LED lauko šviestuvai

-50%
9.34€ 18.68€

   Techninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Jame yra 16 stiprių COB šviesos diodų     Jis šviečia ryškiai balta šviesa     Galima nustatyti apšvietimo kampą     Galima pasukti 180 laipsnių, o apvalią bazę - 360 laipsnių     Atsparus oro sąlygoms - gali būti naudojamas patalpose arba lauke     Jame yra judesio jutiklis     Jame yra įjungimo..

-50%
8.58€ 17.16€

Teninės specifikacijos:     Aukštos kokybės     Jame yra 7 ypač stiprūs šviesos diodai     Jis šviečia ryškiai balta šviesa     Galima nustatyti apšvietimo kampą     Galima pasukti 180 laipsnių kampu, o apvalų pagrindą - 360 laipsnių kampu     Neperšlampamas - gali būti naudojamas patalpose ar lauke     Jame yra judesio jutiklis     Jame yra gumini..

-50%
4.92€ 9.84€

Techninės specifikacijos:     Tvirtinimas magnetu, lipnus Velcro arba pakabinamas     COB šviesos diodai     Jis skleidžia stiprią šviesą     Įjungimo / išjungimo jungiklis     Estetinė išvaizda     Maitinimas: 3 x AAA     Matmenys: 11,5 cm x 7,5 cm x 2,5 cm..

-42%
10.46€ 18.12€

  Teninės specifikacijos:     Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų     Galia: 50     Šviesos spalva: šalta balta     Šviesos diodų skaičius: COB     Tarnavimo laikas: 50 000 valandų       Energijos klasė: A.     Maitinimo šaltinis: AC 86-265V     Tvirtas, estetiškas korpusas     Apsauginis stiklas     Spindulio kampas: 120 laipsnių     Šviesos sra..

-49%
13.65€ 26.60€

 Teninės specifikacijos:     Galia: 30     Šviesos spalva: šalta balta     Šviesos diodų skaičius: COB     Tarnavimo laikas: 50 000 valandų     Atsparus oro sąlygoms     Sandarumo klasė: IP65     Energijos klasė: A.     Maitinimas: 90-240V     Tvirtas, estetiškas korpusas     Apsauginis stiklas     3 apšvietimo režimai: 1 COB LED, 2 COB LED, COB LE..

-20%
83.11€ 103.89€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pagerins jūsų erdvės atmosferą. Šis šviestuvas, pagamintas iš glotnaus abs korpuso ir akrilo dangtelio, dvelkia modernumu ir naujumu, todėl puikiai tinka vertinantiems šiuolaikinį dizainą. Sukurkite ryškų kon..

-20%
82.69€ 103.36€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris pavers jūsų erdvę kerinčia oaze. Šis šviestuvas, pagamintas iš glotnaus abs korpuso ir akrilinio gaubto, spinduliuoja modernumu ir naujumu, o jūsų aplinkai suteikia industrinį atspalvį. Sukurkite kerinčią atmosferąĮspūdi..

-20%
93.34€ 116.68€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę jaukia ir kviečiančia oaze. Elegantiško ir modernaus dizaino šviestuvas yra ne tik šviesos šaltinis, bet ir išskirtinis elementas, kuris pagerins bet kokios lauko aplinkos atmosferą.Išlaisvi..

-20%
83.11€ 103.89€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko dekoro priedą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę hipnotizuojančia oaze. Elegantiško ir modernaus dizaino šviestuvas yra ne tik šviesos šaltinis, bet ir išskirtinis elementas, kuris sužavės jūsų svečius ir privers juos žavėtis.Prisiminkite kon..

