Virduliai su švilpuku

-40%
24.15€ 40.24€

Virdulys pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.Juodas raštas, veikiamas šilumos, keičia spalvą.Daugiasluoksnis, sustiprintas aliuminio dugnas, puikiai praleidžiantis šilumą.Švilpukas ir maksimalaus užpildymo indikatorius.Gamintojas leidžia naudoti indukcinėse viryklėse, indą galima plauti indaplovėje.Talpa 3,0L..

-40%
11.27€ 18.79€

1,8L plieninis virdulys KLAUSBERGPagamintas iš aukštos kokybės INOX nerūdijančio plieno. Satino apdaila.Tinka visų tipų viryklėms ir kaitlentėms: elektrinėms, keraminėms, dujinėms, halogeninėms, indukcinėms.Charakteristikos:- Įrengtas šarnyrinis švilpukas, signalizuojantis apie vandens virimą- Nešildanti rankena- Šiuolaikinė forma ir išvaizda.- Pat..

-40%
46.80€ 78.00€

- Filtras pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno- Talpa: 800 ml- NEREKOMENDUOJAMA plauti automatinėse indaplovėse- Galimos spalvos: juoda..

-40%
25.66€ 42.76€

Ketaus virimo įrenginys su filtru- Pagaminta iš aukštos kokybės ketaus- Filtras pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno- Talpa: 850 ml- Patogi rankena, kad būtų lengva perkelti- Nerekomenduojama plauti automatinėse indaplovėse - Galimos spalvos: juoda..

-35%
29.43€ 45.28€

Specifikacija:Bendra talpa: 2,7 litro Papildoma informacijaVirdulys pagamintas iš nerūdijančio plieno su marmuro danga„Soft tou“ rankena padengta medžio imitacijos silikono sluoksniu.Plieninis dangtelis su rankena.Automatinis švilpukas atidaromas paspaudus mygtuką ant rankenosSeptynių sluoksnių kapsulės dugnas gerai kaupia šilumą, ilgą laiką išlaik..

-40%
21.88€ 36.47€

Specifikacija:Bendra talpa: 2,7 litro Papildoma informacijaVirdulys pagamintas iš nerūdijančio plieno su marmuro danga„Soft tou“ rankena padengta medžio imitacijos silikono sluoksniu.Plieninis dangtelis su rankena.Automatinis švilpukas atidaromas paspaudus mygtuką ant rankenosPakuotė: spalvotas kartonas..

-40%
18.37€ 30.62€

Arbatinukas, arbatos ar žolelių užpilas. Pagaminta iš baltos keramikos su mediniais elementais. Ypač rekomenduojame rinkinį su Kaselio cukraus dubenėliu.Produkto specifikacijos:talpa 1200 mlmatmenys: 16,8 x 20,8 x 9 cmmedžiaga: keramika, bambuko mediena..

-40%
18.48€ 30.81€

Charakteristikos:Arbatos ir žolelių užpilas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.Taip pat yra nerūdijančio plieno filtras.Patogi, nešildanti, silikonu dengta rankena saugiam nešiojimui.Nuimamas dangtelis, kad būtų lengva užpildyti.Tinka visoms viryklėms.Talpa 1,1l ..

-40%
20.75€ 34.58€

Charakteristikos:Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.Taip pat yra nerūdijančio plieno filtras.Patogi, nešildanti, silikonu dengta rankena saugiam nešiojimui.Nuimamas dangtelis, kad būtų lengva užpildyti.Tinka visoms viryklėms.Talpa 1,1l ..

-40%
12.45€ 20.76€

Pagaminta iš karščiui atsparaus stiklo. Plieninis sietelis palengvina užvirinimą.Talpa - 1000ml..

-40%
15.05€ 25.08€

Virdulys su švilpuku ir sietelis arbatai ar žolelėms užpilti.Aukštos kokybės nerūdijantis plienas.Apie verdantį vandenį signalizuoja švilpukas.Visų tipų virtuvės, įskaitant indukcines.Paprasta naudoti.Talpa 1,2 lJuoda marmurinė spalva..

