Laikysenos korektoriai

-49%
1.36€ 2.68€

 Techninės specifikacijos:     Tai pagerina sėdėjimo komfortą     Palaiko taisyklingą kūno padėtį sėdėdamas     Puikiai tinka nugaros formai     Rėmas pagamintas iš metalo, o vidus - iš nailono tinklelio     Patvari orui laidi konstrukcija     Jis turi lanksčią tvirtinimo juostą     Ją galima pritaikyti bet kokio tipo sėdynėms, įskaitant ir automob..

-50%
15.14€ 30.28€

Privalumai:     Suteikia atramą keliui lenkiant     Suteikia palaikymą atsikeliant     Tai padeda sumažinti raiščių įtampą     Tai sumažina kelio traumų rizikąPuikus:     Reabilitacijos metu,     Sportininkams,     Žmonėms, dirbantiems fizinį darbą,     Žygių į kalnus ir laipiojimo mėgėjams,Techninės specifikacijos:     Pagaminta iš aukštos kokybės..

-22%
2.07€ 2.65€

Specifikacija: spalva: juoda; remas: metalas; matmenys (plotis / aukštis): 38 x 38,5 cm; svoris: 135 g. Ilgos valandos sedeti netinkamai darbe ar namuose gali sukelti skausmą, stuburo degeneraciją ir laikysenos trukumus. Musu pagalve pagerina sedėjimo komfortą ir palaiko stuburo teisingą padeti . Idealiai tinka naudoti ant kedes, biuro kedes ar au..

-50%
1.60€ 3.20€

Techninės specifikacijos:     Tai pagerina sėdėjimo komfortą     Palaiko taisyklingą kūno padėtį sėdėdint     Puikiai tinka nugaros formai     Jis turi elementą, kuris masažuoja nugarą     Rėmas pagamintas iš metalo, o vidus - iš nailono tinklelio     Juoda spalva     Matmenys: 38,5 cm x 37,5 cm..

Išparduota
-22%
8.53€ 10.94€

UNIVERSALUS - laikysenos korektorius turi universalu dydi su papildoma galimybe reguliuoti, jo deka jį gali naudoti tiek suaugusieji, tiek paaugliai. PALAIKO TINKAMĄ KUNO POZICIJĄ - ortopedinis laikysenos korektorius leidžia išlaikyti taisyklingą laikyseną. Korektoriu gali deveti tiek moterys, tiek vyrai ne tik ant drabužiu, bet ir ant odos. SPECIF..

Išparduota
-22%
9.87€ 12.65€

Laikysenos stabilizatorius sveikai nugarai. Šis laikysenos stabilizatorius turi reguliuojamą diržo ilgi, todel jis tinka tiek vaikams, tiek suaugusioms moterims ir vyrams. Laikysenos korektorius švelniai vibruoja, kai jutiklis nustato, kad laikysena yra neteisinga stovint ar sedint. Tai priverčia nugarą atsitiesti ir atitraukti pečius. Tačiau tai n..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)