Raktų pakabukai

-50%
2.56€ 5.12€

Techninės specifikacijos:     Pagaminta iš nerūdijančio plieno     Pjovimas lazeriu     Maži matmenys     Pagrindinis organizatorius     Daugiafunkcinis prietaisas     Atsuktuvas     Butelių atidarytuvas     Raktas     Matmenys: 8,5 cm x 4,5 cm..

-22%
3.67€ 4.70€

Toks didelis rinkinys yra naudingas visiems, tiek namuose, tiek darbe. Su pagrindiniais žiedais ant tvirto metalinio žiedo galite greitai ir labai efektyviai pažymeti ivairiu tipu raktus. Raktu pakabukas su spalvotais klavišais visada yra naudingas ir naudingas, taigi galite sutaupyti problemu ieškant reikiamo rakto. Musu rinkinys yra puikus budas ..

-50%
3.62€ 7.24€

 Techninės specifikacijos:     Pagaminta iš nerūdijančio plieno     Labai mažas     Galima naudoti kaip raktų pakabuką     Jame yra net 20 skirtingų įrankių     Matmenys: 8 cm x 2,5 cmRinkinyje yra:     Naujas daugiafunkcinis įrankis     Originali pakuotė..

Išparduota
-22%
1.81€ 2.32€

SPECIFIKACIJALazerio spalvaraudonaMaitinimas2 x bateria AG 3+ (itraukta)Matmenys5,7x3x1, 5cmSvoris20gSu šiuo prietaisu visada žinote, kur padėti raktai. Maži matmenys leidžia patogiai nešioti raktus. Dažnai jus idedate kažkur raktus nuo namu ar automobilio ir ju negalite rasti? Raktu pakabukas išspręstu jusu problemas ieškant raktu!Ieškote raktų?  ..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)