-32%
25.28€ 37.10€

Specifikacija:Bendra talpa: 2,7 litro Papildoma informacijaVirdulys pagamintas iš nerūdijančio plieno su marmuro danga„Soft tou“ rankena padengta medžio imitacijos silikono sluoksniu.Plieninis dangtelis su rankena.Automatinis švilpukas atidaromas paspaudus mygtuką ant rankenosPakuotė: spalvotas kartonas..

-39%
20.75€ 33.95€

SpecifikacijaBendra talpa: 2,7 litroPapildoma informacijaVirdulys pagamintas iš matinio juodo lakuoto nerūdijančio plieno.„Soft tou“ rankena padengta silikono sluoksniu.Plieninis dangtis su nešildančia rankena.Trigubos kapsulės dugnas, feromagnetinis (indukcinis)Tinka visų tipų virtuvėms ir lėkštėmsAutomatinis švilpukas atidaromas paspaudus mygtuką..

-40%
19.52€ 32.53€

Specifikacija:Bendra talpa: 2,8 litro Papildoma informacijaVirdulys pagamintas iš nerūdijančio plieno su marmuro danga„Soft tou“ rankena padengta medžio imitacijos silikono sluoksniu.Plieninis dangtelis su rankena.Automatinis švilpukas atidaromas paspaudus mygtuką ant rankenosPakuotė: spalvotas kartonas..

-40%
14.72€ 24.54€

Specifikacija:Bendra talpa: 2 litrai Papildoma informacijaVirdulys pagamintas iš nerūdijančio plieno, padengtas balta marmuro danga,„Soft tou“ rankena padengta silikono sluoksniu.Plieninis dangtelis su rankena.Automatinis švilpukas atidaromas paspaudus mygtuką ant rankenosTinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines kaitlentes.Pakuotė: spalvotas..

-40%
13.92€ 23.19€

Specifikacija:Bendra talpa: 2 litrai Papildoma informacijaVirdulys pagamintas iš nerūdijančio plieno, padengtas pilka marmuro danga,„Soft tou“ rankena padengta silikono sluoksniu.Plieninis dangtelis su rankena.Automatinis švilpukas atidaromas paspaudus mygtuką ant rankenosTinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines kaitlentes.Pakuotė: spalvotas..

-40%
31.70€ 52.83€

Klasikinis virdulys su švilpuku, pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno, nudažytas I-Rose (viržių) spalva3L talpos. Trigubas akuterminis dugnas leis patogiai naudotis daugelį metų. Ergonomiška neslystanti rankena ir švilpukas, atidaromas mygtuku rankenoje, užtikrins patogumą naudotis. Originalus dizainas padarys šį virdulį puikiu dekoratyviniu ele..

-40%
24.82€ 41.36€

Virdulys 3.0L pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno INOX. Satino apdaila su deimanto formos reljefiniu kamščiu. Tai labai dekoratyvus bet kurios virtuvės elementas.Tinka visų tipų viryklėms ir kaitlentėms: elektrinėms, keraminėms, dujinėms, halogeninėms, indukcinėms.- su švilpuku- šiuolaikinė forma ir išvaizda.- patogus mygtukas švilpuk..

-40%
27.31€ 45.51€

Plieninis virdulys 3.0L pagamintas iš aukštos kokybės juodai lakuoto nerūdijančio plieno. Deimanto formos reljefinė kamščio apdaila. Tai labai dekoratyvus bet kurios virtuvės elementas.Tinka visų tipų viryklėms ir kaitlentėms: elektrinėms, keraminėms, dujinėms, halogeninėms, indukcinėms.- su ventiliuojamu švilpuku.- Šauni rankena- Šiuolaikinė forma..

-40%
14.99€ 24.98€

Stiklinis arbatos, žolelių infuzorius. Pagaminta iš karščiui atsparaus stiklo. Plieninis koštuvas palengvina arbatos paruošimą.Talpa - 1500mlSupakuota į elegantišką dėžę...