-20%
88.65€ 110.81€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų bet kokios lauko erdvės papildymą. Šis šviestuvas - tai ne tik šviesos šaltinis, bet ir išskirtinis elementas, kuris pagerins jūsų kiemo, sodo ar terasos aplinką. Elegantiško ir modernaus dizaino šviestuve lengvai derinamos kontrastingos juodos ir ba..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris pavers jūsų erdvę kerinčia oaze. Elegantiško ir modernaus dizaino šviestuvas lengvai sujungia nesenstančią juodos ir baltos spalvų eleganciją, sukurdamas ryškų kontrastą, kuris išryškins bet kokią lauko aplinką.Išlaisvin..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę kerinčia oaze. Elegantiško ir modernaus dizaino šviestuvas lengvai sujungia nesenstančią juodos ir baltos spalvų eleganciją, sukurdamas ryškų kontrastą, kuris išryškins bet kokią lauko aplin..

-20%
83.11€ 103.89€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę kerinčia oaze. Šis šviestuvas pagamintas iš glotnaus abs korpuso ir akrilinio gaubto, todėl jis dvelkia modernumu ir rafinuotumu. Sukurkite užburiančią atmosferąJuodos spalvos ir unikalaus d..

-20%
82.69€ 103.36€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir rafinuotaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pagerins jūsų erdvės atmosferą. Šis šviestuvas, pagamintas iš glotnaus abs korpuso ir akrilo dangtelio, dvelkia modernumu ir naujumu, todėl puikiai tiks vertinantiems šiuolaikinį dizainą. Sukurkite užburiančią ..

-20%
78.55€ 98.18€

Apšvieskite savo lauko erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pagerins jūsų erdvės atmosferą. Šis elegantiško ir modernaus dizaino šviestuvas lengvai sujungia klasikines juodos ir baltos spalvas, sukurdamas ryškų kontrastą, kuris bet kokiai aplinkai suteikia rafinuotumo..

-20%
83.11€ 103.89€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - būtiną jūsų lauko interjero priedą. Šis stulbinantis šviestuvas sukurtas taip, kad bet kokiai lauko aplinkai suteiktų rafinuotumo ir šilumos, sukurtų jaukią ir kviečiančią aplinką, kuri privers jūsų svečius žavėtis. Neprilygstamas ilgaamžiškumas ir kokybė..

-20%
94.16€ 117.71€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų bet kokios lauko erdvės papildymą. Šis šviestuvas, sukurtas puikiai derinant modernumą ir naujumą, akimirksniu pagerins jūsų terasos, sodo ar balkono atmosferą. Elegantiškas juodas korpusas dvelkia rafinuotumu, o akrilo dangtelis suteikia elegancijos..

-20%
83.11€ 103.89€

Apšvieskite savo lauko erdvę kerinčio grožio lauko grindų šviestuvuPagerinkite savo lauko gyvenamosios erdvės atmosferą su mūsų išskirtiniu lauko grindų šviestuvu. Šis šviestuvas, sukurtas siekiant suteikti elegancijos ir rafinuotumo, akimirksniu pavers jūsų terasą, sodą ar balkoną užburiančia oaze. Patyrinėkite tobulą modernumo ir naujumo derinįEl..

-20%
74.45€ 93.06€

Apšvieskite savo lauko erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nuostabų bet kurios lauko erdvės papildymą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę kerinčia oaze. Šis šviestuvas, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, sukurtas taip, kad sukurtų šiltą ir viliojančią atmosferą, leidžiančią mėgautis ..

-20%
76.14€ 95.18€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nesenstančią detalę, kuri nukels jus į praeities laikus. Nostalgiško, tradicinio dizaino ir pramoninių akcentų lempa suteiks senovinio žavesio bet kokiai lauko aplinkai. Sukurkite kerinčią atmosferąĮsivaizduokite, kaip šiltas šio išskirtinio šviestuvo švytėjima..

-20%
85.48€ 106.85€

Apšvieskite savo lauko erdvę kerinčio grožio lauko grindų šviestuvuPagerinkite savo lauko gyvenamosios erdvės atmosferą su mūsų nuostabiu lauko grindų šviestuvu. Šis šviestuvas, sukurtas siekiant suteikti elegancijos ir rafinuotumo, pavers jūsų terasą, sodą ar balkoną užburiančia oaze. Padidinkite savo lauko dekorą puikiu modernaus ir pramoninio st..

