Naktiniai staliukai/spintelės

-15%
40.58€ 47.74€

SPECIFIKACIJA:Stalviršio medžiaga: medžio drožlių plokštėbalta spalvaSvoris: 8 kgĮpakavimas: specialiai sustiprintas kartonas3 lygių konstrukcijaKūrėjas: ModernHome..

-15%
40.58€ 47.74€

SPECIFIKACIJAPagaminta iš: metalo + medžio drožlių plokštėsGaminio matmenys: 44 × 37 × 53,5 cmApkrova: 35 kgMetalinė konstrukcija: profilis, kurio skerspjūvis 20x20 mmDu lygiaiMilteliniu būdu dengti metaliniai elementaiPrekinis ženklas: ModernHome..

-20%
254.87€ 318.59€

Pertvarkykite savo darbo erdvę, puikiai derindami stilių ir funkcionalumąPristatome mūsų mokymosi stalą ir knygų lentyną - privalomą bet kurio studento ar profesionalo darbo vietos papildymą. Šis naujoviškas baldas sujungia darbo stalą, knygų lentyną ir sieninę lentyną, suteikdamas jums daugybę saugojimo ir organizavimo galimybių. Sukurkite įkvepia..

-20%
254.87€ 318.59€

Pakeiskite savo mokymosi erdvę su puikiu rašomuoju stalu ir knygų lentyna!Pavargote nuo netvarkos ir netvarkos savo darbo vietoje? daugiau neieškokite! mūsų darbo stalo ir knygų lentynos komplektas padės pakeisti jūsų darbo vietą ir suteiks elegancijos jūsų kambariui. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą su moderniu prieskoniuŠis elegantiško ir modernaus..

-20%
38.75€ 48.43€

Pakeiskite savo mokymosi erdvę su puikiu mokymosi stalu ir knygų lentyna!Susikurkite įkvepiančią ir organizuotą mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalo ir knygų lentynos komplektu. Ši moderni ir naujoviška koncepcija pakylės jūsų studijų erdvę į naujas aukštumas tiek stiliaus, tiek funkcionalumo požiūriu. Daugybė vietos knygoms ir būtiniausiems daikt..

-20%
254.87€ 318.59€

Susikurkite tobulą mokymosi erdvę su mūsų bohemišku mokymosi stalu ir knygų lentynaPaverskite savo darbo vietą kūrybiškumo ir įkvėpimo oaze su mūsų bohemišku darbo stalu ir knygų lentyna. Šis nuostabus baldas, pagamintas su meile ir dėmesiu detalėms, skirtas padidinti jūsų produktyvumą ir sužadinti vaizduotę. Pasinerkite į bohemos grožįSu mūsų rašo..

-20%
254.87€ 318.59€

Pertvarkykite savo mokymosi erdvę su moderniu ir naujovišku mokymosi stalu ir knygų lentynaSusikurkite įkvepiančią ir organizuotą mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna. Šis naujoviškas baldas sujungia funkcionalumą ir stilių, todėl puikiai tiks bet kokiems namams ar biurui. Padidinkite savo laikymo erdvę su daugybe lentynųŠis darbo..

-20%
254.87€ 318.59€

Pakeiskite savo mokymosi erdvę su puikiu rašomuoju stalu ir knygų lentyna!Pavargote nuo nuobodžios ir neįspūdingos mokymosi vietos? atnaujinkite savo erdvę su mūsų mokymosi rašomuoju stalu ir knygų lentyna, sukurtais taip, kad suteiktų ir funkcionalumo, ir stiliaus jūsų mokymosi kambariui. Dėl savo modernios ir naujoviškos koncepcijos šis baldas pu..

-20%
254.87€ 318.59€

Sukurkite bohemišką oazę su mūsų darbo stalu ir knygų lentynaPaverskite savo darbo erdvę bohemiška oaze su mūsų darbo stalu ir knygų lentyna. Šis nuostabus baldas yra ne tik funkcionalus, bet ir suteikia bet kokiam kambariui meninio prieskonio. Pasinerkite į kūrybiškumąMūsų darbo stalas ir knygų lentyna, sukurti atsižvelgiant į laisvos dvasios bohe..