-40%
14.07€ 23.44€

Arbatos presas, kuriame galite paruošti kavą, arbatą ir žoleles. Pieno putojimui galima naudoti prancūzišką presą. Tiesiog supilkite anksčiau įkaitintą pieną į indą ir kelis kartus pajudinkite stūmoklį.Infuzorius pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Nerūdijančio plieno koštuvas viduje neleidžia kavos tirščiams ar arbatos lapams patekti į pu..

-40%
17.35€ 28.92€

ARBATOS PRESAS, kuriame galite paruošti kavą, arbatą ir žoleles. Pieno putojimui galima naudoti prancūzišką presą. Jums tiesiog reikia įpilti anksčiau įkaitintą pieną į indą ir tada kelis kartus perkelti stūmoklį.Infuzorius pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Nerūdijančio plieno koštuvas viduje neleidžia kavos tirščiams ar arbatos lapams p..

-40%
13.95€ 23.25€

ARBATOS PRESAS, kuriame galite paruošti kavą, arbatą ir žoleles. Pieno putojimui galima naudoti prancūzišką presą. Jums tiesiog reikia įpilti anksčiau įkaitintą pieną į indą ir tada kelis kartus perkelti stūmoklį.Infuzorius pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Nerūdijančio plieno koštuvas viduje neleidžia kavos tirščiams ar arbatos lapams p..

-40%
34.72€ 57.87€

Klasikinis virdulys su švilpuku, pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno, lakuoto vario spalva.3L talpa. Specifikacija:Talpa: 3L.Medžiaga: nerūdijantis plienas..

-40%
18.48€ 30.81€

2,8 l plieno virdulys, pagamintas iš aukštos kokybės anglinio plieno.Aukštos kokybės emalio danga virdulio išorėje ir vidujeVidinė danga neleidžia vandeniui įgauti metalinio poskonioTinka visų tipų viryklėms ir kaitlentėms: elektrinėms, keraminėms, dujinėms, halogeninėms, indukcinėms.Funkcijos:- Įrengtas siūbuojantis švilpukas, rodantis, kad vanduo..

-40%
29.32€ 48.87€

Virdulys su švilpuku, pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Galima naudoti ant visų tipų viryklių, įskaitant indukcines. Elegantiškas dizainas, tinkantis bet kuriai virtuvei.Talpa: 3,0L..

-40%
21.65€ 36.08€

HYGGE Arbatinukas yra grožio, elegancijos ir funkcionalumo sinonimas. Stilinga, šiltai pilka keramikos spalva kartu su bambuko mediena puikiai atrodo ant bet kurio stalo.  Produkto specifikacijos: talpa 1000 ml medžiaga: keramika, bambuko mediena..

-40%
7.42€ 12.37€

Charakteristikos: Viduje esantis nerūdijančio plieno sietelis neleidžia kavos tirščiams ar arbatos lapams patekti į puodelį.- Aukštos kokybės nerūdijantis plienas- Stiklinis puodelis- Unikalus plieninis pagrindas užtikrina grožį ir saugumą ant jūsų stalo- Saugus plauti automatinėse indaplovėse- Sukuria puikų kavos ir arbatos aromatą- Lengvas ir gre..

-40%
27.55€ 45.91€

Ketaus virimo įrenginys su filtru- Pagaminta iš aukštos kokybės ketaus- Filtras pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno- Talpa: 1,2 l- Patogi rankena, kad būtų lengva perkelti- Nerekomenduojama plautii automatinėse indaplovėse - Galimos spalvos: juoda..

-40%
7.81€ 13.01€

Jis yra itin praktiškas infuzinis indas, kuriame galite paruošti kavą, arbatą ir žoleles. Pieno putojimui galima naudoti prancūzišką presą. Jums tiesiog reikia įpilti į indą anksčiau įkaitintą pieną ir tada kelis kartus pajudinti stūmoklį.Infuzorius pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Nerūdijančio plieno koštuvas viduje neleidžia kavos tir..

