Šviestuvai ir lempos

-50%
11.32€ 22.64€

Techninės specifikacijos:     Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų     24 šviesos diodai (12 šviesos diodų šilta balta ir 12 šviesos diodų šaltai balta)     ĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO jungiklis     2 šviesos režimai     Šviesos spalva: šalta balta ir šilta balta     Prie stalo pritvirtinamas spaustukas yra neslystantis     Lanksti lempos svirtis su gal..

-49%
7.95€ 15.51€

Techninės specifikacijos:    Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų    24 šviesos diodai    Valdomas nuotolinio valdymo pultu    3 šviesos režimai    Šviesos spalva: šilta balta, šalta balta arba neutrali    Prie stalo pritvirtinamas spaustukas yra neslystantis    Lanksti lempos svirtis su galimybe sulenkti    360 laipsnių besisukantis telefono lai..

-50%
6.44€ 12.87€

Techninės specifikacijos:     Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų     24 šviesos diodai (12 šviesos diodų šilta balta ir 12 šviesos diodų šaltai balta)     ĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO jungiklis     2 šviesos režimai     Šviesos spalva: šalta balta ir šilta balta     Prie stalo pritvirtinamas spaustukas yra neslystantis     Lanksti lempos svirtis su gal..

-49%
9.60€ 18.71€

Techninės specifikacijos:Maitinimas: tinklo kabelisSidabrinės spalvosAukštis: 36 cmPagrindo skersmuo: 10 cm..

-20%
30.79€ 38.49€

Sukurkite hipnotizuojančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimuPaverskite savo gyvenamąją erdvę kerinčia oaze su mūsų išskirtiniu dekoratyviniu LED apšvietimu. Sukurtas elegancijai ir žavesiui suteikti, šis nuostabus elementas akimirksniu pagerins bet kurio kambario atmosferą. Apšvieskite savo erdvę subtiliu švytėjimuŠis dekoratyvinis LED..

-20%
30.79€ 38.49€

Sukurkite užburiančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimuPaverskite savo gyvenamąją erdvę kerinčia šventove su mūsų išskirtiniu dekoratyviniu led apšvietimu. Sukurtas sukelti emocijas ir sukurti hipnotizuojančią atmosferą, šis nuostabus meno kūrinys puikiai tinka bet kuriam kambariui suteikti elegancijos. Padidinkite savo interjerą ryški..

-20%
30.79€ 38.49€

Pakeiskite savo erdvę kerinčiu dekoratyvinio LED apšvietimo švytėjimuPagerinkite savo gyvenamosios erdvės atmosferą su mūsų užburiančiu dekoratyviniu led apšvietimu. Pagamintas aistringai ir preciziškai, šis stulbinantis kūrinys akimirksniu užburs jūsų jausmus ir sukurs kerinčią atmosferą, nuo kurios užgniauš kvapą. Pasinerkite į spinduliuojantį šv..

-20%
43.05€ 53.82€

Sukurkite hipnotizuojančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu!Paverskite savo gyvenamąją erdvę ramybės oaze su mūsų nuostabiu dekoratyviniu LED apšvietimu. Šis išskirtinis kūrinys, pagamintas itin preciziškai, sukurtas taip, kad sužavėtų jūsų jausmus ir pagerintų bet kurio kambario atmosferą. Apšvieskite savo pasaulį elegancija ir stili..

-20%
43.05€ 53.82€

Pakeiskite savo erdvę hipnotizuojančiu grožiu ir kerinčia atmosferaPristatome mūsų dekoratyvinį LED apšvietimą - stulbinantį kūrinį, kuris užburs jūsų pojūčius ir pakylės bet kurios patalpos atmosferą. Elegantiško ir modernaus dizaino šviestuvas puikiai papildys jūsų namus ar biurą, sukurdamas išties magišką įspūdį. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą s..

