Paspirtukai

-9%
85.01€ 93.72€

GUMINIAI RATAI - dėl to, kad paspirtukas turi guminius ratus plokščiu profiliu, juo važiuoti yra patogu. Jie yra manevringi ir lengvai valdomi. Jie turi didelį kontaktinį paviršių, kuris užtikrina stabilumą ir gerą sukibimą. Be to, anglinis vairas leidžia pasukti 360 laipsnių kampu. Transporto priemonė yra ypač patvari, todėl tinka tiek jauniems, t..

-10%
40.68€ 45.20€

Techniniai duomenys:Vaiko amžius: 3+Maksimali apkrova: iki 20 kgSpalva: rožinė3 SĖDYNĖS aukščiaimatmenys:Maksimalus vairo aukštis (nuo platformos): 70,5 cmMinimalus vairo aukštis (nuo platformos): 62,6 cmilgis: 56,3 cmplotis: 29 cm..

-10%
35.09€ 38.99€

Techn. duomenys:Vaiko amžius: 3+Maksimali apkrova: iki 20 kgSpalva: mėtinė3 SĖDYNĖS aukščiaimatmenys:Maksimalus vairo aukštis (nuo platformos): 70,5 cmMinimalus vairo aukštis (nuo platformos): 62,6 cmilgis: 56,3 cmplotis: 29 cm..

-10%
88.20€ 97.56€

Paspirtukas yra ne tik smagi transporto priemone, bet ir vis populiaresne, ekologiškesne transporto priemone. Sulankstomą paspirtuką gali naudoti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Didelis ratu skersmuo leidžia lengvai važiuoti, be to, jis išvystomas dideliu greičiu. Plokščio profilio guminiai ratai leidžia patogiai važiuoti. Jie yra manevringi ir laba..

Išparduota
-8%
40.06€ 43.55€

„Hoverkart“ - tai revoliucinis itaisas, kuris per kelias sekundes paverčia užvedimo lentą greitu mini kartingu ir suteikia fantastišką, visiškai naują vairavimo patirti! Vežimelis garantuoja neitiketinus ispudžius ir daug linksmybiu. Montavimas ant lentos yra labai greitas ir lengvas, todel nereikia jokiu papildomu irankiu. Tiesiog padekite tvirtu..

Išparduota
-15%
912.78€ 1 073.86€

DAUGIAFUNKCINIS EKRANAS - elektrinis paspirtukas su sėdyne turi aiškų ekraną su intuityviu valdymu. Jame rodoma daug naudingų važiavimo parametrų, įskaitant: greičio matuoklį, akumuliatoriaus matuoklį, gedimo indikatorių, priekinių žibintų matuoklį, pastovaus greičio palaikymo indikatorių, pavaros indikatorių, bendrą ridą, vieną ridą, realaus laiko..

Išparduota
-15%
360.60€ 424.24€

Elektrinis paspirtukas yra ypač madinga ir moderni transporto priemone. Tai puiki alternatyva viešajam transportui ar automobiliui. Tai suteikia galimybę greitai judeti, išvengiant kamščiu ir užsikimšusių gatviu. Musu unikalus elektrinis paspirtukas pasižymi paprastumu ir minimalistiniu dizainu. Kiekviena dalis ir aksesuarai yra gerai apgalvoti ir ..

Išparduota
-15%
91.71€ 107.89€

Deka to, kad paspirtukas pagamintas iš stipriausiu ir aukščiausios kokybes medžiagu (aliuminio-plieno konstrukcija), jis užtikrins saugą tobulinant. Jis turi didelę platformą su stabdžiu ant galinio rato, kad galetume išvystyti dideli greiti. Transporto priemone turi anglinio plieno vairą, sustiprintą keturiomis tvirtinimo detalemis. Ant jo rankenu..

Išparduota
-15%
50.02€ 58.85€

Del to, kad paspirtukas pagamintas iš stipriausiu ir aukščiausios kokybes medžiagu (aliuminio-plieno konstrukcija), jis yra labai saugus ir stabilus. Jis turi didelę grudu platformą su stabdžiu ant galinio rato, kad galetumete išvystyti dideli greiti. Transporto priemone turi anglinio plieno vairą, sutvirtintą keturgubai tvirtinimo elementais. Rank..

Išparduota
-15%
33.72€ 39.67€

BALANSINIS PASPIRTUKASUNIKALUS KONTROLĖS MECHANIZMAS - balansinis motoroleris, leidžiantis valdyti transporto priemonę subalansuojant kūną. Vairuoti tokio tipo paspirtukus yra be galo paprasta, norint jį pasukti pakreipus vairą pakanka pasvirti reikiama linkme. Taip sukonstruoto paspirtuko dėka vaikas treniruojasi išlaikydamas pusiausvyrą ir mokosi..

Išparduota
-15%
56.94€ 66.99€

Del to, kad paspirtukas pagamintas iš stipriausiu ir aukščiausios kokybes medžiagu (aliuminio-plieno konstrukcija), jis užtikrins saugumą. Jis turi didelę platformą su stabdžius ant galinio rato, kad galetume išvystyti dideli greiti. Transporto priemone turi anglinio plieno vairą, kuris sustiprintas keturgubai tvirtinimo elementais. Ant jo rankenu ..

Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)