Transmiteriai ir moduliatoriai

-12%
9.91€ 11.22€

FM siųstuvas yra būdas padidinti senesnio tipo automobilių radijo funkcionalumą. Ši maža programėlė leidžia perkelti muzikos failus iš nešiojamų laikmenų.SUDERINAMUMAS - pateiktas automobilio siųstuvas gali veikti tiek su AOS, tiek su „Android“ įrenginiais, todėl nereikia jaudintis dėl jo suderinamumo.DU ĮVADAI - turi dvi įkrovimo ir duomenų įvesti..

Išparduota
-15%
16.31€ 19.18€

Siųstuvas yra puikus sprendimas norint padidinti automobilio radijo funkcionalumą. Prietaisas leidžia perkelti failus iš nešiojamųjų laikmenų, todėl nereikia apsiriboti tik muzikos klausymu iš radijo.SPECIFIKACIJA:įėjimo įtampa: 12-24VFM diapazonas: 87,5–108 MHzjautrumas: -42db + / 3b + EDRįtampa: 5V +/- 0,5darbinė srovė: 45 mAdiapazonas iki 5 mgal..

Išparduota
-15%
19.98€ 23.50€

Daugiafunkcinis automobilio siųstuvas FMDAUGIAFUNKCINIS - šis modernus automobilio siųstuvas yra maža programėlė, galinti padidinti dar senesnių automobilių modelių funkcionalumą. Tai leidžia jums leisti mėgstamą muziką ir garso knygas tiesiai iš savo operatoriaus, taip pat turite garsiakalbį skambučiams.ĮVAIRŪS ĮVADAI IR „BLUETOOTH“ FUNKCIJA - FM ..

Išparduota
-15%
6.82€ 8.03€

DAUGFUNKCINIS - siustuvas turi 2 USB jungtis, kuriu deka galite prijungti „flash drive“ prie vieno iš savo megstamiausiu failu, o prie kito - kabeli, kuris ikraus telefoną, taip pat yra „ micro SD“ korteles lizdas Laisvų rankų RINKINYS - gaminyje yra imontuotas mikrofonas - veikia kaip garsiakalbis. Tai leidžia jums skambinti telefonu. Jis turi aid..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)