-20%
43.05€ 53.82€

Pakeiskite savo erdvę, suteikdami jai užburiančią atmosferą ir elegancijąPristatome mūsų dekoratyvinį LED apšvietimą - nuostabų bet kurios patalpos papildymą, kuris akimirksniu pakels atmosferą ir užburs jūsų jausmus. Sukurtas su elegantišku juodos mdf plokštės pagrindu, šis išskirtinis kūrinys dvelkia rafinuotumu ir modernumu, todėl yra puikus pas..

-20%
36.40€ 45.50€

Sukurkite hipnotizuojančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimuPaverskite savo gyvenamąją erdvę kerinčia šventove su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu. Sukurtas sukelti emocijas ir sukurti raminančią atmosferą, šis stulbinantis elementas suteiks elegancijos bet kuriam kambariui. Pasinerkite į kerintį švytėjimąŠis dekoratyvinis apšvietimas..

-20%
36.40€ 45.50€

Pakeiskite savo erdvę mūsų dekoratyvinio LED apšvietimo hipnotizuojančiu švytėjimuSukurkite užburiančią atmosferą bet kurioje patalpoje naudodami mūsų nuostabų dekoratyvinį led apšvietimą. Pagamintas su elegantišku juodos spalvos mdf plokštės pagrindu, šis išskirtinis elementas jūsų namų interjerui suteiks elegancijos. 2. 7 mm storio pagrindas užti..

-20%
36.40€ 45.50€

Apšvieskite savo erdvę šiluma ir stiliumiPristatome mūsų dekoratyvinį LED apšvietimą - nuostabų bet kurio kambario priedą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę jaukia ir kviečiančia prieglauda. Šis apšvietimo elementas, turintis elegantišką juodos mdf plokštės pagrindą, dvelkia elegancija ir rafinuotumu, todėl puikiai tinka bet kokiam moderniam ar š..

-20%
30.79€ 38.49€

Sukurkite hipnotizuojančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu!Su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu paverskite savo erdvę kerinčia oaze. Sukurtas elegancijai ir šilumai suteikti, šis stulbinantis elementas be vargo pagerins bet kurios patalpos atmosferą. Pasinerkite į kerinčią šviesąJuodos mdf plokštės pagrindas, pasižymintis elegantišku..

-20%
52.56€ 65.71€

Apšvieskite savo erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų dekoratyvinį LED apšvietimą - nuostabų bet kurios erdvės papildymą, kuris užburs jūsų pojūčius ir pavers jūsų aplinką grožio oaze. Šis elegantiškas metalinis korpusas, pagamintas iš elegantiško metalo, dvelkia rafinuotumu ir modernumu, todėl puikiai tinka tiems, kurie savo namuose ar v..

-20%
52.56€ 65.71€

Apšvieskite savo erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų dekoratyvinį LED apšvietimą - nuostabų bet kurio kambario priedą, kuris užburs jūsų pojūčius ir pavers jūsų erdvę šilumos ir rafinuotumo oaze. Elegantiškas metalinis korpusas, šis šviestuvas skleidžia modernumo ir naujumo pojūtį, kuris akimirksniu pagerins jūsų namų ar biuro atmosferą...

-20%
91.46€ 114.33€

Pertvarkykite savo erdvę naudodami modernų ir spalvingą dekoratyvinį LED apšvietimąPagerinkite savo gyvenamosios erdvės atmosferą su mūsų išskirtiniu dekoratyviniu LED apšvietimu. Šis šviestuvas, pagamintas iš elegantiško ir tvirto metalinio korpuso, skirtas bet kokiam kambariui suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Jo moderni ir naujoviška koncepci..

-20%
91.46€ 114.33€

Pakeiskite savo erdvę viliojančiu dekoratyvinio LED apšvietimo švytėjimuPagerinkite savo namų ar biuro atmosferą naudodami išskirtinį dekoratyvinį led apšvietimą. Šis šviestuvas, pagamintas iš glotnaus metalinio korpuso, dvelkia elegancija ir rafinuotumu, suteikdamas prabangos bet kuriai erdvei. Sukurkite užburiančią atmosferąDėl savo modernaus ir ..

