Mokomasis Edukacinis medinis kubas 5in1

Mokomasis Edukacinis medinis kubas 5in1

13.21€ 16.51€ -20%
Prekės kodas: XL14720
Pristatymas: 1-2 d.d.
Turime parduotuvėje Savanorių pr. 206

Pristatymo terminai:

  • Atsiimkite prekę Kaune Savanorių pr. 206 - 0.00 €
  • Pristatysime DPD kurjeriu - 3.70 €
  • Pristatymas į DPD paštomatą - 2.80 €
  • Pristatymas į Omniva paštomatą - 3.10 €

Produkto aprašymas

MEDINIS UGDYMO KUBAS 

5in1 - kubas turi 5 spalvotas sienas, kurių kiekviena turi skirtingą užduotį vaikui. Besisukantys krumpliaračiai, matematikos kubai su gyvūnais, labirintas su gyvūnais, rūšiuotojai su medinėmis kaladėlėmis. Rinkinyje vaikas gauna 7 skirtingų spalvų ir skirtingų formų kaladėles, kurias reikia įdėti į medinį kubą. Kiekvienas blokas tinka tik vienai iš skylių ugdymo kube. Viršutinį dangtį galima nuimti ir jį galima žaisti atskirai.

MADE OF MEDA - mediniai žaislai yra nesenstantis pasiūlymas, kuris džiugins kiekvieną vaiką. Klasikinis medžio grožis ir jo ilgaamžiškumas -visada jį labai vertino. Ši žaliava gerai atrodo tiek natūralios spalvos, tiek dažytos.

SAUGU - žaislas saugus mažiausiems. Visi mediniai elementai yra šlifuoti ir dažyti aplinkai nekenksmingais dažais. Žaidimas yra saugus kiekvienam vaikui. Natūrali žaliava reiškia, kad net jei vaikas paims žaislą į burną, jis neturės kontakto su plastiku.

PRAMOGA IR PLĖTRA - kubas visų pirma yra gražios, ryškios spalvos, kuri stimuliuoja jauniausiųjų vaizduotę ir skatina jų kūrybiškumą. Žaidimas su interaktyviu kubu taip pat yra rankinių įgūdžių ir akių bei rankų koordinacijos pratimas. Turėdamas mokomąjį žaislą, vaikas gali išmokti figūras, išmokti skaičiuoti, lavinti loginį mąstymą, išmokti spalvų, formų, skaityti valandas per parą ir t.

SPECIFIKACIJA - spalva: daugiaspalvis; medžiaga: medis; šonų skaičius: 5; blokų skaičius: 7; matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 15/15/15 cm; svoris: 1 kg; svoris pakuotėje: 1,1 kg.

SPECIFIKACIJA


spalva: daugiaspalvis

medžiaga: medis

šonų skaičius: 5

blokų skaičius: 7

\ matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 15/15/15 cm

svoris: 1 kg

svoris pakuotėje: 1,1 kg