Sodo purkštuvai

Išparduota
-20%
22.20€ 27.75€

Puikiai tinka sodo priežiūrai -purkštuvas labai gerai veiks namų sode, sklype, ariamame lauke ar darže, kur būtina naudoti cheminius pesticidus - tiek nuo kenkėjų, tiek nuo ligų.Purkštuvas turi 4 specialius antgalius, kurie leidžia tiksliai pritaikyti srovės tipą ir jo intensyvumą pagal augalų, kuriuos ketinate purkšti, rūšis (medžius, krūmus ar de..

Išparduota
-20%
143.86€ 179.82€

AKUMULIATORINIS PURKŠTUVAS 20lDAUGIAFUNKCINIS - prietaisas puikiai tinka augalų purškimui, oro valymui, virusų prevencijai, dezinfekcijai ir kenkėjų kontrolei. Jo talpa yra iki 20 litrų.Purkštukas dezinfekavimo priemonę paskirsto nuo 8 iki 10 metrų - tai leidžia ypač tiksliai išvalyti paviršius ir orą. Be to, rinkinyje yra 6 keičiami antgaliai, kur..

Išparduota
-20%
25.42€ 31.77€

Sodo purkštuvas - naudingas bet kuriam sodininkui. Aukštos kokybes sleginis purkštuvas puikiai tinka visu rušiu apsaugos ir priežiuros darbams tiek namu sode, tiek soduose ir dirbamuose laukuose. Jis taip pat idealiai tinka naudoti daržuose. Naudodamiesi šiuo praktišku ir funkcionaliu prietaisu, visą sezoną galite gerai prižiureti savo augalus. Tai..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)