-20%
100.29€ 125.36€

Apšvieskite savo erdvę elegantiškai ir stilingai!Pristatome mūsų dekoratyvinį LED apšvietimą - nuostabų bet kurios patalpos priedą, kuris užburs jūsų pojūčius ir pavers jūsų erdvę šilumos ir grožio oaze. Šis šviestuvas, pagamintas iš elegantiško metalinio korpuso, dvelkia rafinuotumu ir ilgaamžiškumu, todėl bus branginamas daugelį metų.Išlaisvinkit..

-20%
100.29€ 125.36€

Pakeiskite savo erdvę moderniu dekoratyvinio LED apšvietimo žavesiuPristatome nuostabų dekoratyvinį LED apšvietimą, kurį būtina turėti tiems, kurie nori savo erdvę paversti modernesne. Šis išskirtinis šviestuvas, pagamintas iš elegantiško metalinio korpuso, skirtas sužavėti ir patobulinti bet kurią patalpą. Apšvieskite aplinką elegantiškai ir stili..

-20%
131.05€ 163.82€

Pertvarkykite savo erdvę naudodami modernų ir spalvingą dekoratyvinį LED apšvietimąPagerinkite savo gyvenamosios erdvės atmosferą su mūsų nuostabiu dekoratyviniu led apšvietimu. Šis šviestuvas pagamintas iš elegantiško ir tvirto metalinio korpuso, jis dvelkia elegancija ir rafinuotumu. Jo juoda spalva suteikia modernumo, todėl jis puikiai tinka bet..

-20%
43.05€ 53.82€

Sukurkite hipnotizuojančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimuPaverskite savo gyvenamąją erdvę kerinčiu prieglobsčiu su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu. Sukurtas sukelti emocijas ir sukurti šiltą bei kviečiančią atmosferą, šis nuostabus elementas suteiks elegancijos bet kuriam kambariui. Apšvieskite aplinką švelniu švytėjimuŠis išskirt..

-20%
27.45€ 34.31€

Pakeiskite savo erdvę su mūsų hipnotizuojančiu dekoratyviniu LED apšvietimuSukurkite užburiančią atmosferą savo namuose ar biure naudodami mūsų stulbinantį dekoratyvinį led apšvietimą. Sukurtas bet kuriai patalpai suteikti elegancijos ir žavesio, šis unikalus elementas akimirksniu pavers jūsų erdvę ramybės ir grožio oaze. Padidinkite savo interjerą..

-20%
27.45€ 34.31€

Sukurkite hipnotizuojančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu!Paverskite savo gyvenamąją erdvę kerinčia oaze su mūsų nuostabiu dekoratyviniu LED apšvietimu. Sukurtas sukelti emocijas ir sukurti kerinčią atmosferą, šis išskirtinis elementas suteiks elegancijos bet kuriam kambariui. įspūdingas dizainasŠis dekoratyvinis apšvietimas, pagami..

-20%
34.12€ 42.65€

Pakeiskite savo erdvę užburiančiu dekoratyvinio LED apšvietimo švytėjimuPagerinkite bet kurios patalpos atmosferą naudodami išskirtinį dekoratyvinį LED apšvietimą. Sukurtas taip, kad užburtų jūsų pojūčius, šis nuostabus kūrinys suteiks jūsų gyvenamajai erdvei elegancijos ir šilumos. Pasinerkite į kerintį švytėjimąŠis šedevras, pagamintas su elegant..

-20%
43.05€ 53.82€

Sukurkite hipnotizuojančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu!Paverskite savo gyvenamąją erdvę kerinčiu prieglobsčiu su mūsų išskirtiniu dekoratyviniu LED apšvietimu. Šis stulbinantis meno kūrinys sukurtas sukelti emocijas ir sukurti kerinčią atmosferą, kuri užburs jus ir jūsų svečius. Apšvieskite savo erdvę elegancijaŠis dekoratyvinis ..

