cm    ..

-48%
4.88€ 9.37€

Teninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Jame yra įmontuotas 16 LED foninis apšvietimas (2 x 8LED)     Maitinimas: 4 x AA / R6 baterijos (į komplektą neįeina)     Galinėje pusėje yra papildomas įjungimo / išjungimo jungiklis     Pasukamas 180 ° kampu     Juoda spalvaMatmenys:     Veidrodis: 22 cm x 17 cm x 2 cm     Pagrindas: 16 cm x 12 cm  ..

-50%
11.32€ 22.64€

Techninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Jame yra įmontuotas LED apšvietimas     Trys apšvietimo režimai: šaltas, šiltas, abu     Palieskite jungiklį     Sulankstytą galima pasiimti į kelionę     Šaltinis: 28 LED lemputės     Maitinimas: USB kabelis     Galima pasukti 90 ° kampuMatmenys:     Veidrodžio skersmuo: 18 cm     Pagrindas: 17,5 c..

--4%
17.06€ 16.34€

  Techninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Jame yra įmontuotas 22 LED apšvietimai     Palieskite veidrodžio apšvietimo jungiklį     Maitinimas: per USB kabelį (pridedamas)     USB laido ilgis: 50 cm     Galinėje pusėje yra papildomas įjungimo / išjungimo jungiklis     Turi papildomus šoninius veidrodžiusMatmenys:     Sulankstytas veidrodis..

--4%
17.06€ 16.34€

Techninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Jame yra įmontuotas 22 LED apšvietimai     Palieskite veidrodžio apšvietimo jungiklį     Maitinimas: per USB kabelį (pridedamas)     USB laido ilgis: 50 cm     Galinėje pusėje yra papildomas įjungimo / išjungimo jungiklis     Turi papildomus šoninius veidrodžius     balta spalvaMatmenys:     Sulanks..

-23%
91.65€ 119.58€

DAUGIAFUNKCINĖ  KEDE Profesionalios makiažo kedes palengvina jusu darbą ir leidžia tiksliai atlikti makiažą bet kokiomis sąlygomis. Jie idealiai tinka  grožio salonams ir namuose dirbantiems makiažo menininkams.  Praktiška ir patogi makiažo kede  yra ypač universali. Tai puikiai tiks kaip filmu kūrėjų, grožio salonu ir makiažo parduotuviu iranga. J..

-50%
0.50€ 0.99€

Techninės specifikacijos:Švelnus ir minkštasLengva valytiMedžiaga: mineralinė kempinėErgonomiška formaKempinėlės dydis: 5,5 cm x 4 cmGalimos spalvos:Kadangi gamintojas prekes fasuoja atsitiktinai į kolektyvines pakuotes, prekės siunčiamos mišrių spalvų. Spalvos pasirinkti negalima.  Rinkinį sudaro:Makiažo kempinėlė..

-50%
0.51€ 1.02€

Techninės specifikacijos:Švelnus ir minkštasLengva valytiMedžiaga: mineralinė kempinėErgonomiška formaKempinės dydis: 5cm x 4cmGalimos spalvos:Kadangi gamintojas prekes fasuoja atsitiktinai į kolektyvines pakuotes, prekės siunčiamos mišrių spalvų. Spalvos pasirinkti negalima. Rinkinį sudaro:Makiažo kempinėlė..

-10%
3.91€ 4.34€

Matmenys:aukštis: 4,5 cmskersmuo: 3,4 cm..

-50%
19.48€ 38.96€

 Techninės specifikacijos:     Medžiaga: plastikas, stiklas     Jame yra įmontuotas 3 LED apšvietimas     Maitinimas: USB kabelis (pridedamas)     Galinėje pusėje yra papildomas įjungimo / išjungimo jungiklis     Pasisuka 180 ° kampu     Matmenys: 29,5 cm x 18,5 cm x 11 cm..

