Rankų/kojų priežiūros priemonės

Rankų/kojų priežiūros priemonės 

-32%
22.93€ 33.73€

Farmona aksominis rankų šveitiklis rankoms 550gvelvet hands – tai linija, skirta specializuotai rankų priežiūrai, pasižyminti lyginamuoju ir šviesinamuoju efektu. dėl optimaliai parinktų veikliųjų medžiagų sumažina rankų odos senėjimo požymius. rankų oda tampa aksomiškai lygi, intensyviai regeneruojama ir drėkinama. apgaubia rankas neįprastu alyvos..

-32%
15.97€ 23.48€

gludos pėdos – tai regeneruojanti ir lyginanti linija, skirta sausos pėdų odos, linkusios trūkinėti, priežiūrai. dėl didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos užtikrina visapusišką ir greitą regeneraciją, išlygina odą, pėdas palieka lygias ir atsipalaidavusias. gaivus citrusinių vaisių kvapas papildomai sustiprina atpalaiduojantį ir gaivinantį pėdų..

-32%
14.37€ 21.13€

Hand Repair – tai specializuota raminamoji ir drėkinamoji linija, skirta profesionaliai sausai, šiurkščiai ir pažeistai rankų odai prižiūrėti. optimaliai parinktų veikliųjų medžiagų ir tiksliai sukurtų receptų dėka intensyviai drėkina ir itin maitina bei ramina sudirgimus.paskirtis: sausai, šiurkščiai rankų odai, pažeistai ploviklių ir oro sąlygų, ..

-32%
14.37€ 21.13€

nivelzione – tai profesionali linija, rekomenduojama specializuotai pėdų priežiūrai esant itin dažnoms ir būdingoms problemoms, tokioms kaip hiperkeratozė, hiperhidrozė, patinimas. Dėl tinkamai parinktų veikliųjų medžiagų, natūralių ingredientų derinio su naujausiais kosmetologijos ir dermatologijos atradimais šie preparatai ne tik šalina negalavim..

-32%
14.37€ 21.13€

nivelzione – tai profesionali linija, rekomenduojama specializuotai pėdų priežiūrai esant itin dažnoms ir būdingoms problemoms, tokioms kaip hiperkeratozė, hiperhidrozė, patinimas. Dėl tinkamai parinktų veikliųjų medžiagų, natūralių ingredientų derinio su naujausiais kosmetologijos ir dermatologijos atradimais šie preparatai ne tik pašalina negalav..

-32%
15.32€ 22.53€

nivelzione – tai profesionali linija, rekomenduojama specializuotai pėdų priežiūrai esant itin dažnoms ir būdingoms problemoms, tokioms kaip hiperkeratozė, hiperhidrozė, patinimas. Dėl tinkamai parinktų veikliųjų medžiagų, natūralių ingredientų derinio su naujausiais kosmetologijos ir dermatologijos atradimais šie preparatai ne tik šalina negalavim..

-32%
15.65€ 23.02€

podologic fitness yra specializuota linija, skirta pėdų, linkusių į gausų prakaitavimą, priežiūrai ir antibakterinei profilaktikai. šios linijos preparatuose yra sidabro jonų, kurie pasižymi puikiomis priešuždegiminėmis ir baktericidinėmis savybėmis. paskirtis: pėdų vonelėms, prieš pėdų ar pedikiūrą, antibakterinė profilaktika. veikimas: druskoje e..

-32%
19.14€ 28.14€

podologic fitness yra specializuota linija, skirta pėdų, linkusių į gausų prakaitavimą, priežiūrai ir antibakterinei profilaktikai. šios linijos preparatuose yra sidabro jonų, kurie pasižymi puikiomis priešuždegiminėmis ir baktericidinėmis savybėmis.paskirtis: aktyviai pėdų priežiūrai, po podologijos ar pedikiūro, antibakterinei profilaktikai. veik..