-20%
74.45€ 93.06€

Apšvieskite savo lauko erdvę užburiančiu lauko grindų šviestuvuPaverskite savo lauko erdvę kerinčia oaze su mūsų stulbinančiu lauko grindų šviestuvu. Šis šviestuvas sukurtas taip, kad suteiktų elegancijos ir rafinuotumo, sukurs šiltą ir kviečiančią aplinką, kuri privers jūsų svečius žavėtis. Išbandykite tobulą modernaus ir naujoviško dizaino derinį..

-20%
76.14€ 95.18€

Apšvieskite savo lauko erdvę su elegancija ir nostalgijaPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - puikų modernaus dizaino ir tradicinio žavesio derinį. Šis šviestuvas yra ne tik šviesos šaltinis, bet ir išskirtinis elementas, suteikiantis charakterio ir šilumos bet kokiai lauko aplinkai. Pasižymėkite nesenstančiu juodos ir baltos spalvų grožiuKontra..

-20%
85.48€ 106.85€

Apšvieskite savo lauko erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pagerins jūsų erdvės atmosferą. Šis šviestuvas, pagamintas iš glotnaus abs korpuso ir akrilinio gaubto, dvelkia modernumu ir naujoviškumu, kartu puoselėdamas pramoninę estetiką. Sukurkite užburiančią atmosfer..

-20%
86.52€ 108.15€

Apšvieskite savo lauko erdvę stilingai ir elegantiškaiPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - puikų funkcionalumo ir estetikos derinį. Šis šviestuvas, sukurtas bet kokiai lauko aplinkai suteikti rafinuotumo, sukurs šiltą ir viliojančią atmosferą, kuri jūsų vakarus pavers išties stebuklingais. Pasižymėkite nesenstančiu juodos ir baltos spalvų groži..

-20%
92.27€ 115.34€

Apšvieskite savo lauko erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko dekoro priedą, kuris pavers jūsų erdvę hipnotizuojančia oaze. Šis šviestuvas pagamintas iš glotnaus abs korpuso ir akrilinio gaubto, todėl jis dvelkia rafinuotumu ir ilgaamžiškumu. Juoda spalva suteikia nesenstančios elegancijos, todėl puikiai ..

-20%
78.11€ 97.64€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris nukels jus į tradicinio amerikietiško žavesio laikus. Nostalgiško dizaino ir pramoninių elementų įkvėptas šviestuvas tikrai sukurs šiltą ir kviečiančią atmosferą bet kurioje lauko aplinkoje. Neprilygstamas ilgaamžiškumas ir s..

-20%
83.89€ 104.86€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris nukels jus į praeitį. Nostalgiško dizaino ir tradicinio amerikietiško stiliaus šviestuvas neabejotinai sukurs šiltą ir kviečiančią atmosferą bet kurioje lauko aplinkoje. Pagaminta atsižvelgiant į kokybę ir ilgaamžiškumąŠio švi..

-20%
89.15€ 111.44€

Pajuskite amerikietiško tradicinio stiliaus nostalgiją su mūsų lauko grindų lempaPaverskite savo lauko erdvę žavinga oaze su mūsų lauko grindų šviestuvu. Šis šviestuvas, sukurtas nostalgijai ir tradiciniam žavesiui žadinti, sklandžiai sujungia amerikietišką tradicinį ir pramoninį stilius, sukurdamas unikalią ir kerinčią aplinką.Sukurti kerinčią atm..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę su elegancija ir nostalgijaPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko dekoro priedą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę hipnotizuojančia oaze. Šis šviestuvas su abs korpusu ir polikarbonato gaubtu yra ilgaamžis ir stilingas, todėl puikiai tinka bet kokiai lauko aplinkai. Patirkite neprilygstamą ilgaamžiškumą i..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris nukels jus atgal į žavingą amerikietiškų tradicijų epochą. Šis šviestuvas yra ne tik šviesos šaltinis, bet ir nostalgijos bei šilumos simbolis, kuris jūsų lauko erdvėje sukurs kerinčią atmosferą.Pagaminta kruopščiai ir kok..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę su elegancija ir nostalgijaPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - puikų modernaus dizaino ir tradicinio žavesio derinį. Šis šviestuvas pagamintas iš abs korpuso ir polikarbonato gaubto, todėl jis yra ilgaamžis ir rafinuotas. Elegantiška juoda spalva suteikia elegancijos bet kokiai lauko aplinkai, todėl ją privalo tur..