-20%
197.51€ 246.88€

Pertvarkykite savo darbo erdvę, puikiai derindami stilių ir funkcionalumąPristatome mūsų mokymosi stalą ir knygų lentyną - privalomą bet kurio studento ar profesionalo darbo vietos papildymą. Šis nuostabus baldas sukurtas taip, kad padidintų jūsų produktyvumą ir kartu suteiktų elegancijos jūsų studijų erdvei. Atskleiskite savo kūrybiškumą, naudodam..

-20%
273.80€ 342.25€

Pertvarkykite savo mokymosi erdvę su moderniu ir naujovišku mokymosi stalu ir knygų lentyna!Susikurkite tobulą mokymosi aplinką su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna. Šis naujoviškas baldas sujungia funkcionalumą ir stilių, todėl jį privalo turėti kiekvienas studentas ar specialistas. Lengvai sutvarkykite knygas ir mokymosi medžiagąŠiame rašomoj..

-20%
273.80€ 342.25€

Pakeiskite savo darbo vietą į produktyvumo ir stiliaus oazę su mūsų darbo stalo ir lentynos deriniu!Sukurkite įkvepiančią aplinką mokymuisi ir darbui su šiuo elegantišku ir funkcionaliu daiktu. Padidinkite savo mokymosi patirtį su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna. Šis rašomasis stalas ir knygų lentyna pagaminti iš 100 % melaminu dengtos medžio ..

-20%
273.80€ 342.25€

Pertvarkykite savo mokymosi erdvę su moderniu ir funkcionaliu mokymosi stalu ir knygų lentyna!Susikurkite įkvepiančią ir organizuotą mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalo ir knygų lentynos komplektu. Šis naujoviškas baldas sujungia erdvų darbo stalą ir universalią knygų lentyną, todėl puikiai tinka bet kokiems namams ar biurui. Išlaisvinkite savo k..

-20%
273.80€ 342.25€

Pertvarkykite savo mokymosi erdvę su moderniu ir funkcionaliu mokymosi stalu ir knygų lentyna!Susikurkite įkvepiančią ir organizuotą mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalo ir knygų lentynos komplektu. Šis naujoviškas ir stilingas baldas sukurtas taip, kad padidintų jūsų produktyvumą ir pagerintų mokymosi patirtį. Nepriekaištingai stilingas ir funkci..

-20%
339.55€ 424.44€

Pertvarkykite savo darbo vietą su puikiu rašomuoju stalu ir knygų lentynaSusikurkite studijų erdvę, kuri įkvėptų jus siekti naujų aukštumų, naudodami mūsų studijų stalą ir knygų lentyną. Šis modernus ir naujoviškas daiktas, pagamintas iš 100 % melaminu dengtų medžio drožlių plokščių, skirtas padidinti jūsų produktyvumą ir pakylėti jūsų stilių. Dide..

-20%
339.55€ 424.44€

Sukurkite stilingą ir funkcionalią mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentynaSu mūsų darbo stalu ir knygų lentyna paverskite savo darbo ar biuro erdvę modernia ir novatoriška prieglauda. Šis baldas, pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, yra ne tik patvarus, bet ir spinduliuoja elegantiškumu bei šiuolaikiškumu. Pa..

-20%
339.55€ 424.44€

Pristatome nuostabų darbo stalą ir knygų lentyną, kuriuos būtina turėti kiekvienuose moderniuose namuose. Šis daiktas, pasižymintis elegantišku dizainu ir naujoviškomis funkcijomis, tikrai pakylės jūsų studijų erdvę į naujas aukštumas. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą su rašomuoju stalu, kuris įkvepiaĮsivaizduokite, kad atsisėdę prie šio nuostabiai p..

-20%
339.55€ 424.44€

Pakeiskite savo darbo erdvę moderniu ir funkcionaliu rašomuoju stalu ir knygų lentynaSusikurkite įkvepiančią ir organizuotą mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna. Šis naujoviškas baldas sujungia darbo stalą, knygų lentyną ir sieninę lentyną, todėl turėsite pakankamai vietos darbui ir saugojimui. Didelė talpykla knygoms ir mokymosi ..

