Mėsmalės

-35%
36.67€ 56.42€

Ketaus malūnėlis, skirtas mėsai susmulkinti. Tinka visų rūšių mėsai: kiaulienai, jautienai, paukštienai. Jis pakeičia tradicinį grūstuvą, kuriuo ruošiame kotletus. Tai žymiai pagreitina mėsos paruošimo tolesniam perdirbimui procesą.- Pagaminta iš patvaraus ketaus- Rankiniu būdu valdomas, lengvai naudojamas- Susideda iš dviejų spygliuotų ketaus volų..

-35%
3.91€ 6.01€

Rankinė dešrų kimšimo mašina pagaminta iš plastiko. Puikiai tinka dešrelėms gaminti patiems. Su ja lengvai paruošite naminius gaminius, pavyzdžiui, dešreles, kabanosus ar dešreles. Rinkinyje yra 3 piltuvėliai skirtingiems gaminiams: nuo plonų dešrelių ir kabanosų iki storesnių dešrelių. Dėl paprastos pilstuko konstrukcijos jį galima lengvai iša..

-35%
30.25€ 46.54€

Išsami informacija: - Pagaminta iš nerūdijančio plieno, emaliuota balta spalva- Turi 5 keičiamus būgnų pjovimo diskus, skirtus įvairių tipų gaminiams- Tinka įvairių rūšių grūdams, riešutams, šokoladui, daržovėms ir vaisiams malti- Praktiškas tvirtinimas prie stalviršio neleidžia judėti- Paprastas surinkimas ir išmontavimas palengvina valyma..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)