-20%
41.96€ 52.45€

Pakeiskite savo erdvę mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu!Pagerinkite bet kurios patalpos atmosferą su mūsų nuostabiu dekoratyviniu LED apšvietimu. Šis šviestuvas, pagamintas su elegantišku ir tvirtu juodos mdf plokštės pagrindu, skirtas suteikti jūsų erdvei elegancijos. 2. 7 mm storio pagrindas užtikrina ilgaamžiškumą, todėl galėsite džiaugtis jo gr..

-20%
30.79€ 38.49€

Sukurkite hipnotizuojančią atmosferą su mūsų dekoratyviniu LED apšvietimu!Paverskite savo gyvenamąją erdvę kerinčiu prieglobsčiu su mūsų išskirtiniu dekoratyviniu LED apšvietimu. Sukurtas sukelti emocijas ir sukurti raminančią atmosferą, šis nuostabus kūrinys tikrai pavergs jūsų širdį ir paliks jūsų svečius susižavėjusius. Padidinkite savo interjer..

-50%
6.29€ 12.57€

specifikacija:mirksi raudonas šviesos diodas, rodantis įrenginio veikimąMaitinimas: įkraunama baterijaAtsparus oro sąlygomsvaržtų  rinkinys tvirtinimuiĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO mygtukas3 apšvietimo režimaibalta spalva ..

-30%
64.47€ 92.09€

BITUXX LED LEMPA ANT TRIKOJO 2X50WProfesionali dviguba LED lempa ant trikojo užtikrina gerą apšvietimą atliekant visus statybos ir apdailos darbus dieną ir naktį. Galimybė reguliuoti aukštį 90-172 cm diapazone. Trikojo stovas užtikrina puikų stabilizavimą naudojant lempą. 3 m ilgio laidas leidžia lengvai pastatyti lempą. Viršutinė svirtis yra pasuk..

-12%
7.24€ 8.23€

Specifikacija : korpusas: aliuminis + plastikas, šviesios spalvos: šaltas baltas; šviesos diodu skaičius: 10; šviesos išvestis: 80 liumenu; lempos galia: 1 ; maitinimas: 4 x AAA baterijos (neiskaitant); itampa: DC 3-6V; indukcinis jutiklis: 3- 5 m; kampas:..

-12%
5.09€ 5.78€

Šviesos diodu lempute su judesio jutikliu lempa isijungs automatiškai, kai ji nustatys judesi,o  išsijungs tik tada, kai šviesos jutiklis nustatys, kad tamsu. geras sprendimas montuojant lempa. Nereikia gręžti sienu ir pan. Greitai ir lengvai surinkti ir išardyti. Surinkdami, paprasčiausiai užklijuokite juostelę ant juosteles ir tam skirtoje vietoj..

-12%
12.18€ 13.91€

9 RYŠKUMO REŽIMAI IR 16 SPALVŲ - Kačiukas leidžia pritaikyti apšvietimą pagal vaiko poreikius. Jame yra net 9 ryškumo režimai; Galėjimas pasirinkti šviesos spalvą iš 16 leidžia sukurti neįprastą atmosferą vaiko kambaryje.Ją galite valdyti pridedamu nuotolinio valdymo pultu. SAUGA - suapvalintos formos, lygūs kraštai leis saugiai pastatyti žibintą v..

-49%
0.80€ 1.56€

Teninės specifikacijos:Medžiaga: plastikasTinka visiems vyriamsLengva surinktiUniversalusMaitinimas: A 23 baterija (pridedama)3 šviesos diodaiMatmenys: 6,7 cm x 2 cmPilka spalvaProduktas turi CE sertifikatąKomplekte yra:Varstoma LED lempaTvirtinimo varžtasA23 baterija..

-20%
21.28€ 26.60€

Pertvarkykite savo erdvę su moderniu ir puošniu lempos gaubtuPristatome išskirtinį lempos gaubtą, skirtą bet kokiam kambariui suteikti elegancijos ir rafinuotumo. Šis lempos gaubtas, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, yra puikus aksesuaras, kuris paįvairins jūsų namų interjerą. Sukurkite kerinčią atmosferąApšvieskite sa..