-20%
129.94€ 162.43€

Susikurkite tobulą mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna!Pakeiskite savo mokymosi erdvęSu mūsų mokymosi stalo ir knygų lentynos deriniu mokymasis taps lengvas. Šis universalus baldas sukurtas taip, kad sukurtų puikią aplinką produktyvumui ir organizuotumui. Elegantiško ir modernaus dizaino stalas lengvai įsilies į bet kokio kambari..

-20%
97.08€ 121.35€

Pakeiskite savo mokymosi erdvę su puikiu rašomuoju stalu ir knygų lentyna!Sukurkite ramią ir įkvepiančią mokymosi aplinką su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna. Šis nuostabaus dizaino baldas - tai ne tik rašomasis stalas ir knygų lentyna, bet ir stiliaus bei funkcionalumo įrodymas. Pagerinkite savo mokymosi patirtįDėl elegantiško ir modernaus diz..

-20%
160.92€ 201.15€

Pakeiskite savo darbo erdvę, puikiai derindami stilių ir funkcionalumąPristatome mūsų mokymosi stalą ir knygų lentyną - privalomą bet kurio studento ar profesionalo darbo vietos papildymą. Šis universalus baldas sukurtas taip, kad padidintų jūsų produktyvumą ir kartu suteiktų elegancijos jūsų studijų erdvei. Sukurkite įkvepiančią aplinkąElegantiško..

-20%
214.28€ 267.85€

Sukurkite produktyvią ir įkvepiančią mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentynaStudijų erdvę paverskite produktyvumo ir įkvėpimo oaze su mūsų studijų stalu ir knygų lentyna. Šis modernios ir naujos koncepcijos baldas, pagamintas itin kruopščiai ir atidžiai atsižvelgiant į detales, sukurtas taip, kad pagerintų jūsų mokymosi patirtį kaip ..

-20%
214.28€ 267.85€

Pertvarkykite savo darbo erdvę, puikiai derindami stilių ir funkcionalumąPristatome mūsų mokymosi stalą ir knygų lentyną - privalomą bet kurio modernaus darbo kambario ar namų biuro priedą. Šis naujoviškas baldas sukurtas taip, kad padidintų jūsų produktyvumą ir kartu suteiktų elegancijos jūsų erdvei. Sukurkite įkvepiančią darbo vietąElegantiško ir..

-20%
214.28€ 267.85€

Pertvarkykite savo darbo erdvę, puikiai derindami stilių ir funkcionalumąPristatome mokymosi stalą ir knygų lentyną - privalomą bet kurio studento ar profesionalo darbo vietos papildymą. Šis nuostabus baldas sukurtas taip, kad padidintų jūsų produktyvumą ir kartu suteiktų elegancijos jūsų studijų erdvei. Neprilygstama kokybė ir ilgaamžiškumasPagami..

-20%
214.28€ 267.85€

Pertvarkykite savo mokymosi erdvę su mūsų moderniu ir naujovišku mokymosi stalu ir knygų lentyna!Sukurkite įkvepiančią ir organizuotą aplinką su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna. Šis baldas, pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, yra ne tik patvarus, bet ir suteikia jūsų kambariui elegancijos. Išlaikykite tvarką su daugyb..

-20%
214.28€ 267.85€

Sukurkite puikią mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna!Su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna paverskite savo mokymosi erdvę produktyvumo ir įkvėpimo oaze. Šis universalus ir stilingas baldas sukurtas taip, kad pagerintų jūsų mokymosi patirtį ir sukurtų erdvę, kuri būtų ir funkcionali, ir estetiška. Neprilygstama kokybė ir ilgaamž..

-20%
214.28€ 267.85€

Sukurkite bohemišką oazę savo studijų erdvėjePaverskite savo darbo erdvę bohemiška oaze su mūsų nuostabiu darbo stalu ir knygų lentyna. Šis unikalus daiktas sujungia funkcionalumą ir stilių, todėl galėsite susikurti erdvę, kuri įkvepia kūrybiškumui ir skatina produktyvumą. Išlaisvinkite savo kūrybiškumąŠis darbo stalas ir knygų lentyna yra ne tik p..

