Antakių priežiūros priemonės

Antakių priežiūros priemonės 

-32%
83.75€ 123.16€

„RefectoCil“ antakių laminavimo rinkinysNaudojant „RefectoCil Brow Lift“  puikiai išryškėjusių ir pakeltų antakių poveikis išlieka ilgą laiką, o tarpai, atsirandantys dėl pernelyg pešamų plaukų, bus efektyviai paslėpti.Rinkinys suteikia galimybę atlikti 15 procedūrų, o dėl naujos „Pink Power Perm“ formulės procedūros laikas dar labiau sutrumpėjo.Be..

-32%
73.89€ 108.66€

refectocil blakstienų garbanojimo perm 36 - permanentinio blakstienų garbanojimo rinkinysRefectocil blakstienų garbanojimo perm rinkinys leidžia išgauti tobulą blakstienų užriesimą, todėl akys atrodo didesnės, o veidas aiškiai paryškinamas. atskiruose produktuose esantys ingredientai, įskaitant. kolagenas ir cisteinas garantuoja priežiūrą gydymo me..

-32%
87.57€ 128.78€

RefectoCil Eyelash Lift – rinkinys nuolatiniam blakstienų pakėlimui (36 pritaikymai)RefectoCil Eyelash Lift laminavimo rinkinys puikiai pakelia blakstienas prie šaknų, todėl akys atrodo didesnės ir intensyviai paryškintos!Blakstienų pakėlimas leidžia natūralioms blakstienoms atrodyti ilgesnėms ir tankesnėms. Unikali RefectoCil blakstienų pakėlimo f..

-32%
17.06€ 25.10€

Valiklis greitai ir labai švelniai pašalina dažų likučius ant odos po antakių dažymo. skirtas naudoti ant šviežių dėmių. nenaudoti ant akių vokų ir arti akies!150 ml tūrio..

-32%
39.76€ 58.46€

RefectoCil Mini Starter Kit – Pradinis rinkinys antakiams ir blakstienoms dažytiStarter Kit Mini yra puikus rinkinys žmonėms, kurie tik pradeda nuotykius su antakių ir blakstienų chna. Jame yra du standartiniai RefectoCil chna vamzdeliai ir visi dažymui reikalingi priedai.RefectoCil Starter Kit Mini turinys:2 x RefectoCil 15 ml dažai: Nr. 2 mėlynai..

-32%
26.72€ 39.29€

refectocil browista įrankių rinkinys - antakių ir blakstienų dažymo ekspertų rinkinys!browista įrankių rinkinys stilistams siūlo puikias priemones elegantiškam ir greitam produktų užtepimui kosmetinių procedūrų metu. rinkinyje yra 2 elegantiški dvipusiai aplikatoriai, kiekviename jų vienoje pusėje yra naujoviškas guminis šepetėlis, o kitoje – siaur..

-32%
18.34€ 26.96€

refectocil browista palete & ring - paletė uždedama ant rankos ir kosmetinis žiedasprisegama paletė - paletė uždedama ant rankos ir kosmetinis žiedas refectocil – tai pilna antakių ir blakstienų spalvos laisvė ir judesių amplitudė kosmetinių procedūrų metu!įstumkite refectocil paletę į ranką, o tada pradėkite gydymą visiškai judėdami! dabar vienoje..

-32%
20.32€ 29.88€

intensyvi antakių ir blakstienų priežiūra su vitaminu E ir d-pentenoliu. maitinamasis kondicionierius, kuris ilgai drėkina, intensyviai maitina ir saugo antakius ir blakstienas. Dėl reguliaraus naudojimo antakiai ir blakstienos bus sustiprinti, todėl jie bus mažiau trapūs. turtingos sudedamosios dalys kartu su vitaminu E, d-pentenoliu ir glicerinu ..

-32%
89.98€ 132.32€

„RefectoCil“ rinkinys antakiams ir blakstienoms.„RefectoCil“ rinkinys pradedantiesiems. Rinkinyje rasite dažus: juodus, grafito, mėlynus, šviesiai rudus ir raudonus.Išsamus aprašymas:- „Artist Palette“ - spalvų paletė- teptukai maišymui ir dažymui - 5 vnt.- paakių lipdukai - 80 vnt. / Pakuotėje- Tint Remover - skystis, pašalinantis dažų likučius- A..

-32%
89.98€ 132.32€

„RefectoCil“ startinio rinkinio pagrindinės spalvos yra žmonėms, norintiems išbandyti „RefectoCil“ dažus dažant antakius ir blakstienas. Pakuotėje yra visi reikalingi priedai, taip pat populiarių spalvų „RefectoCil“ dažai: gili juoda, mėlyna juoda, natūraliai ruda, šviesiai ruda, grafitas ir kaštonas.Išsamus aprašymas:Spalvų paletė.Kosmetikos šepet..

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)