-20%
21.28€ 26.60€

Pertvarkykite savo erdvę su puikiu lempos gaubtuPavargote nuo tų pačių senų nuobodžių lempų gaubtų? atnaujinkite savo erdvę naudodami mūsų modernų ir stilingą lempos gaubtą. Dėl unikalaus dizaino ir aukštos kokybės medžiagų jis puikiai papildys bet kurį kambarį. Padidinkite savo interjerą elegancija ir spindesiuMūsų lempos gaubtas pagamintas iš 10..

-20%
34.54€ 43.17€

Pakeiskite savo erdvę puikiu lempos gaubtuAr pavargote nuo to paties seno nuobodaus apšvietimo savo namuose? metas suteikti elegancijos ir stiliaus su mūsų išskirtiniu lempos gaubtu. Šis iš 100 % pvc pagamintas lempos gaubtas sukurtas taip, kad bet kuriam kambariui suteiktų rafinuotumo. Padidinkite savo interjerą metalinėmis kojelėmisŠis lempos gau..

-20%
34.54€ 43.17€

Pakeiskite savo erdvę puikiu lempos gaubtuPavargote nuo tų pačių senų, nuobodžių lempų gaubtų, kurie niekaip nepadeda pagerinti jūsų erdvės atmosferos? Daugiau nebesvarstykite! pristatome mūsų nuostabų lempos gaubtą, sukurtą bet kokiam kambariui suteikti elegancijos ir stiliaus. Padidinkite savo interjerą moderniu spindesiuMūsų lempos gaubtas yra š..

-20%
35.63€ 44.53€

Pakeiskite savo erdvę puikiu lempos gaubtuPristatome nuostabų lempos gaubtą - puikų aksesuarą, kuris pagerins jūsų namų interjerą. Šis lempos gaubtas pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, kad bet kuriam kambariui suteiktų elegancijos ir rafinuotumo. Išlaisvinkite savo kūrybiškumąElegantiško ir minimalistinio dizaino mūsų lempos gaubtas lengvai..

-20%
35.63€ 44.53€

Pristatome išskirtinį lempos gaubtą - puikų elegancijos ir funkcionalumo derinį, kuris bet kurią erdvę pavers šilumos ir stiliaus oaze. Padidinkite savo erdvę laikui nepavaldžiu grožiuItin preciziškai pagamintas mūsų lempos gaubtas pasižymi kerinčiu dizainu, kuris lengvai papildo bet kokį interjero dekorą. Elegantiškos metalinės kojelės suteikia r..

-20%
36.72€ 45.90€

Pakeiskite savo erdvę elegantišku ir universaliu šviestuvo gaubtuPagerinkite bet kurios patalpos atmosferą su mūsų išskirtiniu lempos gaubtu. Šis šviestuvo gaubtas, pagamintas iš 100 % pvc ir metalinių kojelių, dvelkia rafinuotumu ir ilgaamžiškumu. Dėl elegantiško dizaino ir skandinaviškos koncepcijos jis puikiai tinka prie bet kokio modernaus ar m..

-20%
24.76€ 30.95€

Pakeiskite savo erdvę elegantišku ir laikui nepavaldžiu kreminio lempos gaubto grožiuKreminiu lempos gaubtu pagerinkite bet kurio kambario atmosferą. Šis itin preciziškai pagamintas lempos gaubtas dvelkia rafinuotumu ir ramybe, todėl puikiai papildys jūsų namų interjerą. Jo elegantiškas ir minimalistinis dizainas, įkvėptas skandinaviškos koncepcijo..