9.20€

Sutvarkykite makiažą stilingai su mūsų makiažo organizatoriumi!Ar pavargote kas rytą raustis netvarkingame makiažo stalčiuje? Ar norėtumėte lengvai rasti mėgstamą lūpdažį ar blakstienų tušą? Daugiau neieškokite! Mūsų makiažo organizatorius išgelbės jus ir padarys perversmą jūsų grožio rutinoje.Efektyvus ir stilingasMūsų makiažo organizatorius sukur..

-30%
4.83€ 6.90€

Sutvarkykite savo makiažą stilingai su mūsų akriliniu makiažo organizatoriumiAr pavargote kas rytą raustis netvarkingame makiažo stalčiuje? Ar norėtumėte lengvai rasti mėgstamą lūpdažį ar blakstienų tušą? Daugiau nieko neieškokite! Mūsų akrilinis makiažo organizatorius padės pakeisti jūsų grožio rutiną ir suteiks elegancijos jūsų kosmetinei.Sunkiai..

-30%
6.44€ 9.20€

Sutvarkykite makiažą stilingai su mūsų makiažo organizatoriumi!Ar pavargote kas rytą raustis netvarkingame makiažo stalčiuje? Norite patogaus ir stilingo sprendimo, kaip palaikyti tvarką savo kosmetikos priemonėms? Daugiau neieškokite! Mūsų "Make-Up Organizer" yra čia, kad iš esmės pakeistų jūsų grožio rutiną.Efektyvumas ir elegancijaElegantiško di..

-22%
1.80€ 2.30€

Makiažo šepetėliai 20 vnt.ANTIALERGINIAI PLAUKAI - sintetiniai šereliai buvo naudojami šepetėlių gamybai, kurie nesukelia alergijos kaip natūralūs šereliai; yra geresnis ekologiškas sprendimas. Jie užtikrina, kad tepama kosmetika neliks ant šepetėlių, dėl to jų suvartojama nedaug - lyginant su natūralių šepetėlių naudojimu, naudojant MŪSŲ šepetėliu..

-23%
6.27€ 8.11€

Makiažo šepečiai 24 VNT.ANTIALERGINIAI PLAUKAI - sintetiniai šereliai buvo naudojami šepetėlių gamybai, kurie nesukelia alergijos kaip natūralūs šereliai; tai taip pat geresnis, ekologiškas sprendimas. Jie užtikrina, kad tepama kosmetika neliks ant šepetėlių, dėl to jų suvartojama nedaug - lyginant su natūralių šepetėlių naudojimu, naudojant MŪSŲ š..

-50%
6.68€ 13.46€

MAKIAŽO TEPTUKAI 20 (100)..

-50%
9.57€ 19.27€

Techninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Kasdieninei priežiūrai     Jame yra įmontuotas LED apšvietimas     Trys oro srauto režimai     360 ° pasvirimo kampo reguliavimas     Sulankstytą galima pasiimti į kelionę     Maitinimas: USB     Mažas veidrodis 5 kartus didina     balta spalva..

-22%
107.91€ 138.35€

Profesionalios makiažo kedes palengvina jusu darbą ir suteikia galimybę tiksliai pritaikyti makiažą bet kokiomis sąlygomis. Ji idealiai tinka  grožio salonams ir namuose dirbantiems makiažo meistrams. Praktiška ir patogi makiažo kede yra pritaikyta labai plačiai. Tai puikiai tiks kaip filmu komplektu, grožio salonu ir makiažo parduotuviu iranga. Ji..

-50%
3.76€ 7.59€

Į komplektą įeina 10 šepetėlių:     5 šepetėliai pagrindui, maskuojamosioms priemonėms, skaistalams ir mineraliniams produktams tepti     5 šepetėliai taškiniam naudojimuiTechninės specifikacijos:     Šepečių ilgis nuo 15 iki 17 cm     Šerių tipas šepečiuose: sintetinis     Rankena pagaminta iš dažytos medienos     Patvarus     Lengva valyti     Ju..