-40%
9.32€ 15.53€

 Jis yra itin praktiškas, kuriame galite paruošti kavą, arbatą ir žoleles. Pieno putojimui galima naudoti prancūzišką presą. Jums tiesiog reikia įpilti į indą anksčiau įkaitintą pieną ir tada kelis kartus pajudinti stūmoklį.Infuzorius pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Nerūdijančio plieno koštuvas viduje neleidžia kavos tirščiams ar arbat..

-40%
6.02€ 10.04€

Jis yra itin praktiškas infuzinis indas, kuriame galite paruošti kavą, arbatą ir žoleles. Pieno putojimui galima naudoti prancūzišką presą. Jums tiesiog reikia įpilti į indą anksčiau įkaitintą pieną ir tada kelis kartus pajudinti stūmoklį.Infuzorius pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Nerūdijančio plieno koštuvas viduje neleidžia kavos tir..

-37%
27.51€ 43.39€

Virdulys pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Jis yra atsparus įbrėžimams ir spalvos pakitimams, kurie gali atsirasti naudojimo metu. Daugiasluoksnis, sustiprintas aliuminio dugnas, puikiai laidi šilumai. Stacionariai pritvirtintas švilpukas ir maksimalaus užpildymo indikatorius. Gamintojas leidžia naudoti ant indukcinių viryklių, ind..

-40%
14.71€ 24.51€

Plieninis virdulys su švilpuku 2,3 ​​lSpecifikacija:Medžiaga: Aukštos kokybės nerūdijantis plienasPaviršius: atlasas + blizgesysTalpa: 2,3 lŠvilpukas pakeliamas mygtuku rankenoje.Galima naudoti visų tipų virtuvėse, įskaitant indukcines...

-40%
27.92€ 46.54€

Virdulys su švilpuku.Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.Tinka visoms viryklėms.Blizgus paviršius.Talpa 3,0 L...

-40%
7.92€ 13.20€

Galima plauti indaplovėje..

-40%
21.84€ 36.41€

Plieninis virdulys  KLAUSBERG 3L Pagamintas iš aukštos kokybės 18/10 nerūdijančio plieno.Tinka visų tipų viryklėms ir kaitlentėms: elektrinėms, keraminėms, dujinėms, halogeninėms, indukcinėms.Charakteristikos:- Įrengtas šarnyrinis švilpukas, signalizuojantis apie vandens virimą- Šalta, neslystanti rankena.- Šiuolaikinė forma ir išvaizda.- Patogus m..

-40%
17.52€ 29.20€

Plieninis virdulys su švilpuku 3 LSpecifikacija:Nuoroda: KH-3236Medžiaga: Aukštos kokybės 18/8 nerūdijantis plienasPaviršius: atlasas + blizgesysTalpa: 3 L.Verdantį vandenį signalizuoja švilpukas. Švilpukas pakeliamas mygtuku rankenoje.Galima naudoti visų tipų virtuvėse, įskaitant indukcijas...

-35%
20.33€ 31.43€

Plieninis virdulys su švilpuku 3 LSpecifikacija:Nuoroda: KH-3336Medžiaga: Aukštos kokybės nerūdijantis plienasPaviršius: atlasas + blizgesysDangtis ir rankena: pagaminta iš medžio imitacinės medžiagosTalpa: 3 L.Verdantį vandenį signalizuoja švilpukas. Švilpukas pakeliamas mygtuku rankenoje.Galima naudoti visų tipų virtuvėse, įskaitant indukcijas...

-40%
4.89€ 8.16€

 Satininė apdaila.- Karščiui atsparus sietelis neleidžia patekti smulkioms arbatos dalelėms.- Plieninis dangtelis išlaiko arbatą šiltą ir palengvina virimą.- Skersmuo: Ø7,5 cm; aukštis: 6,3 cm...

