Paakių priežiūra

Paakių priežiūra 

-32%
15.09€ 22.20€

brandžiai odai aplink akis, kuriai reikia sumažinti šešėlius, stangrinti ir išlyginti.Daugiafunkciame serume yra aktyvaus eye'fective™ komplekso, kuris mažina tamsius ratilus po akimis, gerina kraujagyslių pralaidumą ir mikrocirkuliaciją. serumas turi liftingo efektą, mažina viršutinio voko nukritimą. dėl veiksmo oda aplink akis atsinaujina, sudrėk..

-32%
18.29€ 26.90€

 raukšles užpildantis serumas su tens'up™ kompleksubrandžiai odai aplink akis, kuriai reikia intensyvaus išlyginimo.aksominis serumas su tens'up ™ kompleksu intensyviai veikia matomus odos senėjimo požymius. akių kontūras išlyginamas ir intensyviai atsinaujina.50 ml talpos..

-32%
19.74€ 29.02€

greitasis kėlimasintensyviai stangrinantis serumas su tens'up™ kompleksubrandžiai odai, kuriai reikia greito pakėlimo.serumas suteikia intensyvų liftingo ir stangrinantį poveikį. sujungia dvigubą išlyginamąjį poveikį, sumažina raukšlių ir mimikos linijų matomumą su senėjimą stabdančia veikla.100 ml talpos..

-32%
17.71€ 26.04€

serumas su unikalia, turtinga veikliųjų medžiagų sudėtimi: linefill tm kompleksas, rudieji dumbliai ascophyllum nodosum ir fucus vesiculosus, orchidėjų ekstraktas, hialurono rūgštis, skvalenas. preparatas aprūpina odą aplink akis kokteiliu optimaliausia forma. mažina raukšles jas užpildydamas, pagreitina ląstelių atsinaujinimą, intensyviai drėkina,..

-32%
14.48€ 21.29€

oda aplink akis yra itin gležna, jautri ir greitai praeina laikui, todėl reikalauja ypatingos priežiūros. Intensyviai odą ir glotninantis, triaktyvus paakių kremas mažina mimikos raukšles ir efektyviai atitolina senėjimo požymių atsiradimą. specialiai atrinktos veikliosios medžiagos prasiskverbia giliai į odą, kad išlygintų, sumažintų raukšles ir a..

-32%
15.65€ 23.02€

Atgaivinantis serumas paakių zonai 50 mlSerumas puikiai tinka plonai odai, kuriai trūksta elastingumo, su raukšlėmis ir tamsiais ratilus po akimis. Stangrina, regeneruoja, lygina raukšles ir gerina odos aplink akis įtampą. Dėl sudėtyje esančio niacinamido jis padeda atitolinti odos senėjimo procesus, o kofeinas dėl drenuojančių savybių puikiai naik..

-32%
17.24€ 25.35€

Atgaivinanti paakių zonos kaukė 75 mlRekomenduojama plonai ir sausai odai aplink akis su daugybe raukšlių ir tamsių ratilų po akimis. Puikiai tinka naudoti po procedūros akių srityje. Gerina odos įtampą, lygina raukšles, regeneruoja, lygina ir drėkina odą aplink akis. Jis turi antioksidacinių, senėjimą stabdančių savybių ir mažina tamsius ratilus p..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)