-50%
4.92€ 9.90€

Teninės specifikacijos:     Šepečių ilgis nuo 14,5 cm iki 17 cm     Šerių tipas šepečiuose: sintetinis     Praktiškas plastikinis dėklas     Patvarus     Lengva valyti     Spalva: rožinė - mėlyna     Metalinių dalių spalva: auksinė..

-50%
11.34€ 22.84€

Į komplektą įeina 14 šepetėlių:     4 šepečiai pagrindui, maskuojamosioms priemonėms, skaistalams ir mineraliniams produktams tepti     9 šepetėliai tepimui (lūpų kontūravimas, drėgnas kontūravimas, šešėliams, akių kontūro pieštukas ir kt.)     1 šepetėlis su dviem funkcijom: blakstienų šepetėliu ir antakių šepetėliuTeninės specifikacijos:     Šepe..

-30%
137.34€ 196.20€

Pakeiskite savo erdvę su bohemišku veidrodžiuPagerinkite savo gyvenamosios erdvės atmosferą su mūsų išskirtiniu bohemišku veidrodžiu. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % pušies masyvo, dvelkia elegancija ir žavesiu, todėl puikiai tinka bet kokiam kambariui. Jo riešutmedžio spalva suteikia šilumos ir rafinuotumo, nesunkiai dera prie įvairių interjero..

-30%
226.73€ 323.90€

Pakeiskite savo erdvę moderniu ir naujovišku veidrodžiuAtnaujinkite savo gyvenamąją erdvę šiuo nuostabiu veidrodžiu, kuriame modernus dizainas dera su naujumo prieskoniu. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % mdf, yra ne tik vizualiai patrauklus, bet ir patvarus, todėl atlaikys laiko išbandymą. Pagerinkite savo interjerą ir suteikite jam universalumo1..

-30%
196.60€ 280.85€

Paverskite savo namus prabangia šventove su mūsų nuostabiu viešbučio veidrodžiu. Šis išskirtinis kūrinys sukurtas taip, kad pakylėtų jūsų erdvę ir suteiktų jai elegancijos bei rafinuotumo. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % mdf, yra ne tik vizualiai patrauklus, bet ir ilgaamžis, užtikrinantis ilgametį grožį ir funkcionalumą. Padidinkite savo erdvęE..

-30%
212.38€ 303.40€

Pakeiskite savo namus į prabangų viešbutį su mūsų nuostabiu bronziniu veidrodžiuPagerinkite savo gyvenamosios erdvės atmosferą su mūsų išskirtiniu bronziniu veidrodžiu. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % mdf, dvelkia elegancija ir rafinuotumu, suteikdamas bet kuriam kambariui puošnumo. Sukurkite kerintį dėmesio centrąŠis veidrodis yra didelių matme..

-30%
187.99€ 268.55€

Pakeiskite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome mūsų nuostabų veidrodį, kuris turi būti bet kurių šiuolaikinių namų ar viešbučio interjero detalė. Šis išskirtinis kūrinys sukurtas taip, kad jūsų erdvei suteiktų rafinuotumo ir prabangos, akimirksniu pakylėtų atmosferą ir sukurtų žavų dėmesio centrą. Nepakartojamas meistriškumas ir kokybėMūsų ..

-30%
178.54€ 255.06€

Pagerinkite savo erdvę moderniu ir elegantišku skaidriu veidrodžiuPakeiskite savo gyvenamąją erdvę su mūsų nuostabiu skaidriu veidrodžiu. Šis išskirtinis kūrinys sukurtas taip, kad bet kuriam kambariui suteiktų elegancijos ir rafinuotumo. Dėl savo modernios ir naujoviškos koncepcijos jis puikiai tinka viešbučiams, skandinaviško stiliaus įkvėptoms e..