-20%
214.28€ 267.85€

Pakeiskite savo mokymosi erdvę su puikiu rašomuoju stalu ir knygų lentyna!Pavargote nuo netvarkingų ir neįkvepiančių mokymosi erdvių? mūsų mokymosi stalo ir lentynos komplektas padės pakeisti jūsų darbo vietą ir padidinti produktyvumą. Šis baldas yra elegantiško dizaino ir funkcionalių funkcijų, todėl jį privalo turėti kiekvienas studentas ar spec..

-20%
214.28€ 267.85€

Susikurkite tobulą mokymosi erdvę su mūsų moderniu mokymosi stalu ir knygų lentynaPaverskite savo darbo vietą stilinga ir funkcionalia erdve su mūsų moderniu darbo stalu ir knygų lentyna. Šis naujoviškas baldas sujungia erdvų darbo stalą ir elegantišką knygų lentyną, todėl puikiai tinka visiems jūsų mokymosi poreikiams.Nesudėtingai stilingas ir fun..

-20%
214.28€ 267.85€

Pertvarkykite savo darbo vietą su puikiu rašomuoju stalu ir knygų lentynaPavargote mokytis netvarkingoje ir neįspūdingoje erdvėje? neieškokite daugiau nei mūsų mokymosi stalo ir knygų lentynos komplekto, kad pakeistumėte savo mokymosi erdvę. Dėl savo elegantiško dizaino ir modernių funkcijų šis gaminys yra privalomas bet kuriam studentui ar specia..

-20%
214.28€ 267.85€

Pertvarkykite savo mokymosi erdvę su mūsų moderniu ir naujovišku mokymosi stalu ir knygų lentyna!Sukurkite produktyvią ir įkvepiančią aplinką su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna. Šis baldas, pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, yra ne tik ilgaamžis, bet ir suteikia elegancijos jūsų darbo kambariui. Daug vietos visoms kn..

-20%
214.28€ 267.85€

Sukurkite bohemišką oazę su mūsų darbo stalu ir knygų lentyna!Paverskite savo darbo erdvę bohemiška oaze su mūsų nuostabiu darbo stalu ir knygų lentyna. Pagamintas iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, šis gaminys yra ne tik patvarus, bet ir spinduliuoja unikalų bohemišką žavesį, kuris pakels jūsų kambario estetiką. Išlaisvinkite savo ..

-20%
62.13€ 77.67€

Pertvarkykite savo darbo vietą su puikiu rašomuoju stalu ir knygų lentynaSusikurkite produktyvumą skatinančią ir mokymosi patirtį gerinančią mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentyna. Šis universalus ir stilingas baldas sukurtas taip, kad patenkintų visus jūsų mokymosi poreikius ir kartu suteiktų elegancijos jūsų kambariui. Nepakartoja..

-20%
125.38€ 156.73€

Susikurkite puikią mokymosi erdvę su mūsų mokymosi stalu ir knygų lentynaSu mūsų studijų stalu ir knygų lentyna paverskite savo mokymosi erdvę produktyvumo ir įkvėpimo oaze. Šis universalus baldas sukurtas taip, kad pagerintų jūsų mokymosi patirtį ir sukurtų erdvę, kuri būtų ir funkcionali, ir stilinga. Išlikite organizuoti ir susikaupęMūsų mokymos..

-20%
393.56€ 491.95€

Pertvarkykite savo darbo erdvę, puikiai derindami stilių ir funkcionalumąPristatome mūsų mokymosi stalą ir knygų lentyną - privalomą bet kurio studento ar profesionalo darbo vietos papildymą. Šis rašomasis stalas ir knygų lentyna, pagaminti iš 100 % pušies medienos, yra tvirtas ir ilgaamžis sprendimas visiems jūsų mokymosi poreikiams. Sukurkite įkv..

-20%
393.56€ 491.95€

Pertvarkykite savo darbo erdvę, puikiai derindami stilių ir funkcionalumąPristatome mokymosi stalą ir knygų lentyną - privalomą bet kurio studento ar profesionalo darbo vietos papildymą. Šis rašomasis stalas ir knygų lentyna pagaminti iš 100 % pušies medienos ir yra ilgaamžiai, todėl galėsite jais naudotis ilgus metus. Padidinkite savo produktyvumą..

Rodoma nuo 1 iki 36 iš 36 (viso puslapių - 1)