-32%
17.12€ 25.18€

podologic fitness yra specializuota linija, skirta pėdų, linkusių į gausų prakaitavimą, priežiūrai ir antibakterinei profilaktikai. šios linijos preparatuose yra sidabro jonų, kurie pasižymi puikiomis priešuždegiminėmis ir baktericidinėmis savybėmis. paskirtis: aktyvių pėdų, linkusių į hiperkeratozę ir epidermio sukietėjimą, priežiūrai, prieš pėdų ..

-32%
21.39€ 31.46€

farmona podologic lipidų sistemos kreminis pleistras nuo nuospaudų 500mlpodologic lipid system yra specializuota, profesionali pėdų priežiūros linija, skirta sausai, šiurkščiai, suskeldėjusiai odai su polinkiu į keratoze. optimaliai parinktos preparatų sudedamosios dalys, kurių pagrindą sudaro augaliniai emolientai, intensyviai minkština, drėkina i..

-32%
14.37€ 21.13€

farmona podologic medicininio purvo pėdų kaukė 500 mlpaskirtis: visų tipų odai, ypač šiurkščiai odai, sustorėjusiam raginiam sluoksniui.veikliosios medžiagos: durpių ir kaštonų ekstraktas, betainas, alantoinas, taukmedžio sviestaspoveikis: maitina ir lygina, pastebimai regeneruoja, drėkina, minkština pėdų odą, padeda pašalinti pėdų šiurkštumą. prod..

-32%
14.81€ 21.78€

didelis karbamido kiekis, augalų ekstraktai ir natūralūs eteriniai aliejai leidžia preparatams ne tik pašalinti pėdų problemas ir negalavimus, bet ir priešuždegiminių bei baktericidinių savybių. Tikslas: suminkštinti pėdų odą prieš podiatriją ar pedikiūrą.Veiksmas: minkština suragėjusį epidermį, gaivina ir veikia antiseptiškai. stimuliuoja kraujota..

-32%
16.61€ 24.42€

Didelis karbamido kiekis, augalų ekstraktai ir natūralūs eteriniai aliejai leidžia preparatams pašalinti ne tik pėdų problemas ir negalavimus, bet ir priešuždegimines bei baktericidines savybes. Tikslas: labai sausa ir per daug suragėjusi pėdų oda.veiksmas: efektyviai nušveičia suragėjusį epidermį ir išlygina. stimuliuoja kraujotaką pėdų odoje. ruo..

-32%
19.14€ 28.14€

Farmona podologic žolelių regeneruojantis pėdų kremas 500mldidelis karbamido kiekis, augalų ekstraktai ir natūralūs eteriniai aliejai leidžia preparatams pašalinti ne tik pėdų problemas ir negalavimus, bet ir priešuždegimines bei baktericidines savybes. Tikslas: labai sausa pėdų oda, kurią reikia regeneruoti.veikimas: optimaliai suriebina ir giliai..

-32%
14.48€ 21.29€

 tai regeneruojanti ir lyginanti linija, skirta sausos pėdų odos, linkusios trūkinėti, priežiūrai. dėl didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos užtikrina visapusišką ir greitą regeneraciją, išlygina odą, pėdas palieka lygias ir atsipalaidavusias. gaivus citrusinių vaisių kvapas papildomai sustiprina atpalaiduojantį ir gaivinantį pėdų odos efektą. ..

-32%
15.65€ 23.02€

velvet hands – tai linija, skirta specializuotai rankų priežiūrai, pasižyminti lyginamuoju ir šviesinamuoju efektu. dėl optimaliai parinktų veikliųjų medžiagų sumažina rankų odos senėjimo požymius. rankų oda tampa aksomiškai lygi, intensyviai regeneruojama ir drėkinama. apgaubia rankas neįprastu alyvos aromatu ir suteikia ilgalaikės priežiūros pojū..

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (viso puslapių - 1)