-20%
22.99€ 28.74€

Pristatome mūsų išskirtinį lempos gaubtą - žavų elegancijos ir funkcionalumo derinį, kuris bet kurią erdvę pavers šilumos ir stiliaus oaze. Padidinkite savo erdvęPasinerkite į kerintį mūsų lempos gaubto švytėjimą, sukurtą siekiant sukurti ramią aplinką, kuri nuramins jūsų pojūčius ir pakels nuotaiką. Elegantiškas ir minimalistinis dizainas be vargo..

-20%
35.63€ 44.53€

Pakeiskite savo erdvę moderniu ir naujovišku lempos gaubtuPagerinkite bet kurios patalpos atmosferą su mūsų išskirtiniu lempos gaubtu. Šis itin preciziškai pagamintas lempos gaubtas skirtas suteikti jūsų gyvenamajai erdvei elegancijos ir rafinuotumo. Jo moderni ir naujoviška koncepcija akimirksniu užburs jūsų pojūčius ir sukurs nepakartojamą atmosf..

-20%
35.63€ 44.53€

Pakeiskite savo erdvę puikiu lempos gaubtuPristatome išskirtinį lempos gaubtą, skirtą bet kuriam kambariui suteikti elegancijos ir šilumos. Pagamintas iš 100 % PVC, šis lempos gaubtas sujungia ilgaamžiškumą ir stilių, todėl jį būtina turėti savo namų interjere. Padidinkite savo stilių skandinavišku paprastumuSu mūsų paprastu, skandinaviško stiliau..

-20%
38.15€ 47.68€

Pakeiskite savo erdvę puikiu lempos gaubtuAr pavargote nuo to paties seno, nuobodaus apšvietimo savo namuose? metas suteikti elegancijos ir stiliaus su mūsų nuostabiu lempos gaubtu. Pagamintas iš metalinio korpuso ir medžiaginio gaubto, šis lempos gaubtas puikiai tinka bet kokiam kambariui, sukurdamas šiltą ir kviečiančią atmosferą. Padidinkite sav..

-20%
72.51€ 90.64€

Pakeiskite savo erdvę puikiu lempos gaubtuPavargote nuo to paties nuobodaus apšvietimo savo namuose? metas suteikti elegancijos ir stiliaus su mūsų nuostabiu lempos gaubtu. Šis šviestuvo gaubtas, pagamintas iš audinio, dvelkia rafinuotumu ir suteikia šiltą švytėjimą bet kokiam kambariui. Padidinkite savo interjerą skandinavišku dizainuMūsų lempos g..

-20%
23.31€ 29.14€

Pakeiskite savo erdvę puikiu lempos gaubtuPavargote nuo tų pačių senų nuobodžių lempų gaubtų, kurie niekaip nepagerina jūsų erdvės atmosferos? mūsų lempų gaubtai padės pakeisti jūsų namų interjerą ir įnešti modernios elegancijos į bet kurį kambarį. Pasižymėkite pvc korpuso ir plastikinių kojelių grožiuMūsų lempos gaubtas, pagamintas iš pvc korpuso ..

-20%
21.25€ 26.57€

Pristatome išskirtinį lempos gaubtą - puikų elegancijos ir funkcionalumo derinį. Pasinerkite į šiltą ir kviečiantį šio gaubto skleidžiamą švytėjimą, sukuriantį jaukią atmosferą bet kuriame kambaryje. Išlaisvinkite gamtos galiąŠis lempos gaubtas pagamintas itin kruopščiai, jis pagamintas iš unikalaus 70 % buko medžio ir 30 % pvc audinio mišinio. Pri..

-20%
21.25€ 26.57€

Pakeiskite savo erdvę moderniu ir elegantišku lempos gaubtuPridėkite savo gyvenamajai erdvei rafinuotumo ir stiliaus su mūsų išskirtiniu lempos gaubtu. Šis lempos gaubtas, pagamintas iš puikaus 70 % buko medžio ir 30 % pvc audinio mišinio, yra tikras šedevras. Dėl savo unikalaus dizaino ir aukštos kokybės medžiagų jis turi patekti į bet kokius mod..

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 5282 (viso puslapių - 106)