-20%
126.83€ 158.54€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - puikų nostalgijos ir tradicinio amerikietiško dizaino derinį. Šis išskirtinis šviestuvas nukels jus atgal į praeitį ir sukels prisiminimus apie šiltus vasaros vakarus, praleistus verandoje, apsuptus paguodžiančio klasikinio šviestuvo švytėjimo. Sukurkite kerinč..

-20%
115.81€ 144.76€

Patyrinėkite amerikietiškų tradicijų nostalgiją su mūsų lauko grindų lempaŽenkite į laikui nepavaldžios elegancijos pasaulį su mūsų lauko grindų lempa. Šis šviestuvas, kuriame puikiai dera juoda ir balta spalvos, atspindi nostalgijos ir tradicinio amerikietiško stiliaus esmę. Nesvarbu, ar rengiate kiemo šventę, ar tiesiog mėgaujatės ramiu vakaru po..

-20%
89.15€ 111.44€

Nostalgiška zavesi suteiks jusu lauko erdveiPristatome musu lauko grindu šviestuva - nuostabu lauko interjero prieda, kuris nukels jus i nostalgijos ir tradicinio zavesio laikus. Šis šviestuvas - tai ne tik šviesos šaltinis, bet ir išskirtinis elementas, kuris sustiprins jusu lauko erdves, nesvarbu, ar tai butu jauki terasa, zavus sodas, ar kaimišk..

-20%
62.13€ 77.67€

Apšvieskite savo lauko erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nuostabų bet kokios lauko aplinkos papildymą. Šis šviestuvas sukurtas taip, kad jūsų terasai, sodui ar balkonui suteiktų šilumos ir žavesio, sukurtų jaukią ir kviečiančią atmosferą, kuria galėtumėte mėgautis jūs ir jūsų artimieji. Pasižymėkite nesenstanči..

-20%
86.52€ 108.15€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris nukels jus į nostalgijos ir tradicinio žavesio laikus. Šis šviestuvas pagamintas iš abs korpuso ir akrilo dangtelio, todėl jis dvelkia senovine elegancija ir kartu atspindi pramoninio dizaino tvirtumą. Sukurkite šiltą ir k..

-20%
86.52€ 108.15€

Apšvieskite savo lauko erdvę laikui nepavaldžia elegancijaPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pagerins jūsų erdvės atmosferą. Šis šviestuvas, sukurtas puikiai derinant nostalgiją ir modernumą, lengvai sujungia tradicinį amerikietišką dizainą su pramoniniu atspalviu. Neprilygstamas ilgaamžiškumas i..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris nukels jus į nostalgijos ir tradicinio amerikietiško žavesio laikus. Šis šviestuvas, pagamintas iš abs korpuso ir polikarbonato gaubto, yra ilgaamžis ir elegantiškas, todėl puikiai tinka bet kokiai lauko aplinkai.Sukurti š..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris nukels jus į nostalgijos ir tradicinio žavesio laikus. Šis amerikietiško tradicinio ir pramoninio dizaino šviestuvas yra ne tik šviesos šaltinis, bet ir išskirtinis elementas, kuris pagerins jūsų lauko erdvės atmosferą.Pag..

-20%
91.17€ 113.96€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nesenstančią detalę, kuri nukels jus į amerikietiško tradicinio dizaino aukso amžių. Šis šviestuvas, pasižymintis nostalgiška ir industrine koncepcija, puikiai papildys jūsų lauko erdvę, suteikdamas jai šilumos ir elegancijos. Neprilygstamas ilgaamžiškumas ir ..