-40%
21.15€ 35.25€

- Visas rinkinys pagamintas iš karščiui atsparaus borosilikatinio stiklo, kuris nekeičia gėrimų skonio.- Jis gali atlaikyti aukštą skysčių temperatūr- Skirtas naudoti su popieriniais filtrais arba rekomenduojame įsigyti nuolatinį filtrą: KH-1637- Įrengtos svarstyklės.- Talpa 400 ml- Netinka naudoti orkaitėje, tiesiogiai kaitinti ant viryklės ar mik..

-40%
31.70€ 52.83€

Specifikacija:Talpa: 3L.Spalva: grafito metaloMedžiaga: nerūdijantis plienasarakteristikos:Jame nėra kenksmingų PFOA, švino ir kadmio junginiųSilikonu dengta SOFT TOU rankenaTinka visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms..

-40%
31.70€ 52.83€

Specifikacija:Talpa: 3L.Spalva: violetinėMedžiaga: nerūdijantis plienasarakteristikos:Švilpuko atidarymas rankenojeJame nėra kenksmingų PFOA, švino ir kadmio junginiųSilikonu dengta SOFT TOU rankenaTinka visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms, halogeninėms, indukcinėms..

-40%
23.28€ 38.80€

2,2 l plieninis virdulys pagamintas iš aukštos kokybės INOX nerūdijančio plieno. Satino apdaila.Charakteristikos:- Įrengtas siūbuojantis švilpukas, signalizuojantis, kad vanduo užverda- Nešildanti rankena- Moderni forma ir dizainas.- Patogus mygtukas švilpukui atidaryti, apsaugo nuo nudegimų...

-40%
24.33€ 40.56€

SAVYBĖS:- Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.- Tinka visiems maisto ruošimo šaltiniams (įskaitant indukciją).- Švilpuko funkcija, integruotas švilpukas.- Specialiai sukurta patogiam naudojimui.- Satininis paviršius.- Rankena ir dangtelis pagaminti iš į medieną panašios medžiagos.- Talpa: 2,8l..

-40%
26.41€ 44.02€

Virdulys pagamintas iš nerūdijančio plieno su marmuro dangaPlieninis dangtelis su rankena.Automatinis švilpukas atidaromas mygtuku ant rankenosSeptynių sluoksnių kapsulės dugnas gerai sulaiko šilumą ir ilgą laiką palaiko vandens temperatūrą..

-40%
26.41€ 44.02€

arakteristikos:- Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.- Tinka visiems maisto ruošimo šaltiniams (įskaitant indukciją).- Švilpuko funkcija, integruotas švilpukas.- Specialiai sukurta patogiam naudojimui.- Talpa: 2,8l..

-40%
21.13€ 35.21€

Charakteristikos:- Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.- Tinka visiems maisto ruošimo šaltiniams (įskaitant indukciją).- Švilpimo funkcija, integruotas švilpukas.- Specialiai sukurta patogiam naudojimui.- Rankena ir dangtelis pagaminti iš medį primenančios medžiagos.- Pastorintas dugnas.- Talpa: 2,8L..

-40%
21.53€ 35.88€

SpecifikacijaBendra talpa: 3 litraiPapildoma informacija:Virdulys pagamintas iš matinės juodos spalvos lakuoto nerūdijančio plieno.„Soft tou“ rankena padengta silikono sluoksniu.Plieninis dangtis su rankena, kuri neįkaista.Trigubas kapsulės dugnas, feromagnetinis (indukcija)Automatinis švilpukas atidaromas mygtuku ant rankenos..

-40%
27.55€ 45.91€

Klasikinis virdulys su švilpuku iš 18/10 nerūdijančio plieno, pilkai mėlynas lakuotas3L talpa. Trigubas akuterminis dugnas leis patogiai naudotis daugelį metų. Ergonomiška neslystanti rankena ir švilpukas, atidarytas su mygtuku rankenoje, užtikrins naudojimo patogumą ir patogumą. Originalus dizainas padarys šį virdulį puikiu dekoratyviniu elementu ..

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 135 (viso puslapių - 3)