-30%
66.52€ 95.03€

Papildykite savo namus išskirtiniu prieplaukos stiklo veidrodžiuPaverskite savo gyvenamąją erdvę elegancijos ir stiliaus oaze su mūsų nuostabiu "Pier" stiklo veidrodžiu. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % mdf, dvelkia rafinuotumu ir suteikia prabangos bet kuriam kambariui. Atspindėkite savo unikalią asmenybęElegantiško dizaino ir natūralios spalvos..

-30%
192.29€ 274.70€

Papildykite savo namus elegancija ir stiliumiPristatome nuostabų 100 % METALO veidrodį, kuris privalo papildyti bet kokį namų interjerą. Šis išskirtinis kūrinys sukurtas taip, kad jūsų gyvenamajai erdvei suteiktų rafinuotumo ir spindesio. Elegantiško ir modernaus dizaino veidrodis neabejotinai taps pagrindiniu bet kurio kambario akcentu. Nepakartoj..

-30%
72.71€ 103.87€

Pakeiskite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinį aukso spalvos įrėmintą veidrodį - nuostabų bet kokio kambario priedą, kuris savo nepavaldžiu laikui grožiu akimirksniu pakylės jūsų erdvę. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % mdf, yra ne tik patvarus, bet ir suteikia jūsų namų interjerui rafinuotumo. Išlaisvinkite aukso galiąAuksinis ..

-30%
117.50€ 167.86€

Papildykite savo erdvę elegancija ir stiliumiPristatome išskirtinį ovalų prieplaukos stiklo veidrodį - nuostabų bet kurios patalpos priedą, kuris akimirksniu pakylės jūsų erdvę savo nesenstančiu grožiu. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % mdf, yra ne tik ilgaamžis, bet ir ekologiškas, todėl puikiai tinka tiems, kurie vertina tvarumą. Grakščiai atspi..

-30%
114.45€ 163.50€

Pakeiskite savo erdvę moderniu ir elegantišku auksiniu veidrodžiuPristatome nuostabų auksinį veidrodį, skirtą bet kuriam kambariui suteikti rafinuotumo ir stiliaus. Elegantiško ir šiuolaikiško dizaino veidrodis yra puikus priedas, kuris pagerins jūsų erdvės išvaizdą. Sukurkite savo namuose išskirtinį elementąDrąsiai pareikškite apie save su šiuo ak..

-30%
112.92€ 161.32€

Patyrinėkite atspindžio grožį su mūsų moderniu veidrodžiuPadidinkite savo gyvenamosios erdvės eleganciją su mūsų išskirtiniu moderniu veidrodžiu. Šis žavus kūrinys sukurtas taip, kad bet kokiam kambariui suteiktų rafinuotumo ir stiliaus atspalvį. Atspindėkite savo unikalų stiliųMūsų modernus veidrodis pagamintas itin preciziškai, naudojant 100 % md..

-30%
74.26€ 106.08€

Papildykite savo namų interjerą nuostabiu komodos veidrodžiuPakeiskite savo gyvenamąją erdvę su mūsų išskirtiniu komodos veidrodžiu, skirtu bet kuriam kambariui suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % mdf, yra ne tik vizualiai patrauklus, bet ir patvarus, todėl tarnaus ilgus metus. Patyrinėkite ekologiško "Flotal-E" ..

-30%
200.90€ 287.00€

Pakeiskite savo erdvę elegancija ir rafinuotumuPristatome nuostabų bronzos spalvos veidrodį - tikrą šedevrą, kuris pagerins bet kurio kambario atmosferą. Šis veidrodis, pagamintas iš 100 % mdf, dvelkia prabanga ir ilgaamžiškumu, todėl atlaikys laiko išbandymą. Elegantiško ir modernaus dizaino 130 cm pločio, 62 cm aukščio ir 2. 2 cm gylio veidrodis ..

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 88 (viso puslapių - 2)