-20%
62.70€ 78.37€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nesenstančią detalę, kuri nukels jus į auksinius amerikietiškų tradicijų laikus. Nostalgiško dizaino ir pramoninio stiliaus šviestuvas puikiai tinka bet kokiai lauko aplinkai - jaukiam kiemeliui, žavingam sodui ar kaimiškai verandai. Sukurkite kerinčią atmosfer..

-20%
91.17€ 113.96€

Apšvieskite savo lauko erdvę su elegancija ir nostalgijaPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko dekoro priedą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę jaukia ir kviečiančia prieglauda. Elegantiškas juodas korpusas ir laikui nepavaldus dizainas suteikia nostalgijos ir tradicinio žavesio, primenančio klasikinį amerikietišką tradicinį stilių.S..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę kerinčiu mūsų lauko grindų lempos žavesiuPagerinkite savo lauko erdvės atmosferą su mūsų išskirtiniu lauko grindų šviestuvu. Šis šviestuvas sukurtas taip, kad sukeltų nostalgijos ir tradicinio amerikietiško žavesio pojūtį, todėl jame lengvai dera klasikinė estetika ir modernus funkcionalumas. Patyrinėkite nesenstančią j..

-20%
85.23€ 106.53€

Apšvieskite savo lauko erdvę hipnotizuojančiu mūsų lauko grindų lempos švytėjimuPagerinkite savo lauko erdvės atmosferą su mūsų išskirtiniu lauko grindų šviestuvu. Šis šviestuvas sukurtas taip, kad sužavėtų jūsų pojūčius, sukurs šiltą ir viliojančią atmosferą, todėl jūsų vakarai taps išties stebuklingi. Pasižymėkite nesenstančia juodos ir baltos sp..

-20%
85.23€ 106.53€

Apšvieskite savo lauko erdvę kerinčiu mūsų lauko grindų lempos žavesiuPagerinkite savo lauko oazės atmosferą su mūsų išskirtiniu lauko grindų šviestuvu. Šis šviestuvas, sukurtas puikiai derinant nostalgiją ir amerikietišką tradicinį dizainą, nukels jus į praeities laikus ir suteiks jūsų aplinkai pramoninio prašmatnumo. Elegantiškas juodas korpusas ..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę nostalgišku žavesiuPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris nukels jus į praeities laikus. Nostalgiško dizaino ir tradicinio amerikietiško stiliaus šviestuvas sukurs šiltą ir kviečiančią atmosferą jūsų sode ar terasoje. Pagaminta atsižvelgiant į kokybę ir ilgaamžiškumąŠis lauko grindų ..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę laikui nepavaldžia elegancijaPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - puikų modernaus dizaino ir klasikinio žavesio derinį. Šis išskirtinis šviestuvas sukurtas taip, kad jūsų lauko erdvei suteiktų nostalgijos ir tradicinio amerikietiško stiliaus prieskonį. Pagamintas itin preciziškai, jis yra tikras paprastumo grožio įr..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų lauko grindų šviestuvą - nuostabų bet kokios lauko aplinkos papildymą. Šis šviestuvas su abs korpusu ir akriliniu gaubtu yra ilgaamžis ir rafinuotas. Elegantiška juoda spalva suteikia modernumo, o nesenstantis dizainas kelia nostalgijos ir tradicijų pojūtį. Sukurkite užburiančią ..

-20%
89.15€ 111.44€

Apšvieskite savo lauko erdvę elegantiškai ir stilingaiPristatome mūsų lauko grindų lempą - nuostabų lauko interjero priedą, kuris akimirksniu pavers jūsų erdvę kerinčia oaze. Šis šviestuvas, pagamintas itin preciziškai ir kruopščiai, spinduliuoja laikui nepavaldų grožį, kuris privers jus ir jūsų svečius žavėtis. Pasitikėkite nostalgijos ir tradicij..

Rodoma nuo 1 iki 50 iš 225 (viso puslapių - 5)